• Новак
N/A комплет за осветлување на фотографијата, вклучувајќи 2x2m Фото позадина Муслин позадини и Softbox & Stand Stand & Portable Tag

N/A комплет за осветлување на фотографијата, вклучувајќи 2x2m Фото позадина Муслин позадини и Softbox & Stand Stand & Portable Tag

Вреднување на стоката:
DEN 1599.84

Пристапност
Во достапна форма

Комплетот за црна, бела и зелена памучна позадина е изработен од памучна ткаенина што апсорбира светлина и помага во елиминирање на рефлексиите Одлично за снимки од студио и портрети. Издржлива и флексибилна челична рамка што лесно се склопува до мала големина. Лесен и лесен за поставување, го рефлектира и шири протокот на светлина рамномерно, дифузна светлина од кој било блиц или постојана светлина добро. Обезбедете светла околина за фотографирање на производи. Компактен и лесен за поставување. Црниот, бел и зелен памучен комплет за позадина е изработен од памучна ткаенина што апсорбира светлина и помага да се елиминираат рефлексиите. Подгответе се за студио и портрети. Го рефлектира и шири протокот на светлина рамномерно, дифузирана светлина од кој било блиц или постојана светлина добро. Подгответе светла околина за фотографирање на производи. Компактен и лесен за поставување. Спецификација : Стил : Фотографија за осветлување KITFOR : Photo Studio Package Вклучи : 1 Set*Заднината на фотографијата Стендф имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Style:
Photography lighting kit
For:
Photo studio
Package Include:
1set*Photo Backdrop Stand:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Due to different lighting and screen settings, the color of the item may be slightly different from the picture.:
Please allow for slight size differences due to manual measurements.:
Package includes main product only :

Избор на клиент

Цвеќиња сина пилула кутија за торбички за торбички со патент преносни витамински додатоци медицина случај за патнички деловни хотел

DEN 1.67

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

Кралот Ша 2 Пакет Универзална линија на напон на линијата за осветлување глави Компатибилни H тип 3-жици Системи за единечни кола,

DEN 319.52

H главите за осветлување на патеката компатибилни со сите типични системи за единечни кола со 3 жици Мож�

Железо °Колба Зафат Кафе Кригла - 16 Мл, Истекување Доказ, Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Шише, Двојно Ѕидови, Термо Патување, Топла Ладна,

DEN 2.00

ЗАФАТ КАФЕ КРИГЛА : Збогум пот! Изолацијата со двоен ѕид ја прави Железната Колба без пот! Го ОДРЖУВА ВАШ�

висесани Бебе Шетач Организатор Цртан Филм Еднорог Виножито Круна Срце Шетач Додатоци Торба Голем Простор со 2 Држачи За Чаши Повеќе Џебови

DEN 0.33

100% Полиестер €ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : оваа висечка торба за пелени е изработена од полиестерски материјал �

Одаро Неделен Организатор На Пилули 4 Пати На Ден, Дневна Кутија За Таблети 7 Дена, Голема Кутија За Апчиња За Патување со 28 Оддели За Чување

DEN 191.84

[Организатор На Лекови за лесна Употреба ] организаторот на дневната кутија за таблети е одличен лесен з

Божиќ Чаршав Правоаголник, Полиестер Венец Граничи Чаршав Истури & засилувач ;Брчки Отпорни, Бела Божиќ Маса Покритие за Трпезарија &засилувач;

DEN 3.00

Навистина празнична маса е невозможна без исклучителен чаршав Божиќ е зад аголот, она што навистина ви �

ТОРБА ЗА Складирање Санитарни Салфетки ОРИУКАН, Пренослива Торба За Менструација За Жени Девојчиња Торбичка За Менструална Чаша, Цртан Филм

DEN 3.00

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

КХО Зелена Сјајна Искра, Тркалезна Покривка За Маса Отпорна На Брчки Водоотпорна Полиестерска Крпа За Маса Што Се Пере За Трпезариска

DEN 143.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот чаршав е изработен од висококвалитетна издржлива полиестерска тка

Адаптер за монтирање на статив за камера, адаптер за адаптер за алуминиум за алуминиум за алуминиум 1/4 Адаптер за нишки за додаток на GoPro

DEN 159.68

1 Одличен квалитет и точна тежина Издржлив и лесен Лесен за употреба и инсталирање Може да се користи со

TENDYCOCO 6pcs Шопинг Хартија Торба Подарок Завиткајте Кеси Шопинг Торба Торба Хартија Подарок Торба Хартија Преносни Рака Торба Еднократно

DEN 0.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Зеродис аквариум желки смола Пловечка карпа, рептил лебдечки платформа за платформа фаза на остров риба резервоар додаток украс украс

DEN 212.16

Платформа за базинг на желка 【Сокрива пештера】 Нашата скала за желки исто така може да дозволи вашето �

Богатства КАРОЛИНА CJ1073-ATBC Писмо Фудбал Црвено, Црно И Бело Високо Момче Гушкање, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Перат Пијалок Ракав

DEN 1.33

Совршено Вклопување : Дизајнирано за цврсто вклопување на поголеми лименки или шишиња со пивце кои се д�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.