• Новак
Брз полнач за лаптоп Lenovo USB C, 65W, 45W

Брз полнач за лаптоп Lenovo USB C, 65W, 45W

Вреднување на стоката:
DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Одлично управување со топлината Материјална обвивка. Издржлив, отпорност на абење и не-деформација. Целосно втемелено. Високо ефикасно и стабилно полнење. 【Безбедност водечка во индустријата】 - Овој полнач за лаптоп Lenovo е сертифициран и наведен од UL (најпознатиот и доверлив лабораторија за тестирање на безбедност во САД) затоа што неговиот квалитет и безбедносно ниво се признати како највисоко во индустријата-Запомнете : ИТ : ИТ : Сите обвиненија, но не се сите безбедни и квалитетни обезбедени како наше. 【Исклучителна компатибилност】 - Поставете за сите Lenovo лаптоп 65 W и под (Incl. 45 W) со USB C конектор за напојување. Вистинско решение „едно за сите“ кои имаат за цел да ви го олеснат животот. Service Услуга за клиент-1 -st】 - Непосредна и удобна наплата или замена во рок од 30 дена и гарантен период од 2 години-посветена на обезбедување на 100% задоволство од 100% без ризик за купување и искуства. 【Што ќе добиете】 - 1 x AC адаптер и 1 x кабел за напојување. 【Карактеристики на моќност】 - 65 W 20 V-3.25 A (работи совршено со лаптопите од 45 W Lenovo). 【Поддржано брзо полнење】 - Напредната технологија PD (испорака на електрична енергија) му овозможува на овој полнач брзо да го наплаќа вашиот уред- ние нудиме висока ефикасност на полнење, така што ниту една од вашите важни задачи не би се одложил или воздржал заради бавно полнење. (Само уредите со можност за ПД ќе имаат поддршка за брзо полнење. Уредите без PD технологија ќе имаат редовна брзина на полнење). 【Безбедност водечка во индустријата】 - Овој полнач за лаптоп Lenovo е сертифициран и наведен од UL (најпознатиот и доверлив лабораторија за тестирање на безбедност во САД) затоа што неговиот квалитет и безбедносно ниво се признати како највисоко во индустријата-Запомнете : ИТ : ИТ : Сите обвиненија, но не се сите безбедни и квалитетни обезбедени како наше. 【Исклучителна компатибилност】 - Поставете за сите Lenovo лаптоп 65 W и под (Incl. 45 W) со USB C конектор за напојување. Вистинско решение „едно за сите“ кои имаат за цел да ви го олеснат животот. Service Услуга за клиент-1 -st】 - Непосредна и удобна наплата или замена во рок од 30 дена и гарантен период од 2 години-посветена на обезбедување на 100% задоволство од 100% без ризик за купување и искуства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајн на глава за глава официјално лиценциран розов светлосен лесен лесен лесен пастел винил налепница за декларации на кожата,

DEN 2.67

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран производ на Лебенсарт Ултратенка и супер лесна Отпорнос�

Специјална аматерска радио нараквица со црно јаже, ми се допаѓа аматерско радио, подароци за жени жени, присутни од, врежана нараквица

DEN 3.33

Рачно изработена врежана нараквица за аматерско радио Тоа е идеална идеја за подароци за многу прилики,

AEXIT Вклучено/Исклучено/На 3 прекинувачи Позиција DPDT 6 завртка за заклучување на терминалот за вклучување на прекинувачот за вклучување

DEN 2.33

Име на производот : прекинувач за менување; тип : dpdt (вклучено / исклучување / вклучен); позиција : 3 ui : 380 V; it

Богатствата НА каролина CK5149SH4 Пикси Боб Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач

DEN 232.16

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е мо�

Централна 23 - Смешна роденденска картичка - „Вие лошо b*tch“ - Необична картичка за роденден за мажи и жени - доаѓа со забавни налепници

DEN 1.00

? Смешна картичка за сите прилики празно внатре, толку совршено за годишнина, роденден, „благодарам“ и�

Црна кутија Изберете плус кабинет со влезна врата од плекси, 24U - 24U решетката висина x 21,30 ширина на решетката x 38,50 длабочина на решетката

DEN 558.40

Конструиран од челик со 16 мерачи Плексистаклена влезна врата Поделбата на задните врати за лесен прист�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.