• Новак
Allntrends возрасна поштенска јака џемпер розова лента извезена карцином на дојка врв

Allntrends возрасна поштенска јака џемпер розова лента извезена карцином на дојка врв

Вреднување на стоката:
DEN 559.04

Пристапност
Во достапна форма

50% полиестер, 50% памук Затворање на патент. Направено од 50% памук, 50% полиестер. Вкрстени нијанси (две бои во една ткаенина), месинг патент и темно сива трим, само-ткаенина наредена јака. Двојно шевове на иглата на половината и манжетните, четвртина. Ткаенина со најдобар квалитет, пријатна мека и удобна. Овој висококвалитетен производ може да се измие како што сакате и точно како што секогаш ги миете другите крпи. Од долгогодишно искуство, препорачуваме да го измиете внатре-надвор со ладна вода и да немате фен за најдобри резултати. Големини на унисекс на возрасни. За најдобро одговара и лесен начин да ја изберете вашата совршена големина, погледнете на сликата што ја создадовме со табелата со големина и водич. Не се мешајте со понудите за графикони со големина- тоа е различно од нашата! Ако ви требаат повеќе информации или имате какви било проблеми или прашања, ве молиме не двоумете се и контактирајте не. Ние секогаш сме тука за вас!. Дизајнирано и печатено во САД. Изладете ја маицата за зип -јака за возрасни унисекс со печатење на вез на розова лента симбол за поддршка на карцином на дојка. Убаво унисекс редовно вклопување направено од 50% памук, 50% полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ВРВ Таичи Менс Удобни Лесни Чевли За Трчање-Таичи ЈАЈЦЕ Амортизирање На Патики За Одење Што Дишат За Секојдневен Тренинг, Тренинг, Фитнес,

DEN 0.67

Гумен ѓон ДИШЕ ќе можете да апсорбирате удари со голема сила на удар и постојани повторувачки влијанија

ЧАСОВНИЦИ За Мажи Кварцни Кожни Хронографски Часовници И Модни Нараквици Поставени Аналогни Часовници За Мажи Луксузни Рачни Часовници

DEN 1.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Венкомг1 Унисекс Здраво Вис Надворешен Дуксер Класа 3 Рефлектирачка Облека Безбедност Дуксер Со Висока Видливост Јакна Со Качулка

DEN 2.00

??Логистичка големина?? Стандардно време на водење : 816 дена Забрзана испорака : 37 дена Испорачани во рок о

Менс кошаркарски шорцеви, мажи ретро мрежи рап извезено кратко со џебови, фанови во средно училиште 90 -тите обични атлетски салата

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Удобно вклопување : Еластичната лента за половината, прилагодливиот �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.