• Новак
Xucus 120 * 100 * 19mm дебаритирајќи ја жицата од не'рѓосувачки челик, тркалезно полирање на подлогата за мелење на подлогата за електрична лента 0,15мм 0,3мм -

Xucus 120 * 100 * 19mm дебаритирајќи ја жицата од не'рѓосувачки челик, тркалезно полирање на подлогата за мелење на подлогата за електрична

Вреднување на стоката:
DEN 1631.68

Пристапност
Во достапна форма

Големина : жица од 0,4 мм Пакетот вклучува : 1 x четка од не'рѓосувачки челик. Снабдувања на DIY : Метал. Е прилагодено : да. Број на модел : D276. Големина : жица од 0,4 мм. Пакетот вклучува : 1 x четка од не'рѓосувачки челик. Снабдувања на DIY : Метал. Е прилагодено : да. Број на модел : D276. Спецификации : Материјал : Wirecolor од не'рѓосувачки челик : Како што е прикажана сликата : Четка : Прибл. 100мм x 120мм / 3.72inhole : Прибл. 19мм / 0,75inmodel : 0,15мм, 0,3мм, 0,4ммкватентност : 1 PCNote : Ве молиме, дозволете грешка од 1 до 5мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да наддавате. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Специфики за четка за челик од не'рѓосувачки челик : Снабдувања за DIY : Металифорнија за прилагодување : ДајМодел Број : D276 Type : Абразивен диск.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ipetboom 4 парчиња Високи Стеги Универзален Грејач Риба Со Растителни Материјали Загради LED Прачка Воздушни Штандови Канцеларија Пластика

DEN 1236.80

Држач за светилки За аквариум : Погоден За резервоар за риби, аквариум за употреба за брза инсталација н�

Кунклеј 9 Парчиња Ковчег Зен Градина Комплет За Биро Готски Подарок Зен Градина Додатоци Сет Вклучуваат Ковчег Зен Градина Со Црвен

DEN 2.00

Готски Тематските Декори : ќе добиете 9 парчиња ковчег зен градина додатоци целосно, парична казна во из�

Солена Вода Соленост Метар Квадратни Солена Вода Хидрометар Точни Автоматски Хидрометар Солена Вода Соленост Метар За Аквариум

DEN 2.00

Многу точни читања за мерење, ве молиме бидете сигурни да купите Точен, издржлив и лесен за читање хидро�

Пароброд за Лице За Длабоко Чистење На Лицето Нано Јонски Пароброд За Лице Навлажнувач За Топла Магла За Лице Дома САУНА Спа Лице

DEN 319.84

Полесно навлезете во бариерата на кожата Наночестичката јонска пареа може длабоко да навлезе во надвор

ЛИЈУН комплет За Чистење Оџаци Комплет За Чистење На Оџаци Четка За Чистење На Отворот За Вентилација, Отстранувач На Влакна, Четки

DEN 0.67

1 Продолжен Чекор 2 : Закачете ја наежвам со прачки;Чекор 3 : Ставете ја четката во грип;Чекор 4 : Лизнете ја

Тони Ноќно Светло-Заспани Овци Аудио Плеј Лик Од Поспани Пријатели | Топол Сјај | 90 Минути Убаво Составени Мелодии | Снимете Свои Приказни

DEN 639.84

Светлина Што Смирува користете Го Ноќното Светло За Заспани Овци вклучено или исклучено Од Вашето Тони

Бестојард Дрво Кекс Штанд Сервер За Месо Сирења Крекери Тркалезна Фабрика Штанд Бонбони Вклучена Овошна Чинија За Свадба Дома Роденден

DEN 2.67

Овој штанд за торта може да се користи за свадби, Божиќни забави, забави За Ноќта на Вештерките итнпослу�

Психологија Кригла 15оз Бело-Смешно За Училишен Психолог-Позната Кригла Што Сака Кафе Дипломирање За Психијатар Наставник Терапевт Доктор

DEN 260.64

Да МУ ДАДЕТЕ ПОДАРОК НА ВАШИОТ НЕКОЈ ПОСЕБЕН нашата шолја за кафе е совршен подарок особено ако е љубо

Работна сила Винил V-Жлеб Комерцијални Одделение Матинг, Тешки Кат Мат За Гаражи, Индустриски Објекти, И Области Со Голем Сообраќај,

DEN 886.72

БРАНОВИДНИ VЖЛЕБ МАТИНГ аголна заб врвот шема обезбедува супериорен влечење и го намалува акустика со �

МИАОХИ Држач За Нож Држач За Нож 304 Нерѓосувачки Челик Кујнска Решетка Едноставен Држач За Нож Кутија За Складирање Вметнете Држач За Нож

DEN 3.33

Производите (со исклучок на ножеви) лесно ја чуваат вашата колекција на ножеви без да се мешаат Комплето

2 Парчиња Крофни Штандови Даска САМОСТОЈНИ Крофни Штандови Држач За Дисплеј и 4 Парчиња Штандови За Дрвени Крофни Бонбони Десерт Ѓевреци Држач

DEN 431.84

Долготраен Материјал : штандовите за прикажување крофни што се одвојуваат се направени од дрво, сигурен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.