• Новак
Taoke Digital USB полнач за батерии компатибилен со Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE, Поддршка QC 3.0 Брзо полнење со LED дисплеј

Taoke Digital USB полнач за батерии компатибилен со Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE, Поддршка QC 3.0 Брзо полнење со LED дисплеј

Вреднување на стоката:
DEN 624.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој интелигентен полнач за дигитални USB батерии е компатибилен само со Mavic Mini 2 и Mavic Mini SE Влез : 5 V/3 A (макс); Излез : 8.6 A; USB излез : 5 V/2. Карактеристики : Може да ги сметате Mavic Mini 2 и Mavic Mini SE батеријата како банка за напојување за наплата на мобилни телефони, таблети, полнач за автомобили и други USB -порта уреди. Време на полнење : QC 3.0/5 V 3 A : околу 80 минути. 5 V 2а : околу 110 минути. Полнач за индикатори на LED дисплеј : Електричниот игла со заоблени агли има дебелина од 0,4мм, што е исто како и оригиналниот игла. Кога ЛЕР е вклучена, преостанатата моќност на батеријата може да се види јасно. Описи : Име на производот : Mavic Mini 2 / Mavic Mini SE USB Charger Input : 5 V / 3 A (MAX); Излез : 8.6 A; USB излез : 5 V/2. Време на полнење : QC 3.0/5 V 3 A : околу 80 минути; 5 V 2 A : околу 110 минути; LED дисплеј Индикатор за полнач Големина : 6,8 * 1,4 * 3,7 cmnet Тежина : 0,04kg Список за пакување : 1 * USB дигитален Полнач за Mavic Mini 2/Mavic Mini SE 1 * Type C кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Налепници за календари на Кисангел 4 листови 2023 Календарски налепници Табулатори Месечен календар налепници на лепила за делење на лепило за

DEN 118.72

Сет за супер вредност : Доаѓа со 4 листови од налепници во календари од 2023 година (Белешка : Секој листови

Капакот на цевката за метежот, гаден приклучок за приклучок за приклучоци за приклучок за приклучок за приклучок за приклучоци за приколки за

DEN 3.33

Лесно за поправка Дизајнот на капакот на куката има триклна сила, може да се инсталира на приколката, и �

СОФА потпирачи за ракавички за складирање торбички за складирање на списанија далечински управувач Рамен организатор за складирање

DEN 1473.60

Премиум материјал : Изработено од трајна ткаенина во Оксфорд, издржлива, испуштена прашина, заштеда на п

АМОСФУН 18 парчиња пензионирање Фото штанд со реквизити Комплет без DIY Потребно е да се бараат фотографии за пензија за пензионирање

DEN 155.36

Реквизитите за пензиски фото штанд се совршени украси за забави за пензионирање Претворете ја секоја з�

Заштитник на екранот за приватност на Synvy, компатибилен со Dell S2316M / S2316 23 Екрански монитор за екранот против шпионски филмови [не калено

DEN 0.33

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

Голем капацитет за молив за моливи, цветни листови од училишна материја за молив торба торбичка за шминка за тинејџери девојчиња 7,5x3x1.5in

DEN 2.33

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

2 -инчен starвезден лого приколка за приклучок за капакот на цевката, гума приклучок за цевки за приемник, приклучок за капакот на приклучокот

DEN 239.84

Сигурна заштита Чувајте ја цевката за приемник на приколката чиста и заштитена кога не влече Оваа обвив

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.