• Новак
Grommets 3/8 Инчен Grommet И Подлошки Метални Дупки Комплет Дупка Удирање Додаток За Кожа Торба Облека Ткаенина 200 Комплети

Grommets 3/8 Инчен Grommet И Подлошки Метални Дупки Комплет Дупка Удирање Додаток За Кожа Торба Облека Ткаенина 200 Комплети

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Содржина на пакетот : во пакетот ќе добиете 200 парчиња громови со 200 парчиња подлошки Громот е изработен од цврст метал и е издржлив за долготрајна употреба. Популарна Големина : секој гром може да се користи за дупка од 3/8 Инчи. Погоден за потребите на повеќето луѓе. Користете ги Со Алатка За Шипки од 3/8 Инчи. Лесен за инсталирање : grommet е многу лесен за инсталирање со алатка за grommet. Само ги ставате шипката и мијалникот на алатот за шипки и потоа туркате, се прави дупка за шипки. Врвен Квалитет : овие громови се изработени од врвен нерѓосувачки челик. Металната и мазната површина можат да одговараат на многу различни занаети. Едноставно и практично. Широка Примена : металните дупки се добри за кожа, ткаенина, завеси, церади, банер, постер и секој друг проект на кој му требаат шипки за да пробие дупки од 3/8 Инчи. Спецификација : Боја : Сребрен Материјал : Нерѓосувачки челик Бруто Тежина : 180гр Големина На Пакетот : 22€22€1,8 см детали за Пакетот : 200 x grommets 200 x подлошки Забелешка : Не ја надминувајте номиналната тежина на куката. Поради рачно мерење, големината и тежината може да имаат одредена грешка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поголема Стока Кеси За Храна за Повеќекратна Употреба / Без БПА, Торбичка За Ужина За Храна Направена Од Пева | Пластични Патент Кеси

DEN 254.08

За Посреќна, Поздрава Кујна : Ако барате начин да го надградите складиштето во кујната, патот е патот До �

Глава за распрскувач на распрскувачот Лизааки за шампон, контролно копче за педикир за педикир, дел за замена на мијалник за салон,

DEN 0.67

Состојба : 100% сосема ново Тип на ставка : Глава за туширање на адаптер за шампон Материјал : Инженерска пл

Декорации За Денот на вљубените-80 ПАРЧИЊА Црвена Венец Од Венец Што Виси Низа Срца-БЕЗ Самодоверба-Декор За Денот На Вљубените За Годишнина

DEN 3.00

Quest [совршен Украси за Денот На Вљубените] : Тези Венци Украси Сетови дефинитивно додадете удар На Денот �

ззуус Бамбус Стрелка Вратило ЗА САМ Бамбус Аехери Стрели За Долги Лак, Сложени Лак И Рекурвира Лак Лов И Пракса Стрелаштво Опрема

DEN 3.00

Можете да изберете 6 парчиња / 12 парчиња,и колку повеќе ќе изберете, толку е помала цената неговиот дијам�

Лорви Цртан Филм Брза Помош Зелена Позадина Еднократно Склоплива Издржлива Торба За Купување Намирници-Тешка Голема Структурирана Торба

DEN 1536.00

Материјал 300д оксфордска ткаенина, цврста Ткаенина, не е лесна за оштетување Големина22,0 х 12,6 х 11,4 во / 56

Мирис Со Љубовни Налепници, Налепници За Дифузор За Ароматерапија, Налепници За Мали Бизниси, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница

DEN 2.33

Смешни Дизајн : Нашата Симпатична мал бизнис ви Благодариме налепници имаат атрактивен дизајн со смешн�

Fostoy Подлога за спиење за кампување, само надувување на подлогата за спиење со 8 Р-вредност, двојна страна удобност плус камп за кампување

DEN 2.33

Надграден нов камп за кампување за сите сезонисветлина и топла? Секако! Ние ја дизајниравме оваа подлог�

Флигифт Козметички Кеси За Жени Симпатична Торба За Шминка Памучна Ватирана Козметичка Торбичка Кокетна Flетска Цветна Тоалетна Торба

DEN 3.00

Увезени Затворање на патент ●Совршена Големина И Голем Капацитет ● големината На ватиран Чанта за шми�

Мал сет за прашина и четка, рачна метла и прашина сет со рачка од бамбус, детска метла, мини четки и комбо за прашина за домашно милениче,

DEN 302.24

Практичен мини сет за прашина и четка сетот за прашина и четка се направени со премија природна рачка о�

Богатствата НА каролина SS4592DS1216 Schnauzer Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања

DEN 1.00

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.