• Новак
Кабилок Хеклање Материјали Дрвени Предиво Сад Плетење Предиво Чинии Плетење Волна Кошница За Складирање Предиво Држач Декоративен Контејнер За Плетење Хеклање П?

Кабилок Хеклање Материјали Дрвени Предиво Сад Плетење Предиво Чинии Плетење Волна Кошница За Складирање Предиво Држач Декоративен Контејнер

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ е многу практичен, кој може да се користи за складирање на волната неопходни за рачно изработени љубовници. Дрвениот сад е отпорен на абење и не е лесен за кршење ако го оставите да падне од бирото, лесен, лесен за носење. Не грижете се дали вашето домашно милениче трча низ куќата. убав и пријатен подарок за секој плетач. Оваа прекрасна дрвена чинија со тркалезна форма е совршена алатка за да ги задржите вашите предива без досадни заплеткувања и јазли. Дури и ако не плетете, овој дрвен сад е прекрасна алатка што со задоволство ќе ја прикажете на полица во вашата занаетчиска соба или во вашиот антички ормар. Опис Оваа ставка е сад за складирање предиво, кој е направен од дрвен материјал, без брус, добро чувство на раката. Целата површина на нашите чинии се стручно измазнети за предиво од фаќање. Може лесно да се носи наоколу за да можете да плетете каде и кога ќе изберете. Го одржува вашето предиво чисто и исправено. Карактеристики-Материјал : Дрво-Боја : Дрво Боја-Големина : 14. 54 Инчен Пакет, Вклучувајќи 1 х дрвен сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Cabilock Автоматско тоалетно седиште за тоалети Перники за еднократна употреба: 30 парчиња тоалети за тоалети за лепило и перничиња за печење

DEN 1.33

Тие се целосно за еднократна употреба и нема потреба да ги мијат, кои се многу погодни Компактна големин

Ушите приклучоци Dinjunhs, откажуваат силиконски ушни приклучоци за спиење, 2 -пареа за печење на еднократно намалување на бучавата за спиење

DEN 191.84

【Ефективно намалување на бучавата】 Ушите приклучоци за откажување на бучавата за спиење на бучава има

Кленплус Мини Вештерка Мала Сина Цртана Лепенка Везена Апликација Занает Рачно Изработено Бебе Девојче Женска Облека Сам Додаток За Костими

DEN 1.00

Големина : 1,3 / 8Х0, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Марокански отомански трелис цветни мотиви молив кутија ПУ кожени моливчиња со молив со молив со голем капацитет, кутија со молив, торба

DEN 302.24

СТП кожа Направени во САД или увезени Материјал : Направено од PU кожа, многу издржлив Дизајн : Стилски и е

Дијамантски комплети за сликање за возрасни, сини езера планински дијамантски уметности деца почетник DIY 5D боја по броеви, големи целосни

DEN 1631.84

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Коскена Тастатура Покријте Ја Кожата За Јаболко Безжична Магична Тастатура Ултра Тенка Јасна Мека Заштитник Од Типот TPU, 2015 Американска

DEN 159.84

Јаболко Магија Тастатура Со Нумерички Тастатура : А1843 Јаболко Магија Тастатура Со Нумерички Тастатура :

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.