• Новак
Microswabs hgloz за пакет за екстензии на трепките од 500 во сина боја-мека микро-апликаторска четка за микрофибер со мека микрофибер-погодна за чистење и примена на шминка

Microswabs hgloz за пакет за екстензии на трепките од 500 во сина боја-мека микро-апликаторска четка за микрофибер со мека микрофибер-погодна

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Мали и цврсти, нашите висококвалитетни микро -брисеви за екстензии на трепките можат да достигнат до сите ќошиња или агол без кавга! Одликувајќи се со пластично стапче и цврсто обезбеден памучен брис на врвот, апликаторот за микро четки дава чиста и мазна апликација без разлика дали работите на зграда на модели или занаетчии Едноставно разделете го стапчето надолу до посакуваната должина и свиткајте го брисевиот под кој било агол за да достигнете ситни места или празнини. Од уметноста на ноктите до стоматолошката хирургија до чистење и сушење трепки, нашиот апликатор за супер апсорбирачки лепак обезбедува хигиенско искуство за чистење. Дајте му на вашиот јаз на тастатурата темелно чистење со овие ефикасни апликатор за памучни брисеви. Чувајте ги овие лесни, брисеви кои се пријателски за патувања со вас во секое време и користете ги за апликација за шминка во секое време, каде било. Микро -апликаторите за екстензии на трепките активно ја апсорбираат секоја течност. Користете ги за лепило, боја, лубрикант или растворувач. Нашите микро четки за чистење се одлични за решетки, стоматолошка употреба, сликарство, уметност за нокти, занаетчиство, отстранување на продолжување на трепките, чистење мали празнини, безжични слушалки и други електронски производи, чистење накит итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модули за контрола на звук, Добар модул за гласовен прекинувач Додаток за траен стандарден стандарден дизајн на електрична компонента

DEN 2.67

Подобра контрола : Со овој модул за говорни прекинувачи, можете лесно да го контролирате прекинувачот с�

Gkoled Пејзаж Палуба Светлина, Низок Напон 12V AC/DC Надворешен Двор Осветлување, LED 2w Чекор Светлина, Умре-Кастинг Алуминиум Со Бел Прав

DEN 1039.84

Елегантен и елегантен дизајн : овој производ се одликува со алуминиумско тело со мазна бела обвивка во п

1080p HD микроскоп фотоапарати Дигитална индустриска камера со далечински управувач метална школка лесна за носење, за далечински управувач

DEN 3.00

✨ 【Лесно за носење】 : Оваа индустриска камера е мала во големина (2,91*1,38*291inch) и светло во тежина, што го о�

Клеенгард ™ kga20 лесни покритини за не-опасни заштита на честички, поштенски преден, еластични зглобови, отворени глуждови, бели,

DEN 3628.00

50 kleenguard KGA20 Еластичен зглоб и отворени прекривки на глуждот / кутија, 3xголем, бел; За неопасна заштита на �

XWWDP Womenенски тренинг спортска облека за спортска фитнес фитнес костуми женски облеки со високи хеланки на половината, спортски врвни

DEN 2.67

Лифт на колкот, плетенка дизајн, поголема област за завиткување Функција : Антипилинг, антисмалување, ан

100 парчиња полирање на жица со жица, додатоци за полирање од не'рѓосувачки челик, вежбајте ротирачки алатки за мелење Отстранете

DEN 380.80

Униформен дизајн на четки, погоден за полирање на метална површина, 'рѓа итн За различни агли на дрво, ме�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.