• Новак
Везени цветни златни бои во ринстон секстони чипка за чипка за зачеки одлично за DIY деколте Тело -венчаница за венчавки Трамо фустан

Везени цветни златни бои во ринстон секстони чипка за чипка за зачеки одлично за DIY деколте Тело -венчаница за венчавки Трамо фустан

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

30x66cm Боја : златна боја. Цветна јака извезена чипка јака закрпи за лепенки налепници за закрпи за шиење на DIY. Висококвалитетни закрпи за облека, чиста рачно изработена облека за облека, можете слободно да се ставите на облеката. Бојата ќе се менува под различни светла, многу сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Beон Бид жолт АБ/Златен кристален мотиви капка 9 см што се користи како невестинска апликација, декорација на DIY, појас за фустани за деверуша,

DEN 223.84

Суво крпа чиста Обезбедување на квалитет на Bidон Bids Рачно изработена ставка со шиење на ригистони и веш�

Прекацоум цветна пена цветна пена 3 парчиња пена мечка пена мечка во форма на рамен нос полисстран уметност и занаетчиство празно бел

DEN 132.64

Креативни DIY занаети Интересни модели на облик на мечка Со широк спектар на употреба, може да биде украс�

1 двор бисер чипка исечка лента со мониста лента од ткаенина од 1,3 см ширина гроздобер стил бел облик на исечоци Изработена апликација за шиење

DEN 47.84

Боја : бела; Материјал : полиестер, бисер, мониста; Ширина : 1,3см (0,51 инчи), дијаметарот на бисер : 0,6 см / 0,24и�

Дрвени копчиња за Ноќта на вештерките Колекција Новина копчиња за теми празници и сезони за DIY занаети за занаети за шиење за шиење и други

DEN 2.33

Околу 50 копчиња и украси од предмети и бои со теми од Ноќта на вештерките Совршено за додавање на личен д

Воено железо А-Еден на НАТО на лепенка + Латвија знаме игла, лепенка за игла, знаме на северноатлантска договор, извезено, значка за примена

DEN 2.33

【Носете везови на знамето на НАТО и Латвија и придонесете за светскиот мир!】 Латвија е моќна членка на �

30 компјутери Независен ден железо на трансфери на 4 -ти јули железо на декорации закрпи ги применуваат трансферите на топлина винил

DEN 239.84

Запознајте ги вашите потреби за декорација : getе добиете 30 парчиња независно дневно железо на трансфери,

25 пакет - црвено срце железо на закрпи поставено за облека железо на | Облека за деца на DIY | Везени закрпи за јакни со маици, фармерки, ранци,

DEN 3.33

Што добивате ќе добиете пакет со 25 парчиња црвено срце извезени закрпи, што е голема количина за исполн�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.