• Новак
Поставете 2 компјутери. Мини жолто овошје од банана шие на железо на везена лепенка за примена

Поставете 2 компјутери. Мини жолто овошје од банана шие на железо на везена лепенка за примена

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ironелезо на лепенка/шијте на лепенка Спецификација : Приближна големина : W 3. / Количина : 2 парче. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки и повеќе!. Производи направени во Тајланд од марката Tyga_thai. Ironелезо на лепенка/шијте на лепенка. Спецификација : Приближна големина : W 3. / Количина : 2 парче. Врвен квалитет, детален вез, одлично за облека, капа и торба. Совршено за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци, белешки и повеќе!. Производи направени во Тајланд од марката Tyga_thai. Спецификација : W 3. Карактеристики Тие се врвен квалитет - закрпите се обложени со посебен лепак што се топи поради топлина и со тоа добро се поврзуваат со текстилот. - Ставете ја лепенката на посакуваната позиција и пеглање со железо. Доколку е потребно, шијте ја лепенката. Забелешка : Ве молиме, потсетете се дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот и сл., Може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка.

Главните карактеристики

Approx Size :
W 3.9 x H 2.7 cm. / Quantity

Избор на клиент

3Drose HT_154342_2 Почетна буква лична лична монограмирана фенси црно-бела типографија железо на пренесување на топлина за бел материјал,

DEN 2.33

Преносот на топлина е транспарентен и треба да се нанесува само на бел или светло обоен материјал Матер�

Занаетчиски блок за занаетчиски пена - Полистирен блокови за изработка на моделирање на скулптури за скулптурирање дома 20см/7,87inch x 20cm/7,87inch,

DEN 1.00

Одлично за занаетчиство лесен за работа Мазна табла за пена може да се исече, изшкурка, може да се обои с

Stobok 20pcs DIY пена новогодишна елка бела дрво недовршено Божиќно дрво виси декорација за моделирање занаетчиски цветни аранжмани Божиќни

DEN 1385.60

? Божиќни занаети DIY пена новогодишно дрво бело дрво недовршено Божиќно дрво за DIY моделирање занаетчиск

Valiclud 30 парчиња бела пена конуси конуси новогодишно дрво занаетчиски конус за деца DIY рачно изработени занаетчиски Божиќни украси за украси

DEN 265.44

Конус пена ги користи за да ги прослави зимата, Божиќ и Нова Година Тие можат да бидат насликани, обоени,

Млурку Бура Лента Жична Лента 8 Ролни Природна Лопатка Жична Лента 1-1/2 Инчи 40 Јарди Цврста Ткаенина Жична Раб Лента За Божиќен Занает САМ

DEN 2.67

●Висококвалитетна Лента За Лопатка Оваа лента е изработена од квалитетна лопатка, која е многу силна, и

Диталинг Ден на независност железо на декорации за маици за маички маски за маски дизајн дизајн за лепенки за пренесување на топлина за

DEN 2.67

【Определување】 Декларатот за топлински печат изработен од премија материјали за животната средина Сп

5 метри бисери мониста златна нишка чипка раб на работ на лента 1,5 см ширина гроздобер стил крем бел облик на ткаенини везени апликации

DEN 68.64

Боја : крем бел материјал : бисер, памук и златна нишка; Ширина : 1,5 см (приближно 1 / 2 инчи) Должина : 5 метри �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.