• Новак
Пикис 10 во 1 комплет постави алатки за поправка на велосипеди со повеќе алат

Пикис 10 во 1 комплет постави алатки за поправка на велосипеди со повеќе алат

Вреднување на стоката:
DEN 538.56

Пристапност
Во достапна форма

Алатки за поправка на гуми 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. Алатки за поправка на гуми. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. Алатка за поправка на гуми : Алатки за поправка на велосипеди - 8cm x 4,5cmweight : 180 Gcolor : црвена / сина / црна / златна материјала : Steel Package Вклучува : 1 PC алатки за поправка на велосипеди (1. Уред на синџирот на сечење3.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прекинувач за машински мотор, 220V/380V 20A менувач на гуми за автомобили Метална машина мотор напред Алатка за прекинувач за обратен мотор

DEN 3.33

【Поставете го менувачот за менувач на гуми напред е погоден за вашиот мотоцикл Ве молиме, потврдете го �

Runleader 12V до 48V Bluetooth LCD LCD ниво на батерии, мерач на волт со предупредување, стартувајте часови запис за олово киселина Тројан литиум

DEN 1007.20

Далечински управувач со Bluetooth Овој уред може да се управува со самодлабоко апликација „Moresee“, која пре�

Комплетна алатка за алатки за топка ABN - 10 парчиња алатки за отстранување на топката за спојници на топката за алатки за присилување

DEN 719.84

(1) Црамка Прес Инсталирајте и отстранување адаптери (1) 23 / 4 "x 3" цевка за приемник (1) 21 / 4 "x 21 / 2" цевка за при

KXDFDC BT280 Електричен кола за електрична енергија за електрична енергија за напојување на електричен скенер за електричен систем тестер

DEN 14960.00

Тестерот за електричен систем BT280 е покриен со сеопфатни параметри на мултиметар, тој може брзо да го те�

Чаша за стакло вшмукување со рачка, 8 инчи со тешки стаклени чаши за вшмукување, вакуумска вшмукување чаша рачна пумпа со единечна

DEN 2.67

Примена : Ова е чаша за вакуумско вшмукување за кревање и носење стакло Рачката е направена со висок ква�

XWWDP дигитални автомобилски гуми во гума на воздухот притисок на воздухот на инфлаторот LCD LCD дисплеј LED задно осветлување на возилото

DEN 3244.80

Материјали за производи : легура на цинк + апс Приказ : ЛЦД дигитален дисплеј Опсег : Максимален притисок

Комкофлекс RV канализациониот клуч за поставување на клуч- ви помага да ги зафатите и затегнете вртливите фитинзи со леснотија! | Лесен и издржлив

DEN 156.00

Овозможува потпора за олабавување и затегнување на вртливите фитинзи Компатибилен со рино, револуција,

PXM 220 PSI Мерач на притисок на гумата со надувување, 4 мерни единици, вклучува пиштол за инфлација, воздушен чак, мерач и црево, мерач на

DEN 207.84

Силен и издржлив : Овој мерач на притисок на гумата на автомобили е направен со компоненти од не'рѓосува�

Пиштол за ривертер со 8-инчен ривертер, со тешка челична тело и гумена рачка натоварена со пролет што исфрла автоматски стебла-ST90501SC

DEN 264.96

[Висока потпора] Удобната гумена рачка натоварена со пролет применува максимална потпора преку дизајн �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.