• Новак
2 пакувања за работни капачиња со копче, розови слатки мачки шема буфонски чистачки капи, жени долга коса

2 пакувања за работни капачиња со копче, розови слатки мачки шема буфонски чистачки капи, жени долга коса

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Прилагодливо затворање. Премиум материјал : високо-одделение полиестерска ткаенина и памучна џемпери, светло, меко удобно дишење. Брза суво, пријателско за долгогодишна работа во текот на летото. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка : Нашите капачиња за работа со коњчиња се дизајнирани за долга коса, тие можат да ви помогнат да ја прилагодите косата побрзо, целосно да ја завиткате целата долга коса, да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, изгледа помодерно. Буфант капи со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите од страните за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добиете брчки на лицето. Работни капачиња со џемпери : Секое работно капаче за копче доаѓа со џемпери во челото, што лесно може да ја апсорбира потта на челото, да дише и може да ја покрие целата коса додека останува удобно, ќе биде задолжителна и неопходна алатка кога работите долги часови или во топло лето. Прилагодливи работни капачиња и засадување : Овие буфални капачиња доаѓаат со еластичен опсег и дизајн на вратоврска, можете лесно да ги прилагодите лентите за да ви одговараат удобно, една големина е погодна за повеќето фризури и типови на главата. Нашиот комплет за работно капаче содржи 2 работни капачиња, кои се погодни за промена и миење секој ден. Една големина може најмногу да одговара. Широко користете во нашиот секојдневен живот : Тој е погоден за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрвени работи, нега на лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Вие се грижите на другите, ние ви се грижат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Женска облека лето плус големина летна облека за жени беспрекорна јога култура одблесоја глава тенис здолниште Спандекс шорцеви

DEN 1502.40

100% полиестер Долги шорцеви за жени симпатична облека за летни фустани шорцеви легинци облека жени жени

2 пакувања убави птици кафези прилагодливо работно капаче со копче за копчиња за медицински сестри жени со коњчиња од конска опашка

DEN 1.33

Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратоврска на заднио�

Internos женски кратки ракави со кратки ракави со 2 парчиња облека за тренерки поставува памучна постелнина кошула и сет на високи мини шорцеви

DEN 527.84

100% памук Копче, затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Постави за постелнина за жени се изр�

Женски качулка лесна вратоврска боја за печатење на култури со качулка со долги ракави исечени џемпери тинејџерки врвови на врвови

DEN 4.32

дуксери за жени плус големина 【За испорака】 Експедитирана испорака : 37 дена Стандарден превоз : 1425 дена

MTSDJSKF Women'sенски резервоар врвови, резервоарот за туники врвни женски резервоари без ракави, големи графички маички за жени резервоари за

DEN 756.80

★ 【За ткаенината】 ★ Многу мека и утеха за носење Стандардна испорака : 714 дена Во рок од 24 часа испорака

Темно сива тинејџерска девојка патека за салата манжетната со аспиратор со долги ракави облеки, џемпери на екипажот на вратот во боја,

DEN 271.84

2023 Облека за цветни аспиратори во боја за жени ограничен временски договор 99% Манжетна со долга облека з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.