• Новак
Остер Титаниум 45-Ножици За Мешање Заби, Розова

Остер Титаниум 45-Ножици За Мешање Заби, Розова

Вреднување на стоката:
DEN 3328.64

Пристапност
Во достапна форма

За употреба на телото, главата, вратот, рамената и задните четвртини Создава помек, природен изглед околу очите, муцките и стапалата Од малтешки и Ших-цу тип леб. Користете поблиску до кожата за отстранување на линии за машинка и ножици на палта Од Типот Шпаниел и Териер Отстранливиот прст се потпира. Доживотна гаранција против дефекти. Неверојатно смолкнување со мазни перформанси одлично за средување на палтото на вашето домашно милениче. Изработен од тежок челик натопен со титаниум во карактеристична розова боја. Особено корисно за расите Малтешки и Ших-Цу, како и палта Од типот Шпаниел и Териер. Сечилото со врвен квалитет со конвексен раб обезбедува лесно, безбедно сечење. Офсет ,onomономски, рачка со кратко стебло се одликува со прилагодлива напнатост и отстранлив одмор на прстите. Ножиците За Мешање На Титаниум Со 45 Заби Се изработени со уникатен процес со челик со титаниум за максимална издржливост и отпорност. Фалсификуван од нерѓосувачки челик СО највисок квалитет 440С со Рејтинг На Цврстина На Роквел помеѓу 58-60. Овие ножици за мешање обезбедуваат екстремна удобност и неверојатни перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дхдм Темперамент Поводник Јака Во Собата Прилагодливи Мека Симпатична Лак Двослоен Куче Темперамент За Мали Средни Пет Јака Поводник

DEN 2.00

Куче Темперамент За Мали Средни Пет Јака Поводник Отворено одење Прилагодливи прицврстувачи за кучиња

Џемпер за миленичиња мали кучиња сакаат кадифени мачки со две нозе летни пуловер облека маичка кошула погодна за кучиња облека со средна

DEN 111.84

Ве молиме, дозволете 13 см да е различно заради рачното мерење и различните серии на производи, разбирате

Finnero Wrishенски кучешки пелени Femaleенски балерина стил - еднократно абсорбента панталони за кучиња за кучиња во период, топлина или

DEN 480.00

Топлинските панталони со балерина се направени за женски кучиња во топлина Помага во заштитата на мебе�

НЕГА На Мед Сите Апсорбираат Влошки За Обука На Кученца | Влошки За Тенџере За Кучиња Апсорбираат Елиминирање На Мирисот На Урина, Ултра Јаглен

DEN 395.20

НОВ Материјал Што Апсорбира Влошки За Миленичиња Урина И МирисНЕГА НА МЕД и Целосно Апсорбира Миленичи�

Уникатни Подароци За Малтешки Кучиња, Јас не сум Редовна Мајка. Јас сум Мајка Од Малта, Украс Од Малтешки Кучешки Ѕвезди Од Пријатели,

DEN 0.33

Совршен Малтешки Божиќен Украс За Кучиња за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна зав

Љубителите на кучиња Го Цитираат Знакот Бишон Фриз Куќата Не Е Дом Без Куче Смешно Дрво Куче Знак Спомен Плоча За Кучиња Рустикална

DEN 3.33

ГОЛЕМИНА нашиот висечки ѕиден уметнички знак мери приближно 8 х 16 Инчи, а дебелината е приближно 5 мм / 0,2

Амбесон Аниме Пет Мат За Храна И Вода, 2 Облаци И Изрази На Среќно Лице Со Виножито Јапонски Дизајн Состав, Гумена Подлога Што Не Се Лизга

DEN 361.60

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Балакоо Миленичиња Мочање Рампа Куче Душеци За Подови Лист Заштитник Игралишта За Бебиња Хрчак Кафез Лагер Инконтиненција Лист Заштитник

DEN 1.33

Памук Влошки За инконтиненција за обука : покрај секојдневната употреба, може да биде и за кафез за миле�

Јунлпаркс Неопренова Јака За Кучиња, Најлонска Јака За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња, Тешка Јака За Кучиња Со Метална Тока, Прилагодлива

DEN 3.33

ВНИМАНИЕ НА ГОЛЕМИНАТА проверете дали ќе го измерите вратот на вашето куче пред да нарачатеПотоа погле

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.