• Новак
Инфулична риба топла фолија чинија KOI метална златна рипка лотос лисја топла фолија плоча втиснување шаблони за картички за картички што прават декорација на албу?

Инфулична риба топла фолија чинија KOI метална златна рипка лотос лисја топла фолија плоча втиснување шаблони за картички за картички што

Вреднување на стоката:
DEN 92.64

Пристапност
Во достапна форма

Koi носи среќа : Infunly Koi Hot Foil Plate вклучува три различни облици на умирање од златна риба, Златните кои ќе ви донесат среќа, украсени со цвеќиња од лотос и лотос лисја додаваат убавина, изгледаат пријатно за окото, многу совршени за украсување честитки и тетратки Висок квалитет : Металната топла фолија плоча е изработена од јаглероден челик, детални и деликатни, втиснувачки умира за правење честитки. Лесен за употреба : Ставете ја целата чинија со топла фолија на риба на картичката и исечете различна шема, тогаш ќе имате убав и неверојатен 3Д визуелен ефект. DIY занаетчиска хартија Умираат : Можете да ги користите овие различни облици на метална топла фолија плоча за да направите разни комбинации, за да ги намалите персонализираните матрици со свој дизајн. Со процесот на вежбање, ќе бидете покреативни и имагинативни. Широка апликација : Метална топла фолија плоча е погодна за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, картички. DIY занает, и др. Koi носи среќа : Infunly Koi Hot Foil Plate вклучува три различни облици на умирање од златна риба, Златните кои ќе ви донесат среќа, украсени со цвеќиња од лотос и лотос лисја додаваат убавина, изгледаат пријатно за окото, многу совршени за украсување честитки и тетратки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мат од Росисон-Нап со перница и ќебе, памучна ткаенина, 56x19x2 во, густа подлога за спиење, за дневно згрижување/предучилишно/дете/дете,

DEN 3.00

100% памук [Cozy & Comfort] 100% памучна ткаенина (фино комбинирана од 40 тите) од обете страни го прави да се чувству

Гумена рамка, Удобна Употреба Пластична Висока Цврстина Стоматолошка Гума 2 парчиња Спречува Повреда на Кожата за Стоматолошка Клиника

DEN 254.40

Вклучен пакет : вкупно 2 парчиња инструмент за држач за рамка од гумена брана е погоден и за професионалн

Земил безбедносни камери за надворешни работи, 2K FHD батерија напојува безжична камера за надзор со сирена, ноќно гледање, откривање

DEN 0.33

[2023 Ажурирана 2 K FHD камера] Применувајќи леќи од 2 K 3 MP, оваа безжична безбедносна камера има 4 пати поголем

Хемотон кафе -мешалки кафе -мешалки за кафе еспресо лажици 2 парчиња дрвени лажици минијатурни лажици кафе лажици промешајте лажица чај

DEN 3.33

Со дизајнот на долгата рачка, можете да ги промените пијалоците со него и да го имате десертот со помош н

Богатства на Каролина CK5864PTHD Мексиканско куче без влакна 1 loveубовен пар држачи за тенџере, црвени, кујнски држачи за тенџере со топлина

DEN 0.67

Полиестер Направено во САД Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашио�

Налепница за градинарски растенија - налепница за лаптоп 5 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - декоратор за градинар

DEN 1147.20

Големина : 5 "x 4,3" Налепница за винил на време Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за авто

Кусугбасо Сончоглед чаршав 60х84 Инчен Правоаголник, Жолт Сончоглед Декор За Дома, Пролет и Лето Маса Крпа Правоаголник Водоотпорен Дамка Отпорни

DEN 734.40

Материјалчаршавот од сончоглед е изработен од 100% врвен полиестер кој е мек и издржлив и поседува водоот

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.