• Новак
Минхен-Гармиш-Партенкирхен Пат Додаток [Онлајн Игра Код]

Минхен-Гармиш-Партенкирхен Пат Додаток [Онлајн Игра Код]

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

100 километри( 62 милји) пат од Минхен до Гармиш-Партенкирхен 25 станици, вклучувајќи Ја Главната Станица Во Минхен, Пасинг, Гаутинг, Старнберг, Туцинг, Мурнау и Гармиш-Партенкирхен. Брз Диск компатибилен. Бара База Игра Воз Симулатор 2014 на Пареа со цел да се игра. Една Од Најстарите Железнички линии Во Германија оживува во прекрасната И живописна рута Минхен – Гармиш-Партенкирхен За Симулатор На Воз. Поставена во јужниот дел на германската држава Баварија, трасата од 100 километри (62 милји) е главно единствена патека низ целиот и се протега од експанзивниот главен град на земјата до планинските одморалишта Баварија, на границата со Австрија. Првиот дел од линијата од Минхен до Минување, и до Планег, беше отворен на 21 Мај 1854 година, а во текот на истата година понатамошната работа продолжи да ја проширува железницата до Гаутинг, Милтал и Старнберг. Во текот на следните години, повеќе делови од трасата беа независно изградени за да ги сервисираат локалните индустрии во и околу градовите Вајлхајм, Туцинг, Мурнау и Партенкирхен; овие делови беа надградени и споени во раните 1900-ти, а на 20 февруари 1925 година, електричен воз го заврши првото целосно возење од Главната Станица Во Минхен до Гармиш-Партенкирхен. Минхен С-Бан Линијата С6 услугите ја опслужуваат рутата, која се протега јужно од Минхен до Туцинг, каде што завршуваат. Дополнително, на линијата може да се видат возови Меѓуградски Експрес (МРАЗ), кои сообраќаат од Минхен до Инсбрук. Регионалната Железница БР 426 е популарен воз-поставен на Линијата С6, комплет воз што е вклучен со оваа рута. Изграден од конзорциум Сименс, Бомбардиер и ДВА, БР 426 е речиси идентичен со БР 425, бар бр 426 е единица со два автомобили, а не единица со четири автомобили.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За мета потрага 2 додатоци, потрага 2 силиконски капак за лице, обвивка за обвивка VR, потрага 2 контролор на допир, покритие, заштитен покривка

DEN 559.84

Транспарентен ореол десиг : Избегнувајќи да ја блокирате инфрацрвената светлина и контролниот сигнал, �

СЛУШАЛКИ ЗА СТЕРЕО Игри АЛВУП ЗА PS4, Слушалки Xbox One, Лесно Поништување На Бучава Преку Слушалки ЗА Игри PS5 PS5 СО Микрофон Против Бучава,

DEN 3.00

ИГРИ НА СРЕЌАОДДЕЛЕНИЕ КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ Слушалките ЗА ИГРИ АЛВУП имаат 50мм драјвери за графен, импеда

Игра на глувчето игра мртва од дневна светлина LED глувче Мат РГБ гејмер Гејмер Тастатура Компјутер со осветлување на муслита 39,3 инчи

DEN 928.48

Подлогата на глувчето : Оваа гејмерска подлога за глувци не само што е убава, удобна и има шема што ви се �

МОЌНИ КОЖИ Сјајна Сјајна Кожа Компатибилна Со Потрагата Окулус 2-Розова Камо | Заштитна, Издржлива Завршница Со Сјај Со Висок Сјај

DEN 399.84

ВИСТИНСКИ СЈАЕН ФИНИШ овој уникатен сјаен финиш додава сјај и сјаен сјај на овој дизајн со висока дефин

Влошки За глувци Цреша Цветови Подлога За Глувци Голема Ргб Подлога За Глувци Компјутерска Подлога Со Позадинско Осветлување Тепих

DEN 806.40

Уникатни предности : ОВАА РАМПА ЗА ГЛУВЧЕ ЗА ИГРИ НА РГБ има 14 режими на осветлување7 режими на статичко �

Тв Серија-Окулус Потрага 2 VR Слушалки и Налепница За Контролер Винил Налепница Кожа ЗА VR Слушалки и Контролер, Заштитни Додатоци

DEN 1070.40

Заштитете го ВАШИОТ VR : Мазна и тенка винил налепница го штити вашиот VR 2 контролер од прашина, отпечатоц�

Индекс на вентил VR контролер за контрола - единечен десен - светло за патеки - ергономски мод за контролор на виртуелна реалност на Knuckles

DEN 1.67

Прецизно поставување на прстите Помалку преклопување на прстите Природна позиција на пукање Помалку п�

Обвивка на лицето за заграда на лицето - Подлога за перниче за лице Sonicgrace компатибилна со додатоци за потрага 2 со удобна кожна пена замена

DEN 1.67

【Надграден дизајн на удобност】 Заградата за интерфејс на лицето Sonicgrace компатибилен со потрагата2 кори

Ciy X77 Топла-Заменлива Механичка Тастатура/RGB Тастатура за Игри/USB C/Анти-Духови/N-Превртување На Клучеви/Компактен Распоред 87 Клуч/Отстранлив

DEN 3.33

Топлозаменлива Тивка ЦрвенаТопларазмена ПХБ ви овозможува слободно да замените 3 пина и 5 пина прекинув

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.