• Новак
Масло од семе од тиква - чисто, ладно притиснато - 3 пакет

Масло од семе од тиква - чисто, ладно притиснато - 3 пакет

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ботаничко име : Cucurbita Maxima - Метод на екстракција : ладно притиснато - Опис : Маслото од семе од тиква е многу попопуларно во Европа каде што се вреднува за неговите својства за враќање на кожата (конкретно рани, воспаленија) Ароматерапистите исто така почнуваат да го ценат ова масло за неговите високи протеини, цинк и полинезаситени масти. - Боја : темно зелена - ароматичен опис : масло од семе од тиква има привлечен, печен мирис на орев. - Заедничка употреба : масло од семе од тиква е популарно специјализирано масло во BO. Ботаничко име : Cucurbita Maxima - Метод на екстракција : ладно притиснато - Опис : Маслото од семе од тиква е многу попопуларно во Европа каде што се вреднува за неговите својства за враќање на кожата (конкретно рани, воспаленија). Ароматерапистите исто така почнуваат да го ценат ова масло за неговите високи протеини, цинк и полинезаситени масти. - Боја : темно зелена - ароматичен опис : масло од семе од тиква има привлечен, печен мирис на орев. - Заедничка употреба : масло од семе од тиква е популарно специјализирано масло во BO. Ботаничко име : Cucurbita Maxima - Метод на екстракција : ладно притиснато - Опис : Маслото од семе од тиква е многу попопуларно во Европа каде што се вреднува за неговите својства за враќање на кожата (конкретно рани, воспаленија). Ароматерапистите исто така почнуваат да го ценат ова масло за неговите високи протеини, цинк и полинезаситени масти. - Боја : темно зелена - ароматичен опис : масло од семе од тиква има привлечен, печен мирис на орев. - Заедничка употреба : масло од семе од тиква е популарно специјализирано масло и во масажа и во ароматерапија. - Конзистентност : Типичен и карактеристичен за масла за превозникот. - Апсорпција : Маслото од семе од тиква добро апсорбира. - Рокот на траење : Маслото од семе од тиква е бавно за да се опушти; Корисниците можат да очекуваат рок на траење од 6 месеци до 1 година со соодветно складирање (кул, надвор од директна сончева светлина).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пилула кутија кактус цвеќиња квадратни во форма на таблети за таблети за преносни таблети со витамин контејнер, организатор на апчиња држач

DEN 1.67

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

Стенд за таблети за таблети за таблети Clispeed 2 парчиња за таблети за таблети за преклопување на таблети, преносен телефонски решетка Триаголник

DEN 0.33

Прилагодлив штанд за таблети : креативен убав дизајн, едноставен и модерен, од пластика, здрав и издржли�

ПЗЗ Плажа Бафало карирани весели Божиќни торби со кадифен поларна мечка мода уникатен празник подарок Божиќно декорација на дрво

DEN 1.00

【Димензии】 20,5*23 см (81 in), погодни за торби за подароци 【Висок квалитет】 Направено од висококрајни поли�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.