• Новак
GemHub Природно розово лекување кристал 532,5 ct. Суров груб лабав кристал за заздравување, правење накит, декорт.

GemHub Природно розово лекување кристал 532,5 ct. Суров груб лабав кристал за заздравување, правење накит, декорт.

Вреднување на стоката:
DEN 328.00

Пристапност
Во достапна форма

Повеќенаменски : Овој груб камен е идеален за правење накит, пад, кабохони, завиткување на жица, колекција на примероци, декорација на домови или градина, подароци и така натаму Автентични : Нашите скапоцени камења потекнуваат од природата, 100% висок квалитет и реален. Совршено за тампување, завиткување на жица, реики или собирање. Грубите камења се прекрасни за мрежи, медитација, работа со чакра, заздравување на Реики, домашни декори. Тие се исто така совршени како џебни камења, подароци и многу повеќе!. Ние сме вреден продавач и услугата за клиенти е секогаш наш прв приоритет. Меѓутоа, ако не сте задоволни од какви било артикли, само контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви дадеме задоволно решение. Неверојатен подарок за одлично и за почетниците и за искусните колекционери-шоу-loveубов и грижа за вашата сакана личност! Дојдете со сертификат за автентичност со целосен упатство за информации за заздравување на чакра. Информативен водич за сите кристали, значења на чакра, бои и знаци на рацете за да ги отворите вашите чакри. Нашите стручни гемолози го потврдија овој црн опсидијан кој помина многу квалитетни тестови за основни тестови и се овластени со камен преку кој сме целосно уверени во скапоцен камен со врвен квалитет. Повеќенаменски : Овој груб камен е идеален за правење накит, пад, кабохони, завиткување на жица, колекција на примероци, декорација на домови или градина, подароци и така натаму. Автентични : Нашите скапоцени камења потекнуваат од природата, 100% висок квалитет и реален. Совршено за тампување, завиткување на жица, реики или собирање. Грубите камења се прекрасни за мрежи, медитација, работа со чакра, заздравување на Реики, домашни декори. Тие се исто така совршени како џебни камења, подароци и многу повеќе!. Ние сме вреден продавач и услугата за клиенти е секогаш наш прв приоритет. Меѓутоа, ако не сте задоволни од какви било артикли, само контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви дадеме задоволно решение. Неверојатен подарок за одлично и за почетниците и за искусните колекционери-шоу-loveубов и грижа за вашата сакана личност! Дојдете со сертификат за автентичност со целосен упатство за информации за заздравување на чакра.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Убава Млада Дама Се Бања На Сонце Во Собата Време Дрво Занает Рачно Изработени Дрво Рамка Уметнички Занает &засилувач; Ракотворби

DEN 1304.00

Индиски Традиционални Дама Постер Сликарство Во Дрво Занает Рамка Уметност Занает Ракотворби Големина

81-Парче Комплет Етикети За Корпи Клип За Канти За Складирање, Организациски Контејнер, Тегла, Полица, Алишта; 54-Парче Комплет Мини Табла

DEN 2.00

●Комплет За Организација со добра вредност од 81 Парче Со Практични Бонуси● пакетот доаѓа со пластични

Калибар Гурмански Месинг Зглобови Во Облик На Рачка Керамичка Кафе Кригла, Црна И Златна, К-Чаша, Одличен Чај Кафе Чаша, За Патување, Кампување

DEN 127.20

ЕКСКЛУЗИВЕН И ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : Шолјата За Кафе Во Форма На Месинг Зглобови (CBGM1026) е изработена од кера

5D DIY дијамантски сликарство по бројни комплети Шарен апстрактен облак целосна вежба кристал ринестон дијамант везови слики уметност занает за

DEN 0.33

Вовед во производот : Комплетот за сликање со дијаманти е целосен тип на дијамант; Две опции за дијамант�

ФАВОМОТО 100 Еез Транспарентен Приказ На Столицата Украс Држач За Дисплеј Држач За Украс Држач За Мал Дисплеј Држач За Украс Држач За Дисплеј

DEN 3.00

Акрилик Јасни Штандови За Прикажување : Дизајнирани Со триаголна основа за стабилност, не мора да се гри

Алипис 2 парчиња Алатки За Џогер Лепило Бесплатна Закачалка За Решетки Самостојно Монтирање Држач За Складирање Со Бела Кука Бања

DEN 2.00

АПС Држач За Џогер Монтиран на ѕид : Самолеплив за мазна површина, лесен за употреба Решетка За Метла За �

Кабилок Тв Штанд Полица Држач Полица Држач Кабел Организатор Случај 5 парчиња Мобилен Телефон Полнење Решетката Ноктите-Слободен Решетката

DEN 2.67

Изработен од врвен материјал, безбеден, без чуден мирис и многу издржлив Со разумен дизајн за држење на �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.