• Новак
ксигуа Ноќта На Вештерките Елка Мат Тиква Череп Вештерка Голема Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Партија 28.3 инчи

ксигуа Ноќта На Вештерките Елка Мат Тиква Череп Вештерка Голема Елка Стојат Мат Елка Здолниште Божиќ Одмор Дома Декорации Партија

Вреднување на стоката:
DEN 1561.60

Пристапност
Во достапна форма

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : површината На Нашата Божиќна подлога е изработена од мек полиестер, со сунѓер во средината, кој е издржлив, може да украси Новогодишни елки и други предмети за да ја зголеми божиќната атмосфера ВОДООТПОРНО ДНО : дното на оваа перница е изработено од алуминиумска фолија, што може ефикасно да спречи излевање на влагата и оштетување на тепихот откако ќе се напојат растенијата. Многу е погоден за украсување на дневната соба, дворот или на отворено. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : големината на Перницата За Новогодишна елка е 72 см/28,3 инчи. Совршената големина е погодна за секоја пригода. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : користејќи персонализиран сам дизајн, секоја ксигуа рампа е отпечатена со стилски и уникатен дезен, има различни празнични материјали, вклучувајќи Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. можете да изберете според вашите потреби. ПРИЛИКИ : може да се постави на кое било место што сакате, како што се дневна соба, спална соба, градина, хотел, супермаркет, канцеларија или други места за да додадете повеќе празнична атмосфера. Може да се користи и како добар подарок за одмор на вашите пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хемотон Метал Добредојдовте Знак Метал Ѕид Уметност Добредојдовте Врата Знак Метал Добредојдовте Плакета Со Шема За Домашен Трем Божиќна

DEN 2.33

знак за добредојде венец Направете го вашиот простор за живеење помалку монотон и оставете длабок впеч�

Тојвиски Божиќ Банер Куќа Орнаменти 2 Поставува Божиќ Виси Украс Хартија Божиќ Банер Венец Божиќ Прозорец Декор Божиќ Партија Приврзоци

DEN 2.67

СРЕЌЕН БОЖИЌ БАНЕР Изработени од премиум дрво и чувствував материјал, симпатична форма дизајн приврзок

2 Еез Денот На Вљубените Почувствува Топка Венец Со Црвено Срце-Валентин Украси-Црвена Розова Бела Пом Пом Венец За Домашно Дрво-Денот

DEN 207.84

ШТО ДОБИВАТЕ== ќе добиете 2 парчиња топчести венци од филц(целосно со 36 кружни топчиња, 4 топчиња со црвен�

Пумпа за гуми Со Заштитна Вилушка За Мерач Предна Воздушна Суспензија На Ахолдер Алуминиумски Додатоци За Велосипеди За Алуминиум Рачна

DEN 2.67

Список За Пакување : Завртка X1, Заптивка X1 Име На Производот : Велосипед Пред Вилушка Рамо Покритие Боја :

Вештачка елка работна површина Мала новогодишна елка мини вештачко новогодишно елка со лак, малку ангелско новогодишно дрво за домашни

DEN 430.40

Нашата вештачка елка е изработена од високо квалитетен материјал со фино изработка Може да се користи з

ДОИТУЛ Божиќни Подароци Божиќна Стаклена Купола ДЕКОРАЦИЈА ПРЕДВОДЕНА Од Божиќна Купола Светло Божиќно Светло Централно Место За

DEN 1.67

Се користи за празнична забава, декорација на домот, декорација на трговски центар, итн многу погоден ка

Вештачка мини новогодишна елка со Aoligo со LED светло, 4 парчиња мало бор од дрво со дрвени основи за таблети декор за Божиќна празничка забава

DEN 1137.60

Материјал : Не ткаени ткаенини пластични и дрвени бази Боја : Природна зелена боја Врвен материјал ново�

22 парчиња мини вештачко новогодишно елка сет замрзнати божиќни бодини дрвја снег покриени со селски дрвја, 4 парчиња XMAS Street Lamp Post и

DEN 639.84

Она што го добивате : Пакетот вклучува 22 парчиња замрзнати новогодишни елки во разни стилови и 4 парчиња

висесани Подлога За Новогодишна Елка Апстрактна Есенска Шема Штанд За Дрво Заштитник На Подот Абсорбента Подлога За Послужавник

DEN 223.84

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

висесани Среќен Божиќ Дедо мраз Со Подарок Елка Мат Водоотпорен Дрво Стојат Мат Елка Кат Заштитник Абсорбента Дрво Стојат Лента Мат За Заштита

DEN 223.84

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

ПЕВЕР СВЕТСКИ КОРИСНИ ОРМИНИЦИ АНТЛЕРИ ИНЦЕРСКИ ИМЕ ИМЕ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА СВЕТСКИ ДРУГИ МЕТАЛНИ ОНАНЦИ Зимски чудо -земја украси за новогодишен

DEN 143.84

❄ Големина : Клиренсот на украсот на порцеланот е околу 3 инчи ❄ висок квалитет : Оваа Божиќна украси е и�

Ироруда Божиќни носители на порибување за мантија со LED светла - 2023 Божиќна закачалка за порибување за камин мантил, Божиќни украси

DEN 651.20

【Сјаен LED дизајн】 Новиот LED дизајн е привлечен, со 26 висококвалитетни шарени LED светла на секој држач Пр�

Геосар Божиќни кабинети панделки лакови Божиќна врата кабинет лакови Божиќни кабинети празнични панделки Божиќно венец лак црвен

DEN 143.84

Декорации на вратите од кабинетот : Може да добиете 1 лента за Божиќни кабинети со лак во пакетот, лакот м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.