• Новак
Hyperx Cloud Stinger - слушалки за игри и хиперкс засилувач USB звук картичка - виртуелен 7.1 опкружувачки звук

Hyperx Cloud Stinger - слушалки за игри и хиперкс засилувач USB звук картичка - виртуелен 7.1 опкружувачки звук

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесна слушалка со ротирачки чаши за уво од 90 степени, ниво на звук на притисок 102 ± 3 DBSPL/MW на 1khertz 50 милиметарски возачи на насоки за аудио прецизност. Меморија за меморија за потпис на хиперкс. Прилагодлив лизгач на челик. Интуитивна контрола на јачината на звукот на чашата за уши на слушалките. Hyperx Custom Tuned Virtual 7.1 опкружувачки звук. Погодно поле за аудио контрола 2м/6,5 стапки должина на кабел. Подобрено откажување на бучавата на микрофон. Приклучете го N Играјте аудио надградба за стерео слушалки. Лесна слушалка со ротирачки чаши за уво од 90 степени, ниво на звук на притисок 102 ± 3 DBSPL/MW на 1khertz. 50 милиметарски возачи на насоки за аудио прецизност. Меморија за меморија за потпис на хиперкс. Прилагодлив лизгач на челик. Интуитивна контрола на јачината на звукот на чашата за уши на слушалките. Hyperx Custom Tuned Virtual 7.1 опкружувачки звук. Погодно поле за аудио контрола 2м/6,5 стапки должина на кабел. Подобрено откажување на бучавата на микрофон. Приклучете го N Играјте аудио надградба за стерео слушалки. Hyperx Cloud Stinger е идеална слушалка за гејмерите кои бараат лесен удобност, супериорен квалитет на звукот и додадена погодност. На само 275 грама, удобно е на вратот и чашите за уво се вртат во агол од 90 степени за подобро вклопување. Неговата позиција на возачите на насоки од 50мм звук директно во увото за аудио прецизност и квалитетот на звукот на звукот на игри.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ароци Head Гејмерски Слушалки Со Одвојлив Микрофон 50мм Драјвери Микрофон Неми Копче Контрола На Јачината На Звукот Алуминиумска Рамка

DEN 559.84

Слушалките за игри ar се изработени од стилски цврст алуминиум што создава елегантен издржлив изглед ко�

Безжична ТАСТАТУРА ЗА ИГРИ НА РГБ И Глувче-Тастатура Со Позадинско Осветлување На Глувчето Со Долго Траење На Батеријата,Механичко Чувство

DEN 2.67

●Безжична РГБ ТАСТАТУРА И Глушец На полнење ● безжичната ргб тастатура е изработена од висококвалитет

Сина егзорцист - Окулус потрага 2 налепници за контролори на VR и слушалки за винил декларална кожа за, виртуелна реалност заштитни

DEN 937.60

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Една рака тастатура, мини тастатура за тастатура LED заснована на точна контрола широка компатибилност за студентски дом за дом за

DEN 2.67

LED позадинско осветлување : Оваа тастатура за игри со 35 клучеви усвои LED позадинско осветлување, обезбед�

Налепница за маскирна лов на елени за контролор P-S-4 целосен заштитник на кожата за обвивка за обвивка за завиткување компатибилен

DEN 3.00

ПВЦ отстранлив лепило Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна налепница на кожата е израбо�

Bluetooth Безжични Слушалки Преку Слушалки За Уши, Класично Подесување &засилувач; Премиум Аудио, Hi-Fi &засилувач; Стил На Живот Со Висока

DEN 431.84

[Bluetooth 50 беспрекорна врска] : Дизајниран да обезбеди брза и стабилна bluetooth врска Едноставно лизнете го ко�

Онигал Гејмерски Слушалки Со Стерео Опкружувачки Звук, Гејмерски Слушалки со Микрофон &засилувач; Led Светло Поништување На Бучава

DEN 1009.60

Извонредно Искуство Со Игри : висококвалитетните звучници ОД 50ММ во комбинација со подобрена аудио тех�

ДАУЕРХАФТ Тастатура, Црна Механичка Тастатура Со Една Рака Компактна Функција За Макро Снимање Преносно Ново Црно Осветлување За Игри За Дома

DEN 542.40

К50 користи нов син прекинувач кој е засилен на спојот за да го направи копчето постабилно и издржливо Ме

Редрагон К607 Механички Игри Тастатура, RGB LED Позадинско Осветлување, 87 Клучни Tenkeyless, Низок Профил Со Сини Прекинувачи За Windows КОМПЈУТЕР

DEN 1422.72

Жична Механичка Тастатура За Игри со одвојлив USB a ДО USB C кабел, Ултрапренослив Дизајн со Низок Профил из�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.