• Новак
USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Google Pixel 4A 5G Multi Use Converting Додај функции како што се тастатура, дискови со палецот, глувци, итн.

USB-C Femaleенски до USB 3.0 машки адаптер компатибилен со вашиот Google Pixel 4A 5G Multi Use Converting Додај функции како што

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

USB-на-Go⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашиот Google Pixel 4 A 5 G ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB C периферни уреди со уреди со USB Aorts вградени Ова ви овозможува да ги поврзете телефоните, таблетите, флеш дисковите, дисковите, дисковите, да ги погодите флеш дисковите, Глувче, центри и други USB пристаништа. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време. Овој адаптер не може да пренесе видео сигнали. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. ? USB-на-Go⭐ : Вклучете се и компатибилни со вашиот Google Pixel 4 A 5 G ги претвора USB порти во USB C порти Поврзете USB C периферни уреди со уреди со USB Aorts вградени. Ова ви овозможува да ги поврзете телефоните, таблетите, флеш дисковите, дисковите, дисковите, да ги погодите флеш дисковите, Глувче, центри и други USB пристаништа. ? 【Лесен за употреба】 : Не е потребна инсталација. Едноставно приклучете и работете. Супер мал да се држи до USB пристаништа цело време. Овој адаптер не може да пренесе видео сигнали. На пример, не можете да го користите за да го поврзете USB C со HDMI адаптерот. ? Ве молиме, забележани : Ние не препорачуваме да го купите овој адаптер за полнач Magsafe, освен ако вашиот адаптер за напојување не обезбеди целосна моќност од 25 W или повисока. ? 【Преносен и компактен】 : Мал, тенок, издржлив, тешка должност ви овозможува да го носите ова околу или да го приклучите на кое било место до вашите USB-C Cormers. Да се ​​има 2pack помага секогаш да се задржи на располагање бидејќи е дизајниран лесно да се носи наоколу и да се залепи на уредите. ? ⚡ Професионален USB 3.0 Тип А на USB Type C или PD/Адаптер за испорака на електрична енергија што е компатибилен со вашиот Google Pixel 4 A 5 G директно на комплетот за контролен кабел за врски GO ви овозможува да ги користите вашите USB-C или PD кабли со кој било USB полнач или лаптоп/лаптоп/ Пристаниште како нормално! (2 пакет) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ги целосните USB податоци и полнење со електрична енергија (без HDMI, VGA видео поддршка) на вашиот телефон со тоа што му даваат пристап до истите USB периферни уреди што ги олеснуваат вашите уреди полесно! , скоро секој USB-уред што е поставен за USB-C или PD ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантирани најдобри резултати додека го олеснувате пристапот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Црево Стегач, 10 Пакет 304 Нерѓосувачки Челик Прилагодлив 6-51мм Опсег Црв Менувач Црево Стегач, Цевки За Гориво Стеги За Автомобили, Цевководи

DEN 79.68

Издржлив Материјал : изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, отпорен на ' рѓа, водоотпорен,

Луксузни Гроздобер Декор Злато Трим Кинески Вино Чаши Легура Црвено Вино Чаши Вино Пехар Гроздобер Алкохол Чаша Метал Врежана Пијалок

DEN 0.67

направен материјал од висока класа, кој може да се користи многу долго време погоден за дома, хотел, рест

6 Решетка/Сет 3Д Акрилни Цветни Нокти Бели Мешани Акрилни Нокти Со Бисерни Нокти ЗА САЛОНСКИ Самостојни Девојки И Дами Соѕвездие Налепници

DEN 227.20

100% други ●Повеќекратна Употреба● : Мултифункционалните 3д Шарм На Ноктите Може да се Користат на Нокти�

КАУПУАР кујнски садови крпи, микрофибер нелепливо масло за чистење на домаќинства, чистење на миење садови за миење садови, двострани

DEN 0.67

Микрофибер, полиамид, полиестер Суштинска алатка за кујна : 80% полиестер 20% полиамид, секоја микрофиберс�

Пијте Подлоги, Совршени Силиконски Подлоги, Подлоги со Држач,Комплет од 6 Со Држач, Погоден За Канцеларија, Кујна, бар, Лесен За Чистење,

DEN 0.67

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Едноставни и елегантни подлоги за силиконски пијалоци со кружен дизајн, тродимензиона�

КАПДЕ 8 парчиња Нерѓосувачки Челик Нокти Нокти Ножици Педикир Сет Машини Ножици Пинцета Мозолче Отстранувач Алатка Патување Хигиена

DEN 2.33

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

Youlode Аквариумски растенија Аквариум декор пластични растенија риба резервоар декорација аквариум растенија поставени сини растенија, аквариум

DEN 980.80

1 Youlode Aquarium Searweed Plant, изработено од еконетоксичен ПВЦ материјал, керамичка основа, нема да ја загади водат

Ракавици за Вежбање за Кревање тежина За Мажи и Жени Со Потпора на Зглобот И Целосна Заштита На Дланките | Ракавици За Теретана Со Зафат Против

DEN 256.00

100% неопренова дланка / веганска кожа назад Целосна ЗаштитаДоживејте максимална заштита и удобност со �

Кесел 10мл Стаклени Тегли За Зачини 10 ЕЕЗ Мали Контејнери За Зачини Празни Тегли За Зачини За Кампување Шишиња Со Примероци Од Зрна Кафе

DEN 134.24

Премиум Материјал : Изработен од густо боросиликатно стакло, пп капаче за завртки и јп лагер Цврст И Док�

Guerotkr 12 компјутери, рачки во кабинетот, копчиња за кабинети, копчиња за облекување, рачки за ормани и фиоки, шема на гранче од црвен цвет

DEN 2.00

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Сервер Книга За Келнерка Книга Организатор Кожа Келнер Книга Со Патент Џеб За Ресторан Келнерка Додатоци Се Вклопуваат Сервер Престилка

DEN 159.84

Стилски Дизајн книгата на серверот е дизајнирана со моден модел и валкана боја, која е погодна за келне�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.