• Новак
Перичен образец кокошка или пилешко стакло пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Перичен образец кокошка или пилешко стакло пепелници за цигари и цигари, држач за табела за табела за декорација на маса

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Стакло Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба. 3 жлеб : Постојат 3 дизајн на креветот на жлебот на пепелниците за цигари, што совршено ќе се вклопи со цигари за да спречи цигарите да се спуштаат во пепелта или на масата, да ја чуваат вашата работна површина чиста. Лесно чистете : Смешните пепелници од цигари се наоѓаат во мазен стаклен материјал во тркалезна форма, што е лесно да се чисти, одлично за секојдневна употреба, хотели, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, забавни на отворено или домашни украси. Апликација : Симпатичната пепелник за табели не само што одговара на затворен простор за фаќање пепел, туку и префект за отворено, како што се дворот, забавата, паркот итн. Покрај тоа, печатената фиока за пепел е совршен подарок за дома, канцеларија, пријатели, тато, сопруг сопруг , момче како Божиќ, карневал, Денот на таткото, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, роденденскиот подарок. Направени во САД или увезени. Големина : Дијаметарот на пепелта е 3,3 инчи x 3,3 инчи x 1,4 инчи во тркалезна форма, што е правилна и паметна големина до држачот на пепел и декор за вашиот дом, внатрешен двор, канцеларија. Материјал : Смешните фиоки за пепел за цигари се направени со стаклен материјал. Кој е висок квалитет, здрав и мазен, стаклените пепелници за цигари имаат едноставна, цврста и сјајна површина, издржлива за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дифузер за есенцијално масло од пламен, 200мл воздушен навлажнувач пламен со далечински, дифузер на арома со ноќно светло на пламен,

DEN 399.84

Design Дизајн на ноќно светло на пламен】 Овој дифузер за есенцијално масло од пламен беше дизајн во LED свет

2023 Нови дами пенливи дијаманти целосен дијамантски двоен дијамантски сет прстен ветувач сет цирконија прстен за прстен за прстен со

DEN 52.80

Срцев пети прстен вештерки прстени за прстен starвезда ringвездена starвезда планета прстен прстен пријател�

ДЕЈА Куче Летна Плажа Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Оријукан санитарна торба за складирање на салфетка, преносна менструална подлога за патенти, торбичка за складирање на тампон за жени девојки,

DEN 638.40

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Песнички Ѕид / Врата Монтирање Накит Кабинет Оклоп Со Целосна Должина Без Рамка Огледало, Подарок Идеја, Бела UJJC003W01 &засилувач; Браун

DEN 3.00

Прекрасно! Тоа е она што вашите најблиски ќе го кажат кога ќе го одвиткаат овој неочекуван подарок Со ог�

Божиќна Детска маска за лице за еднократна употреба 3-14години 100 Парчиња Симпатичен Цртан Филм 3 Слојно Дише &засилувач; Удобна Уста

DEN 317.76

прилагодливо затворање Брза Испорака : нашата маска обично ќе пристигне околу 715 работни дена! Најдобар

Гуангминг-Овлажнител, Мали Навлажнувачи На Печурки Преносни Мини, Ултразвучни Молчи За Домаќинство, Неограничен Контејнер, ОВЛАЖНИТЕЛ ЗА

DEN 1.00

Од обични чаши, чаши, чаши за црвено вино до шишиња со минерална вода, голем капацитет итн, се целосно при

LIVTEE АВТОМОБИЛ LED Светла, Паметен Автомобил Внатрешни Светла Со Контрола На Апликацијата, RGB LED Светла Со Режим На Музика И DIY Режим,

DEN 1.00

РЕЖИМ САМ : Изберете од 16 милиони достапни бои или прилагодете ги светлосните ефекти предводени од авто�

Фигурини за Ноќта на вештерките Ходао, 5,7-инчен смола Ноќта на вештерките и декорацијата од тиква, со LED светла, декор на духови погодни за

DEN 303.84

1 2 [Материјал и дизајн] Користејќи висококвалитетна рачно насликана смола од ладналепенка, сликите се м�

Пастла 10 Парчиња М3 1.18 Пурпурна Извиткана Алуминиумска Изолација Столб Столб Со Навој Столб Женски До Женски Завртки Изолатори САМОСТОЈНИ

DEN 167.84

Пакетот вклучува : 10 x Извиткани алуминиумски ќорсокаци Материјал : алуминиумска легура Боја : Виолетова

Прекинувач ЗА Ограничување НА Шубијао V-156-1c25 Микро Прекинувач Долга Рачка На Шарката Моментално Ресетирање Микро Ограничувачки Прекинувач За

DEN 501.60

Микро Прекинувачи Лесна инсталација и долг животен век Овие електрични прекинувачи може да се активира

Доитул Чекор Вежба Малку Метрички Вежба Малку Сет 7 парчиња Титаниум Обложени Вежба Малку Сет Хексадецимални Стебла Со Голема Брзина Челик

DEN 3.00

Може лесно да ја заврши работата за дупчење и добро се применува на вашата секојдневна работа и живот Оп

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.