• Новак
Hunchenxiang голф количка SS Wheel Covers for Ezgo, Club Car, Yamaha Par Car- 8 инчи хром центри за центри од 4

Hunchenxiang голф количка SS Wheel Covers for Ezgo, Club Car, Yamaha Par Car- 8 инчи хром центри за центри од 4

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

【Трајни висококвалитетни】 Hunchenxiang 8 -инчни капаци на тркалото е преку лекување на третман, се постигнуваат убав и прицврстен, висок сјај и отпорност на гребење 【Хромиран материјал】 кул стилски изглед голф -количка Hubcap, а брилијантни Hubcaps му даваат на вашето тркало за голф автомобил нов изглед. 【Лесна инсталација】 Капчињата за центри за колички за голф се инсталираат многу цврсто за да се осигура дека е цврсто обезбеден на работ, само прилепува (кликнете во) десно на место. (Не треба да ги свиткате клиповите). 【Универзален компатибилен】 Компатибилен со количките за голф на Езго, Јамаха и Клуб автомобили со 8-инчни тркала (не одговара на количките Ezgo RXV). 【Гаранција и услуги на клиентите】 Еден месец бесплатно враќање, замена или одржување доколку има проблем со квалитетот во рок од 1 година. Ако имате прашање во врска со производот, ве молиме контактирајте не преку порака. 【Трајни висококвалитетни】 Hunchenxiang 8 -инчни капаци на тркалото е преку лекување на третман, се постигнуваат убав и прицврстен, висок сјај и отпорност на гребење. 【Хромиран материјал】 кул стилски изглед голф -количка Hubcap, а брилијантни Hubcaps му даваат на вашето тркало за голф автомобил нов изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

AICARS 27мм вентил капаче за продолжување на матикот за продолжување на тркалото за завртки за гума на гума за гума на хромирана валвула

DEN 143.84

Функција Продолжувањето на капачето на стеблото на вентилот е дизајнирано да спречи губење на притисок

Капчиња за гуми 4 пакувања, капачиња за вентили за гуми, матични капаци на гуми, матични капаци на гуми за гуми, капачиња за воздушни

DEN 58.56

Пакет вклучуваат : 4 парчиња матични капаци на вентилот Материјал : Нашите капачиња за гуми за автомобил�

Savita 4PCS гуми за вентил на гуми, матични капаци на матични капаци на вентилот, сјајни лажни дијамантски капаци на воздухот за заптивка за автомобили

DEN 105.44

Содржина на пакетот : getе добиете матични матични капаци на лажни дијаманти за гуми со дијаманти, кои се �

Универзални синџири на снежни ланци за влечење на гуми за снежни ланци за SUV автомобили пикап камиони RV преносни синџири на снежни гуми против

DEN 3.00

【Тешки и издржливи】 Снежни ланци се изработени од челик со манган со висока температура, што ги прави л

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.