• Новак
Зависност за мажи во Брукс GTS 15 Поддржувачки чевли за трчање

Зависност за мажи во Брукс GTS 15 Поддржувачки чевли за трчање

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Направени во САД или увезени Овој машки чевли е за : тркачи кои сакаат доверлива поддршка и заштита на секој чекор, плус пространа соодветност за сместување на нозе со уникатни потреби. Пространа кутија за пети опфаќа ортотика или обезбедува подобро вклопување за обемни нозе. Ажурирано со иновативната технологија за поддршка на Guiderails, овој чевли ја максимизира удобноста и поддршката. Претходник : Зависност 14. Оваа зависност од Брукс GTS 15 е овластен дијабетичен чевли PDAC A5500 и му е доделена АПМА печат на прифаќање. Супер-мекото амортизирање : ДНК на биомого, нашето комерцијално амортизирање, се прилагодува на вашиот чекор, тежина и брзина. Зошто? Така може да ви помогне да ве заштити со намалување на влијанието врз зглобовите. Максимална поддршка : Нашата иновативна технологија за поддршка на Guiderailies го намалува вишокот на движење на зглобовите во бегство, додавајќи поддршка над нозете на повеќето склони кон повреди на телото на тркачот : колената. Дарежлива вклопување : Понекогаш ви треба малку дополнителна просторија за да се движите наоколу. Ако ви треба попространа чевли за рамни или стапала со голем обем или специјализирана ортотика, вашето пребарување заврши. Направени во САД или увезени. Овој машки чевли е за : тркачи кои сакаат доверлива поддршка и заштита на секој чекор, плус пространа соодветност за сместување на нозе со уникатни потреби. Пространа кутија за пети опфаќа ортотика или обезбедува подобро вклопување за обемни нозе. Ажурирано со иновативната технологија за поддршка на Guiderails, овој чевли ја максимизира удобноста и поддршката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Hibety 3 пакет женски екипаж на вратот со долг ракав атлетски врвови, кошули за заштита од сонце UPF 50+, брзо суво лабаво удобно обични врвови

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Маица со долг ракав за жени, удобна

Долга макси фустан кошула на плажа лето жени без ракави печати плус големина макси фустан, модни фустани за вратот за жени трендовски

DEN 191.84

100% полиестер Погледнете ја нашата сопствена табела со големина и можете да ја најдете на нашите слики и�

Гимназиски Виножито женски долги ракави вежбање кошули четвртина поштенски пулвер џемпер за џемпери атлетски врвови за компресија кошули

DEN 2.00

80% најлон, 20% спандекс Затворање на патент Машини за миење на машини Кошули за вежбање со долг ракав за же

Шорцеви за тренингот Ододос за жени, велосипедизам со високи половини, велосипедизам за велосипедисти со велосипедисти со џебови-6

DEN 3.33

72% полиамид, 28% еластан Повлечете го затворањето ➤ Бутерија мека ткаенина : Направено од комбинација на �

Колоти волна чорапи за жени - женски волна чорапи зимски чорапи за мажи топла густа плетена волна мека гроздобер случајна екипаж чорапи

DEN 137.44

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.