• Новак
Кабел за четки за четки за заби Alitutumao Компатибилен со бајки, dnsly, kipozi, sboly, vekkia, gloridea електрична четка за заби, USB DC кабел за полнење

Кабел за четки за четки за заби Alitutumao Компатибилен со бајки, dnsly, kipozi, sboly, vekkia, gloridea електрична четка за заби, USB DC кабел

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Кабел за професионален полнач компатибилен со бајка Sonic електрична четка за заби FW-917 SG-508 FW-508 FW-507 FW-D1 FW-D3 FW-D7 FW-D8 FW-E6 FW-E10 FW-E11 Pink FW-2001 TB-508 и многу повеќе Исто така, компатибилен со електрична четка за заби на Dnsly/Seago/Vekkia, четка за лице Aytraill, Foreo Luna Mini 2, Foreo Luna 3 и повеќе. (Ве молиме проверете го интерфејсот на вашата електрична четка за заби пред да купите, без разлика дали е иста како и сликата). Сите кабли за полнење на електрични четки за заби се строго тестирани, со заштита од прегревање, не се лесни за пробивање, потрајни. Погоден за повеќето електрични четки за заби, може да се користи како резервен кабел за напојување дома или за време на патување, мала тежина и лесен за носење. Што добивате : 1 x 3,3ft Електричен кабел за напојување за заби и 24/7 услуга за клиенти. За какви било прашања, слободно контактирајте не. Компатибилен со бајката Sonic електрична четка за заби FW-917 SG-508 FW-508 FW-507 FW508 FW507 FW-D1 FW-D3 FW-D7 FW-D8 FW-E6 FW-E10 FW-E11 PINK FW-2001 TB-508 TB-507 D1 D3 D7 D8 E6 E11 E11 P11 Plus Pro P11 P80 507 2001 Деца Sonic електрична четка за заби.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Воден Забен Конец За Заби, Безжичен Орален Наводнувач Без Капки со 4 Режими и 3 Брзини, Водоотпорен IPX7, Пренослив Usb Вода За Полнење Стоматолошки

DEN 327.84

●Единствена Иновативна Технологија Fricklet безжичен конец за вода сеопфатно ја надгради технологијата н�

Интернементални четки заби стапчиња за заби: Стоматолошка четка Копчиња за заби тесни простори за заби чистач Ортодонтски алатки за чистење

DEN 561.60

Обликот на практичниот конец дава лесен пристап до местата на тешко до достигнување Направено од матер�

ZHIW Детска електрична четка за заби во форма на U 360 ° чистење со шест паметни режими автоматско белење на четка за заби, симпатичен дизајн на

DEN 79.68

Детска електрична четка за заби во облик на У 360 ° Темелно чистење, Белење и масажа на четка за заби во фо�

Електрична четка за заби во форма на Daveitl U, 360 ° орално чистење безжично полнење со ладно светло за белење на заби, 3 режими за четкање,

DEN 1328.00

Електрична четка за заби во форма на У може ефикасно да ги исчисти забите, вибрациите со висока фреквенц

Комплет за привремено поправка на забите, привремено полнење лепак за заби, привремен комплет за замена на забите за пополнување

DEN 2.33

[Не е потребна посета] Нашите козметички заби помагаат да ги скриете исчезнатите, искривени, витраж и ск�

Cabilock 2 поставува деловни мијалници за миење садови за миење садови за пијалоци во дневна употреба патнички пешкири заби за четкичка

DEN 1.33

Комплети за патувања за четкичка за заби за возрасни тинејџери Деца : Тие се прекрасни празни шишиња, по�

450 брои избори за стоматолошки конец, индивидуално завиткани одбрани од забен конец, единечен завиткан конец, патнички стоматолошки конец,

DEN 2.33

? 【Орално суштинско значење】 150】】 150 брои HQSl Sund индивидуално завиткани со флакери инженирани да не се у

Сензодин Чувствителност &засилувач; Паста За Заби Чувствителни На Непцата За Гингивитис, Третман Чувствителни Заби, Чиста &засилувач; Свежи-3.4

DEN 1.00

Четири цевки Од 3,4 унци Сензодинска Чувствителност И Паста За Заби Чувствителна на Непцата за Гингивити

Pourty за заби Viebeauti за белење на забите, коректор на виолетова боја, паста за заби за заби, паста за заби во боја, коректор на забите во

DEN 3.33

Виолеаути виолетова паста за заби ја користи технологијата за корекција на бојата Виолетовата е директ

Исцелен десктоп држач за држач за држачи со огледало Ортодонтски држач за прицврстувач на контејнер преносен случај, пластична лажна лажна

DEN 1.67

Компактна големина, преносна и лесна, лесна и удобна за да носите Случајот за задржување е направен од м�

Стоматолошки алатки од отстранувач на плакетата Хокин за алатка за чистење на забите, комплет за заби за пополнување на заби Поправка

DEN 143.84

Отстранувач на плаки за заби : Алатки од не'рѓосувачки челик од 5 парчиња ви помагаат ефикасно да ги посо�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.