• Новак
Работно капаче со копчиња Медицинска сестра буфантска уметност кафеава кафеава змеј за чистење за жени со долга коса

Работно капаче со копчиња Медицинска сестра буфантска уметност кафеава кафеава змеј за чистење за жени со долга коса

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаенина, дишење, лесна и брза суво, со вградена абсорбента памучна џемпери, толку удобно за целодневно носење. Машинско миење на располагање. Нема да избледи и ќе се намали по неколку пати миење. 【Копчиња и дизајн на џемпери】 Нашите работни капачиња се дизајнирани со копчиња од увото, ефикасно избегнувајте ги лентите на лицето на лицето да ги повредуваат ушите, особено за лекарите, медицинските сестри, стоматолозите или другите кои треба да носат обвивка за лице долго време. Вградената џемпери низ челото може брзо да ја апсорбира потта за да ве одржи суви и свежи за време на работното време. 【Копачка за опашка】 Овие капачиња за чистење со проширена торбичка за конска опашка се дизајнирани за долга коса, ви помага да ја прилагодите косата, убаво да ја содржите вашата долга коса и да ја одржувате фризурата и главата чиста и уредна. Лентата може да се врзува во лак или друг стил за да изгледате повеќе стилски и елегантно. 【Повеќенаменски】 Овие прилагодливи работни капачиња се погодни за медицинска работа или убавина, чистење на домови и други задачи. Може да дејствува како различни капи за да ви го задржи најдобриот статус, како што е капа на медицинска сестра, капа за туширање, капа за готвачи, капа за чистање, санитарна капа, лекари капа, медицинска капа, спа -капа за убавина, салата за теретани, итн. 【Моден дизајн】 Вклучен 2 пакет. Оваа работна капа за торбичка за конска опашка е многу стилска и привлечна, отпечатена со разни живописни обрасци, со што вашата работна капа е деликатен додаток за вас, исто така, додавајќи свежина во вашиот живот. Нашите модни работни капачиња носат поголема погодност за вашиот живот. Карактеристики на производот : 1. Копчињата на обете големини на главата се погодни за да го задржите капакот на лицето на место и да ја намалите болката во ушите и притисокот на носење додатоци за лице долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XDCHLK Едноставен и ковано железо за складирање на wallидови за складирање Дома украс wallид списание за складирање на весници за складирање на

DEN 0.33

Полица, силно оптоварување Нема налепници во трагови, брза инсталација без да му наштети на идот Декори�

Макарт 150 Парчиња Стапчиња За Нокти Во Форма на Вентилатор Со Прстен, Вежбање Нокти и ДОМАШНА САМОДОВЕРБА, Бои За Додатоци За Уметност За Нокти

DEN 0.33

Идеален за професионална употреба и ДОМАШНА САМОДОВЕРБА Одлично и за професионални специјалисти за ум�

Bestonzon 2 парчиња жолти чинии за складирање сервирање на мезе за празник таблета плоча ткаени ратан мулти-Божиќно овошје рустикален овален леб

DEN 178.40

пластика Кошница за складирање на домовиИзработено е од пластика со симулиран дизајн на ратан, лесен за

ОБОТ Пластична чаша Преносна чаша за надворешни работи на отворено, што е протекносно домаќинство машко и женско студентско котел за спортски

DEN 560.48

Шишето е изработено од Тритан и не содржи бисфенол А, што е безбедно и здраво Областа со зафаќање во обли

Idopip девојки сјајни starвездени гимнастика леотарди со здолниште за здолниште со здолниште со ракав балетски танц фустан балерина костум

DEN 3.00

Уникатен дизајн : Сјајни starsвезди украсени на предниот триаголник, распрснати ракави за треперење, лото�

Диви најважни за нараквица од тигар и лава камен, проширувајќи се до 8 инчи, накит за ароматерапија за жени, мажи, есенцијален дифузер за масло,

DEN 207.84

Храброст и сила : Тигар око резонира со коренот Чакра, сакралната чакра и сончевата плексус чакра промов

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.