• Новак
Алајна Најдобра глава за четки за замена за орален б braun- 4 конец заменлива електрична четка за заби глава компатибилна со орално-б бела, моќност, чиста, деца, мека, цр

Алајна Најдобра глава за четки за замена за орален б braun- 4 конец заменлива електрична четка за заби глава компатибилна со

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Добијте најголема вредност за вашите $ $ $ $ $ $- нашите глави на четки се со врвен квалитет, но сепак се прифатливи и цени пониски од повеќето други глави на орална Б четка Заштедете пари без да се компромитирате за квалитетот!. Глави за четки за замена на конец за орално-b braun : осцилирајте, ротирајте и пулсирајте и му дава на устата целосно чистење на интердентално. Специјално дизајнираните најлонски влакна на Du Pont, всушност, достигнуваат длабоко под пукнатините на забите за да се ослободат од плакетата и да се изградат. Загарантирано 100% задоволство- ние целосно ги поддржуваме нашите глави и капаци на супериорни квалитетни четки. Ако не сте целосно задоволни од вашата набавка, посетете се до нашиот посветен тим за услуги на клиентите за да можат да го поправат проблемот ASAP и да ги направат работите како што треба!. Високо компатибилни- главите за четки за замена се вклопуваат скоро сите бази на орална-Б, како што се оралниот Б Про 1000, 7000, 9000, 6000, 5000, 3000, генијалец, виталност, професионален, конец и многу повеќе. Погодни ленти кодирани во боја за лесна идентификација- Секоја електрична глава за замена на четката за заби компатибилна со четки за орално-Б доаѓа заедно со сопствено идентификување на обоен опсег, така што целото семејство може да ја сподели истата орална Б-база!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЛЕР Електрична четка за заби во октомври Октомври Кристал детска четка за заби u тип рачен силика гел мека коса чистење четка за заби

DEN 801.60

Образено слично на детските заби дизајнирани да ги исчистат темелно детските заби Децата секогаш сака�

ДОИТОЛ Детски Четки За Заби Чувствителни Четки За Заби Микро Екстра Мека Четка За Заби: Рачна Четка за заби 4 парчиња За Кревки Чувствителни

DEN 1.67

Тоа може ефикасно заби, и правење на устата свежи и здрави Еластичните и компактни влакна на четката за �

Исправени Заби Полски Чистење На Забите До Дамки Од Лош Здив Жолти Заби Цврсти Заби Орално Чистење паста за Заби 60мл Јасно Компатибилен

DEN 80.16

Паста За Заби За Белење На Заби Нашата Екстремна Паста За Заби За Белење Може Ефикасно И Белење На Заби �

Течен серум за белење на заби, дамки отстранување на стоматолошка чувствителност Бесплатно белење на орална хигиена Алатки за стоматолошка нега

DEN 81.28

Безбедно за употреба : Течност за белење на забите со употреба на природни состојки, благи и не иритирач�

Устата за уста, мала орална хигиена и четкање на забите за четкање со уникатна рачка за свиткување и мек врв за подобрување на удобноста,

DEN 1.00

Малата форма на устата со уста е уникатен производ за подобрување на оралната хигиена дома Алатката Uфо�

Преносен вода за вода за патувања и дома- 3 режими, 360 ° чистење и IPX8 водоотпорен, со 5 заменливи млазници - безжичен мини полнење орален

DEN 479.84

Temei Water Flosser има меки, пулс, силни режими за избор До 140180psi притисок на вода и 360 ° ротирачки млазница ги чис

DBYLXMN деца U обликувана четка за заби за деца деца четка за заби храна одделение мека силиконска четка глава 360 ° рачна четка за заби орални

DEN 2.00

Детска четка за заби во форма на U : Направено од квалитетен силикон, меката четка за заби во форма на U мо�

Комплети за украси на заби, украси за накит за заби, комплет за заби за накит за заби, комплет за заби, украси за декорација на заби,

DEN 134.24

Издржлива употреба : Отстранливи украси за заби поставени усвоени лепак од смола, безбедни и издржливи,

3 парчиња Пренослив Диспензер За Конец Со 200 парчиња Забен Конец, Надградба На Дозерот За Забен Конец За Полнење За Забен Конец За Забен

DEN 2.00

®Пренослив Случај За Диспензерот За Конец Ќе добиете 3 парчиња диспензер И 200 парчиња конец, кој автомат�

Комплет за привремено поправка на забите, привремено полнење лепак за заби, привремен комплет за замена на забите за пополнување

DEN 2.33

[Не е потребна посета] Нашите козметички заби помагаат да ги скриете исчезнатите, искривени, витраж и ск�

Четка за заби во Форма На бебе У за возраст од 2-12 години Со Меки Глави Од Силиконска Четка Од 360° Рачка За Деца Симпатична Алатка За Масажа

DEN 63.84

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Кутија за прицврстувач на bvn + 10 парчиња алигнаторски џвакања: кутија за заби, ортодонтски стоматолошки куќиште, куќиште за тенок загради,

DEN 3.33

? Случајот со стража на устата е здрав и издржлив, нема да попушти или да се скрши, долготрајна употреба Д

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.