• Новак
Заштитник на екранот за приватност CNARERY за iPhone 14 Pro Max 6,7 инчи, целосна покриеност анти -шпионска температура стакло со рамка за усогласување, лесна инсталација, 2 пак?

Заштитник на екранот за приватност CNARERY за iPhone 14 Pro Max 6,7 инчи, целосна покриеност анти -шпионска температура стакло со рамка

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилен модел] Заштитник на екранот за приватност специјално дизајнира за i Phone 14 Pro Max Вклучете го заштитниот екран на калено стакло*2, комплет за чистење*2 и рамка за усогласување*1. [Високата приватност] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот. Невидлива за странецот кој на ваша страна. Вашите најдобри алатки се ефикасно да ги чувате вашите лични и чувствителни информации. [Лесно за инсталирање] Рамката за усогласување може да ви помогне брзо да ја инсталирате. Можете да го подигнете i Phone 14 Pro Max заштитник на екранот постојано додека не бидете задоволни. [Анти-прстин отпечаток и висока дефиниција] Плазма олеофобичен третман на обложување, мазно чувство на рака и ефикасно отпечаток против прсти, анти-мрсни, со висока светлина. [Најдобра услуга по продажба] CNARERY нуди 12 месеци гаранција за замена за заштитник на екранот на i Phone 14 Pro Max. Ако има какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме вашето прашање, вклучете поврат и замена бесплатно. [Компатибилен модел] Заштитник на екранот за приватност специјално дизајнира за i Phone 14 Pro Max. Вклучете го заштитниот екран на калено стакло*2, комплет за чистење*2 и рамка за усогласување*1. [Високата приватност] екранот е видлив само за лицата директно пред екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач за држач за мобилни телефони за мобилни телефони за мобилни телефони со мобилна телефонија за мобилни телефони за мобилна телефонија

DEN 737.60

Држач на мобилни телефони Преносен држач за телефони, држачот за преклопување на телефонот е преносен и

Држач за телефонски вентил за воздушен вентил, монтиран мултифункционален држач за прилагодување на автомобилот, Универзален вентил

DEN 2.00

Носителот на телефонот за вентилатори нема да падне кога возите на груби патишта и нагло ќе се свртите, �

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Јенсен CAR710 - Капацитивно Игла Со Двојни Врвови, Капацитивно Пенкало Со Врвот На Дискот Со Влакна

DEN 481.60

? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно Со JENSEN CAR710 Со два различни совети за игла беспрекорно интег

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.