• Новак
Пантерс Тропски лисја Организатор на шетачи со држач за чаши Универзален шетач Организатор торба за одвојување на рамената лента за шетачи за шетач за шетачи за иг

Пантерс Тропски лисја Организатор на шетачи со држач за чаши Универзален шетач Организатор торба за одвојување на рамената лента за шетачи за

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

полиестер *【Голем капацитет】 : Големината на организаторот на шетачи е : 16.3 in, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за чување на сите предмети што ви се потребни кога ќе излезете, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, закуски, мобилен телефон Телефони, клучеви, шише за бебиња, шише со вода, итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и гломазни вреќи со пелена, чанти или ранци. Организаторот на шетачи може да ги интегрира сите артикли. *【HIGH QUALITY MATERIAL】 : Our stroller organiser is made of 290 twill (100% polyester), durable zipper and removable compartment, with delicate stitching on the edges, thick fabric, very light, strong and wear resistant, not easy to tear, Издржлив, лесен за чистење и грижа, ќе трае долго време. Може да се користи за чување на вашите работи. *【Мулти џебови】 : Организаторот на шетачи со голем капацитет има главен џеб со отстранлив оддел за лесна организација. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. Подземен џеб и удобен џеб може да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња, итн. И лесен за пристап. *【Лесно за инсталирање】 : Овој организатор на шетачи доаѓа со дополнителни ленти за шетачи и куки за лесна инсталација, само залепете го прилагодливото мрежно мрежење на лентата за шетач или лентата за рачка кога сте во употреба и прилагодете по потреба. Може да ја носи тежината на предметите, без разлика дали шетате или купувате, може да биде цврсто фиксирана на рачката. *【Одговара на повеќето колички】 : Нашиот организатор на шетачи одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни шетачи за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за шетачи, системи за патувања за шетачи за бебиња или шетач за чадори. Лесно за инсталирање и безбедно прицврстување на рачката на шетачот, ослободувајќи ги рацете. Со одвојлива лента за рамо, исто така може да се користи како стилска торба за рамо. Спецификација : Големина : 16.3 Во материјал : 290 Twill (100% полиестер) Дизајн : 1 Главен џеб + 2 странични џебови + 1 џеб за патент + 1 предна пакет за џебни пакети Вклучува : 1* Организатор на шетач 1* Штета за рамо 2 * Куки за шетачи погодни за : Универзална карактеристика : * Големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за да зачувате сè што треба да носите, како што се : пелени, играчки, мобилни телефони, паричници, шишиња за бебиња, чаши за вода, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЛЕРХ 2,95 стапки за Ноќта на вештерките што висат череп Дух, прогонувана куќа Декорација хорор реквизити за Ноќта на вештерките, приврзоците за

DEN 752.00

[Совршени додатоци за Ноќта на вештерките] Нашиот висички череп Дух е црн додаток многу сличен на хорор �

Прстени Еди Рингдиаманд дијамантски подарок прстен гроздобер дијамантски прстен прстен општество златно голем темен прстен прстен прстен

DEN 2.67

100% железо · Големина : Ве молиме, ставете наспроти табелата со големина · Материјалот не предизвикува ош

Рахима Weiping -4pcs клип -на тапан за монтирање на микрофон држач за прицврстување на анти -тресење на статистиката за прилагодување на висината

DEN 426.88

Компактна конструкција со трајни тврди пластични и цврсти метални завртки / пролет, антитресење Прилаг�

Правос на правосмукалка за роботи на Hiccval, автоматски и влажен и сув робот за влажно и суво и суво, интелигентно мешање, за чистач

DEN 961.60

Силна моќност : Симулира рачно бришење на подот, а моторот работи со голема фреквенција Во процесот на п�

Орев 12 / поставена најлонска коса дрвена рачка боја боја боја насликана четка пенкало за миење грешки акрилно сликарство уметничко

DEN 1564.80

Материјал, солиден, издржлив, 'рѓа, задржување на обликување и практичен, долг животен век Погодно е за а�

Санитарна торба за складирање на салфетки, менструална торба торбички обложувалки на држачот за тампон женски производ со патент за

DEN 1.33

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Веершун око и лице Специјална тетива за стапчиња за очи за очите Масажа на очите Увезена женска табла за стружење на рогови за да се отстранат

DEN 2.00

Производот е 1368% ист како и сликата Совршено е завиткано, може да се користи како подарок и е доверлив Ло�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.