• Новак
Dekain за ламба за проектор за Optoma W371

Dekain за ламба за проектор за Optoma W371

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Сите ламби за замена на проекторот од Декаин се изградени со оригинални светилки од OEM производителите (UHP, P-VIP, NSH, SHP, UHE, UHM и HS) Модулот за ламби вклучува компатибилно куќиште што е направено од трајни материјали и ќе се вклопи правилно. Светилката се тестира пред испраќање за да се исполнат оригиналните стандарди на OEM за квалитет, функција и перформанси. Животниот век е 3 пати подолг од економските ламби. Лесна инсталација : Исклучете го проекторот и извадете ја старата ламба откако ќе се олади. Ставете ја новата ламба и проверете дали приклучокот е добро поврзан. Ресетирајте го тајмерот кога ќе заврши. 30 дена гаранција за враќање на парите. 240 дена бесплатна гаранција за замена. Време на одговор на услуги на клиентите во рок од 12 часа. Светилки за проектори на Декаин Сите ламби за замена на проекторот се изградени со оригинални светилки од производителите на OEM (UHP, P-VIP, NSH, SHP, UHE, UHM и HS). Модулот за ламби вклучува компатибилно куќиште што е направено од трајни материјали и ќе се вклопи правилно. Светилката се тестира пред испраќање за да се исполнат оригиналните стандарди на OEM за квалитет, функција и перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поставен тапа за мијалник за салон за шампон, салон за шампон сад тапа и комплет за распрскувачи, со црево и засилен прскалка, за сад

DEN 1.00

AntiSplash Faucet & Booster Tap : Тапа за мијалник на салони, може ефикасно да спречи да се распрсне вода насекаде, совр

Lyetny Симпатична Цртан Филм Бели Еднорози Модел Организатор Фиока Кутија За Складирање Кревет Caddy Десктоп Послужавник Промена Клуч Паричник

DEN 1065.60

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Електрични Играчки За Одење Со Замав, Електронски Миленичиња Што Ползат Играчки Детски Игри Интерактивна Играчка Смешна Играчка

DEN 207.84

Електрични Играчки За Одење Со Замав, Електронски Миленичиња Што Ползат Играчки Детски Игри Интерактив

Органски Бар Сапун За Бричење, Природен Сапун, Сапун За Бричење за Мажи &засилувач; Жени, Машки Сапун За Лице, Пенлив Пена Вегански

DEN 352.00

Покажете Ја Вашата Кожа Некоја Љубов : Дајте и на вашата кожа неверојатен, целосен третман на телото со н

Хапитек Компатибилен со iPhone 13 Pro Случај Сјај Блинг За Жени Симпатична Тенок Мек Силиконски Гел Флексибилен Телефон Случај Девојка

DEN 0.33

Компатибилен со i Phone 13 Pro 6,1 ИНЧИ 2021, НЕ ЗА i Phone 13 Pro Max 6,7 ИНЧИ Печатена во боја под Слој ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, ов

erddcbb Бања Полици, Простор Алуминиум Калено Задебелени Стакло Полица Бања Стакло За Складирање Решетката Метал Складирање Лебдечки Полици

DEN 1263.84

Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и долги?терминска употреба Широко се користи во к

Нучиси Деформација Робот Играчка, Деформирани Автомобил Робот Играчки, Рачно Дејство Деформација Автомобил Модел Робот Играчки, Подарок

DEN 319.84

1 Премиум Материјали : Изработена Од Висококвалитетни, Високо Издржливи Стомачни Мускули, Тешка Пластик

Чаши За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Чаши За Кафе Од Нерѓосувачки Челик 3 парчиња/Комплет Изолирана Шолја За Кафе Комплет Чаши Со Двојни

DEN 240.00

Комплетот За шолја За Кафе Со двоен Ѕид усвојува дизајн на двоен ѕид за да ја намали загубата на топлина

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.