• Новак
Синџир за велосипеди со велосипеди, надворешен дизајн на комори, златни флексибилни ланци за велосипеди, лесни за инсталирање на јачина на затегнување 980 килограми

Синџир за велосипеди со велосипеди, надворешен дизајн на комори, златни флексибилни ланци за велосипеди, лесни за инсталирање на јачина на

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Висока јачина на затегнување : Производот има засилена оска, и компактен структура со висока ригидност и е изработена од висок јаглероден челик, така што има јачина на затегнување од 980 кг Драјк : Овој ланец на златен велосипед е целосно компатибилен, за Campagnolo, за и за VG Sports. Надворешен дизајн на Шефер : Производот го усвојува надворешниот дизајн на комората за да се избегне мешање помеѓу забите и да се направи ланецот да работи повеќе непречено. Флексибилен : Овој производ има конкавен вграден дизајн и исто така усвојува технологија за размена, промената на брзината е мазна, така што е флексибилна и не е заглавена. Лесен за инсталирање : Овој ланец за велосипеди е лесен за инсталирање и употреба, и исто така е многу лесен за замена, силен, здрав и не е лесен за истрошен. Висока јачина на затегнување : Производот има засилена оска, и компактен структура со висока ригидност и е изработена од висок јаглероден челик, така што има јачина на затегнување од 980 кг. Драјк : Овој ланец на златен велосипед е целосно компатибилен, за Campagnolo, за и за VG Sports. Надворешен дизајн на Шефер : Производот го усвојува надворешниот дизајн на комората за да се избегне мешање помеѓу забите и да се направи ланецот да работи повеќе непречено. Флексибилен : Овој производ има конкавен вграден дизајн и исто така усвојува технологија за размена, промената на брзината е мазна, така што е флексибилна и не е заглавена. Лесен за инсталирање : Овој ланец за велосипеди е лесен за инсталирање и употреба, и исто така е многу лесен за замена, силен, здрав и не е лесен за истрошен. Висока јачина на затегнување : Производот има засилена оска, и компактен структура со висока ригидност и е изработена од висок јаглероден челик, така што има 980 кг јачина на затегнување.

Главните карактеристики

Item Type:
Bike Chain
Gross Weight:
308g/10.9oz
Material:
High carbon steel
Length:
116 knots
Specification:
1/2inx11/128in
Package List:
1 x Bike Chain2 x Buckle :

Избор на клиент

Богатствата НА каролина Bb2985mp Дого Аргентино Среќен Елка Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни

DEN 175.84

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

ЗЛКСДП Чистење На Домаќинството + Багер За Тоалет + Клип + Артефакт За Блокирање Тоалет + Силна Слама Ѕиркаат + Канализациона Алатка

DEN 3.33

Лесно за отпушување и брзо расчистување на блокадите Багер без напор, едноставна операција, погодна за �

Налепници со црна чипка за нокти 3Д чипка налепница за уметност на чипка, чипка чипка точки Цветни самолепливи нокти дизајн за декорација

DEN 127.84

? Црни налепници за нокти : ќе добиете 6 чаршафи со црна чипка цветна налепница за налепници за цвеќиња од

Женски џемпер -џемпер трендовски печатен качулка со аспиратор со долги ракави, обични дуксери, блузи врвови женски пад на модата 2022 година

DEN 3.33

lavelенски четвртина поштенски пуловер Женски Y2 K џемпер трендовски печатен качулка пулвер со долги ракав

Катаку Карирани 4 јули Коцки Корпи за Складирање 11 инчни Корпи за Складирање Ткаенини Што Се Склопуваат Полици Организатор Преклопливи

DEN 3.00

[ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] Достапен во две големини11х11х11 инчи (Квадрат);15, 7х10, 6х1, 7 инчи (Правоаголник) дното на ко�

Рачно изработен албум со рачно изработена постелнина - рамка за хартија 4x6, таблетско приказ, има 4 x 6 фотографија, сет од 2, совршен за домашен

DEN 208.00

Надградете го вашиот домашен декор со нашиот премиум квалитетен рачно изработен албум со фотографии со

Moukeren 10 PCS 44 Key RGB LED лента за далечински управувач безжичен Dimmer IR далечински управувач LED далечински управувач за далечински управувач

DEN 111.84

Содржина на пакетот : getе добиете 10 LED контролери, има доволно количини за да ги задоволите вашите потреб�

Ласерски Врежан Нерѓосувачки Челик Во Прав Обложен 6 Мл. Колба Кутија во Собата со Две Шут Очила за Виски, Вотка, Џин, Скоч, Свадба Фаворизира

DEN 1.33

ВРВНИ МАТЕРИЈАЛИКласичен стандард 6 мл Колба Колба СО СЛОБОДЕН инка и две 1 Мл вклучени очила за истрел...

Триаголник Апстрактни Геометриски Бизнис Картичка Сопственикот Тенок Бизнис Картичка Паричници Кредитна Картичка Случај Со Печатење шема за

DEN 2.33

} Алуминиумска легура ● Избришете со крпа, редовно чистете Лесен дизајн, лесен за носење Куќиштето за ви

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.