• Новак
Iefiel Медицинска употреба конкавна лепенка за очи 3Д пена жлеб за очи за мрзливо око амблиопија страбизам

Iefiel Медицинска употреба конкавна лепенка за очи 3Д пена жлеб за очи за мрзливо око амблиопија страбизам

Вреднување на стоката:
DEN 63.84

Пристапност
Во достапна форма

Медицинска употреба конкавна лепенка за очи 3Д -пена од пена Направено од полиестерска ткаенина, користење на кожата безбедно и печење. Меко и прилагодливо истегнување на јажето за повеќе бесплатно носење. Специјалниот дизајн на жлебот, очите можат да се затворат или да се отворат во него, да немаат притисок врз очите, поудобно. Покријте го десното или левото око на вашиот избор за возрасни и деца. Сет вклучуваат : 1 парчиња лепенка за очите Состојба : Ново без материјал за означување : сунѓер, лента, боја на чипка : повеќебојна (како што покажуваат слики) Големина (L x W) : Приближно. 2,8 x 2,8 инчи/7 x 7cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ноќен Крем филерина-Ноќен Крем Против Стареење Со Хијалуронска Киселина-Длабоко Ги Навлажнува и надополнува фините линии и брчки.

DEN 745.60

НОЌЕН КРЕМ ЗА ЛИЦЕ Кремот против стареење против филерина помага при брчки на челото, брчки на очите и п�

Миша Временска Револуција Првата Суштина На Третманот RX 150ml-Суштина/Тонер Што Ја Навлажнува И Измазнува Кожата Создавајќи Чиста Основа

DEN 2.00

ПРВ ЧЕКОР НЕРАЗРЕДЕН ТИП НА РАСТВОР ДВОЈНА ФЕРМЕНТИРАНА СУШТИНА : Го Подобрува тонот на кожата, текстур�

11 см Алатка За Стружење На Лицето, Табла За Бричење Спа Универзална Подлога За Стружење На Убавината На Лицето, Лице, Око, Врат, Алатка За

DEN 2.33

1Материјал : алатката за масажа Гуа Ша е изработена од висококвалитетен материјал Производот е полиран �

Нега на усни Серумска Суштина За Усни Мелем Усни Навлажнувачки Крем За Полнење За Намалување На Фините Линии + Правење Секси Лавра

DEN 0.33

Концентрат од зеле од црн грав, изофлаконите се богати со активни фитоестрогени состојкиИзофлавоните п

Нега на кожата Спа Салон За Убавина Масажа На Лице Модерна Posетика Постер За Убавина Постер За Убавина Платно Печатење Слика Ѕиден Уметнички

DEN 3.00

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Навлажнувачки Сјај за Усни &засилувач; Балсам За Усни Што Ја Менува Бојата Полни Масло За Усни Хидратантен Сјај За Усни Затемнет Мелем За

DEN 84.16

Ја Сјаеш Девојката Од Секој Агол! Од Секојдневно До Вашите Специјални Денови, Каде И Да Одите, Овој Сјај �

Сио убавина и лифт за насмевка | Очи и насмевка Анти-брчки закрпи 2 недела снабдување | Преку ноќ, измазнете ги силиконските закрпи за

DEN 480.00

Бакнете ги вашите убави линии и брчки Збогум : Време е да започнете да се смеете со доверба благодарение

УНИЛИПО Серум ЗА ХИЈАЛУРОНСКА Киселина ЗА Лице - Серум За Хилоранска Киселина-Серум За Чиста Хијалуронска Киселина - Серум За Хијалуронска

DEN 0.33

Не Ви Пречат Проблемидали сте загрижени дека брчките ќе се зголемат и сувата кожа ќе ви ја одземе доверб

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.