• Новак
SVAPO 22mm селектор на копчето Ротари прекинувач за заклучување на моментот 2NO 1NO1NC 2 3 Позиција DPST 10A 400V прекинувач за напојување Вклучено/Исклучено

SVAPO 22mm селектор на копчето Ротари прекинувач за заклучување на моментот 2NO 1NO1NC 2 3 Позиција DPST 10A 400V прекинувач за напојување

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Ui : 400 V, Ith : 10a Материјал за контакт : бакар. Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм. Боја на копчето : зелена/црвена/црна. Тип на терминал : завртка (4 терминали). Ui : 400 V, Ith : 10a. Материјал за контакт : бакар. Севкупна големина : 29 × 37 × 77мм. Боја на копчето : зелена/црвена/црна. Тип на терминал : завртка (4 терминали). Описи Обезбедување на големината : 29 × 37 × 77мммантинг Големина на дупката : 22ммоперација Тип : Конфигурација на само-заклучување на контакт : 1 NO1 NCUI : 400 V, ITH : 10 Аматеријал : Контакт Материјал : Копарбаттон Боја : Зелена/црвена/црвена/црна/црна/црна боја ° C ~+55 ° Cmechanicla Life : 1.000 Times Electrical Life : 300.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Боксоно 5 компјутери M6x40mm Dowel Pins 304 Не'рѓосувачки челик цилиндрични пински штипки за поддршка на полиците за прицврстување на елементите

DEN 2.00

Подлога со пинови со висок квалитет 304 материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен на абење, без 'рѓа, висок

Командни куки за комунални услуги, бесплатни куки за виси wallидови, без алатки куки за wallидови, 20 бели куки и 24 ленти и лепило за лепило

DEN 816.00

Командни куки за комунални услуги, без оштетување на wallидни куки со лепило, без алатки, куки за wallидови з

АЛРЕМО ХУАНГКСИНГ - Комплет за алатки за велосипеди, комплет за алатки за поправка на преносен челик, за планински велосипеди со велосипеди

DEN 806.88

Индикаторот за абење на ланецот ви овозможува брзо да го процените абењето и истегнувањето на ланецот, �

Смешни разнобојни бувови, се појавуваат алишта за перење со патент за патент, корпа за перење, со рачки што може да се склопуваат за

DEN 351.84

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.