• Новак
5/16-18 не'рѓосувачки најлон Вметнете заклучување на орев, тенок џем од половина густ NTE 5/16x18 комплет за прицврстување на хардвер, поставен RV1464S

5/16-18 не'рѓосувачки најлон Вметнете заклучување на орев, тенок џем од половина густ NTE 5/16x18 комплет за прицврстување на хардвер,

Вреднување на стоката:
DEN 604.80

Пристапност
Во достапна форма

Нашите производи имаат сила и нудат добра отпорност на корозија во лошо опкружување како висока температура, ладно време и области со висока влажност Повеќекратна употреба : Може да се користи на повеќе платформи и аспекти. Создавањето конкретен список на неговите употреби би било близу до невозможно, бидејќи секогаш смета дека е дел од новооснованата машина, апарати, мебел или опрема. Пријателски за животната средина : Не само што е направен од висококвалитетни елементи, овој комплет исто така ја промовира заштитата на животната средина и се гарантира дека е без жива и без токсичен, генерално, што го прави без отров. Нашите производи имаат сила и нудат добра отпорност на корозија во лошо опкружување како висока температура, ладно време и области со висока влажност. Познато е дека е составена од челична легура за да се спречи 'рѓа и да остане како нова. Гаранција за живот - 100% гаранција за задоволство : Ние одржуваме високи стандарди на извонредност и се стремиме кон 100% задоволство на клиентите! Ако имате какви било проблеми, ќе ги замениме бесплатно или ќе издадеме целосна наплата!. Getе го добиете следново : Најлон Вметнете заклучување на орев за заклучување Thinnteseriesquantity : 15 Size : 5/16-18 Diameter : 5/16 "Тема : 16 TPI (груба нишка) Материјал : Не'рѓосувачкистелхекс/Големина на клучот : 1/2nut Висина : 1/4 завртки што ги имате Може да зависи од : многу силни и се одлични и за внатрешна и за надворешна употреба. Оваа не'рѓосувачка е супериорна во однос на редовниот челик и обезбедува одлична отпорност на 'рѓа. Широко се користи во индустријата за ветерна енергија, воздушната индустрија, индустријата за канцелариски опрема, петрохемиската индустрија, електронската индустрија , Комуникациската индустрија, индустријата за бродоградба, машини за заштита на животната средина, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајнирајте Се Што ми Е Гајле Е Мојот Покажувач, Сребрена Кригла За Патување 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци За

DEN 1048.00

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Торба за Складирање На санитарни Салфетки, Торбичка За Менструална Чаша, Преносни Влошки За Санитарни Салфетки Вреќи За Складирање

DEN 2.33

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

ДЕПИЛА 5PC Кристално Виски Decanter &засилувач; Виски Очила Во Собата Кристално Декантер Во Собата Со 4 Очила Во Уникатен Стилски Подарок

DEN 2.00

[Сет За виски] : Прекрасниот Комплет За Декантер за Виски вклучува вечен декантер за кристално виски од 70

Саркастична Божиќна Свеќа, 9оз Бела Мудрец Лаванда Миризлива Соја Свеќа, Смешен Божиќен Подарок, Божиќен Подарок, Ноел Декор, Божиќна Декорација,

DEN 367.84

САРКАСТИЧНА БОЖИЌНА СВЕЌА : оваа свеќа ќе биде прекрасен подарок за најблиските Овој Божиќ Земи еден по�

Тимунр 3600 Брои Обвивка Нокти Целосна Тркалезна Глава Жица Собрани 15-Степен 2 инчен х .090 Инчи 304 Нерѓосувачки Челик Серпентина Обвивка Ноктите

DEN 0.67

нерѓосувачки челик Големина : Секоја големина на ноктот на жичениот серпентина е 2 х 0,09 инчи Материјал : �

MYSGYH ЈАНГПИНГ-Божиќна Лента За Глава Среќни Божиќни Украси За Домашни Подароци Среќна Нова Година Божиќен Приврзок (Боја: G, Големина

DEN 694.40

Тие се совршен подарок за Денот на Благодарноста И божиќ празник декорација ●Донесете силна Божиќна пр

Brimimes Абсорбента Автомобил Подлоги 2 Пакет За Држачи За Чаши, 2.56 Керамички Камен &засилувач; Не-Нула Плута База Пијалок Подлоги Роза

DEN 0.33

Вкупна Големина : дијаметарот е 2,56", дебелината е 0,23" Подлогите се погодни за повеќето автомобили, комбињ

Есока 26 парчиња Гундам Модел Алатки Комплет Гунпла Алатка Комплет Гундам Модел Основни Алатки За Гундам Бандаи Хоби Градење Монтажа

DEN 2.67

● ВРВЕН КВАЛИТЕТ : комплетот за градење модели Гундам е изработен од безбеден и еколошки материјал, нет�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.