• Новак
Холи патување 2 парчиња мала тркалезна необоена дрвена кутија, кутии за накит за венчавки

Холи патување 2 парчиња мала тркалезна необоена дрвена кутија, кутии за накит за венчавки

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Обична недовршена необоена дрвена кутија за складирање Одлично за сликање, боење и дрвокрадство. Подготвени за дамки, боја, декопаж, покривање со ткаенина, изгореници од дрво, дрво од дрво, разубавување или печат. Користете ги овие за чување прстен, ситници или лични предмети. Идеално за занаетчии, занаетчиски проекти, висина на пирографијата 3,5 см. Внатрешна димензија : дијаметар 3,7 см; Висина 2 см. Пакетот вклучува : 2 x дрвена кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

3 Парчиња Божиќен Чаршав Пластичен Божиќен Камин Чаршав За Божиќни Тули Поставувачи На Сцени За Божиќни Чорапи За Чорапи За Празници Украси За

DEN 0.33

Голема Големина : секој Божиќен пластичен чаршав мери прибл 54 х 108 инчи / 137 х 274 см, погоден за правоаголн�

JMXXGKT Мала ѓубре конзерва, 1,25 галон со капакот за замав, конзерва за отпадоци од канцеларија, конзерва за отпадоци од бања, отпадоци

DEN 343.84

1 е компактен, модерен ѓубре за ѓубре, дизајниран за мали простори и под ормани Конзерва за отпадоци со к�

Подоил Воени Паметни Часовници За Мажи Со Текст И Повик, Паметен Часовник За android iPhone iOS Компатибилен Паметен Часовник За Мажи Со Монитор

DEN 1.33

⌚ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ НАДВОРЕШЕН ПАМЕТЕН ЧАСОВНИКСпецијални композитни материјали и метална обвивка ги те

Ganazono trashcan ретро контејнер за ѓубре квадратни отпадоци корпа за хартија мрежа хартија отпадоци метална ѓубре може да биде отпадоци

DEN 294.24

Совршената големина го прави да се стави до вашиот тоалет, мијалник, веднаш до суетата или за каде и да с�

Тит Елита - Луксузни Близнак Пакет - Премиум Одделение Аранжман Врвот &засилувач; Сплинтер Врвот Пинцети Со Кожа Случај-Чешлање Подарок

DEN 190.08

ТИТ ДВЕГОДИШНА ГАРАНЦИЈАтолку силно веруваме во супериорниот квалитет на нашите пинцети што секој пар

WXBDD Нерѓосувачки Челик Кутија Со Алатки Поставете Трислојна Преклопна Кутија За Складирање Во Домаќинството Преносна Кутија За Складирање

DEN 1057.60

Позлата Марс нерѓосувачки челик Двослојно трислојно класифицирано складирање Фиксација на занитвам...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.