• Новак
Ббгс 100м Обложени Тешки 304 Нерѓосувачки Челик Кабел Јаже, 77 Насоки Жица Јаже За Отворено Градинарство Кабел, Оградата Декорација

Ббгс 100м Обложени Тешки 304 Нерѓосувачки Челик Кабел Јаже, 77 Насоки Жица Јаже За Отворено Градинарство Кабел, Оградата Декорација

Вреднување на стоката:
DEN 464.00

Пристапност
Во достапна форма

【 Вклучува 100м 304 кабел од нерѓосувачки челик жица јаже Одлично за систем за ограда НА кабли НА палубата, самостојна балустрада, надворешни нијанси, висечки жични светла во градината, градежни плови за градинарство со остриги, врвки за облека или дури и систем за трчање кучиња во дворот. 304 кабел од Нерѓосувачки Челик】 карактеристики изолација, силна временска отпорност, водоотпорност, отпорност на ' рѓа и корозија, како и силна цврстина. Кабелот од 304 жици може лесно да се скрати до која било посакувана должина. 【Погоден За надворешни апликации на јаже за шатор,жица за ограда,комплети за жица за обука на растенија,градинарска жица за растенија за качување,комплети за жица еспалиер,комплет за жица за катанари, врвки за облека, висечки надворешни светла, оградата на кабелот на палубата и сл. ●Конструкција+ Степен На цврстина : средно меко; Флексибилност : средно; Издолжување : средно; јадро на Јаже : со јадро на влакна; има специјална конструкција од 7 влакна, што го прави многу робустен и флексибилен во исто време. ●Голема носивост€ Должина : 328ft (100m). Покрај тоа, челичната жица јаже има висока отпорност на абразија и многу висока носивост од 150 кг. Благодарение на неговата робусност, јажето од нерѓосувачки челик може да издржи тешки товари. Висококвалитетен материјал за безбедни жичани јажижичните јажиња во нашиот опсег се направени исклучиво од нерѓосувачки челик. Тој е еден од најцврстите материјали во светот бидејќи може да носи големи тежини и е апсолутно непропустлив за ветерот и времето. Затоа јажињата направени од овој материјал може да се користат и во затворени простории и на отворено и секогаш остануваат робусни и безбедни.

Главните карактеристики

Material:
stainless steel
Wire rope cable:
100m
Diameter:
1mm diameter , 1.2mm diameter , 1.5mm diameter , 2mm diameter , 2.5mm diameter , 3mm diameter , 4mm diameter , 5mm diameter
Color:
silver
- Made of stainless steel material, won't rust, durable and long service life.:
- Offers a combination of strength and flexibility.:
- It is very easy and convenient to install, which can save your energy and time.:
- Commonly used for commercial, industrial, military, and personal purposes.:
Warm tips:
1. Please pay attention to the personal safety when you installing, especially please don't open the wire rope thimbles by hand directly if you need.:
2. The garden wire kits is not designed for hanging overweight outdoor projects. While please tighten all Aluminum crimping loop and wire tensioner to make sure all system safety and reliable. :

Избор на клиент

Орел YPI47XLEGS Безбедност Кабинет за Боја &засилувач; Мастило, 2 Прирачник Врата Затвори, 60 галон, 69 Висина, 43 Ширина, 18 Длабочина, Челик,

DEN 2.00

Безбедносниот кабинет за боја и мастило има две рачно затворени врати и може да се користи за чување лим

ЦНИСТ Ултразвучен Мерач На Дебелина Преку ОБЛОЖУВАЊЕ UM-5ДЛ СО Функција А-Скенирање И Б-Скенирање Режим На Обложување Опсег на Мерење

DEN 1.33

●Принцип на работа : Пулсноchо со трансдуцери со двоен елемент; Резолуција : Избира 0,01 мм, 0,1 мм( 0,001", 0,01"); Р

Affoco 20 парчиња Велигденски висечки јајца Шарени пластични велигденски јајца Велигденски висечки украси Велигденска декорација,

DEN 312.00

Шарени велигденски јајца : Со шарени обрасци на точки, ленти и цвеќиња на секое јајце и живописни бои на �

Држач За кекси 1 парчиња Решетка За Дисплеј Решетка За Овошје Железна Решетка За Уметност Двослојна Решетка За Забава Дома Хотелска

DEN 299.04

Чинија за Сервирање пециво : Решетка За Овошни Десерти : Лесна, погодна за употреба Добар додаток за вид�

Лили Цвеќиња Капаци За Ремени За Автомобилски Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Влошки За Перничиња За Рамо

DEN 111.84

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

Awelcraft Автомобил Заден Товар Нето, Прилагодливи Еластична Мрежа За Складирање Организатор, Багажникот Товар За Складирање Нето, Универзална

DEN 161.60

[Висококвалитетен Материјал] нашата автомобилска задна товарна мрежа е изработена од најлон материјал

Печатење На стакло со американско Знаме Сите Во Една Бенто Кутија За Возрасни/Деца Комплет За Кутии За Ручек Контејнери За Подготовка

DEN 1.00

Здрав Материјал Од Влакна Од Пченица : Нашиот комплет за кутии за ручек бенто е направен од пченични вла�

Тојвиан 2 парчиња Кутија Ткаена Кутија За Складирање Корпи За Гардероба За Играчки Кошница Со Капак Ткаени Корпи За Складирање Корпи Со

DEN 1.67

синтетички материјал КОШЕВИ со КАПАЦИ за ОРГАНИЗИРАЊЕ дизајнот со голем капацитет е многу организирањ�

LRJSKWZC Црево Фитинзи Портокал Атомизиран Прскалка со 3/8 Инчен Мета Конектор Земјоделство Стаклена Градина Магла Млазница Градина Наводнување

DEN 857.44

Одговара на градинарски црева, прскалки, млазници и други алатки за наводнување во градината за широк с�

Стапчиња За јадење Прибор Кади Стапчиња За Јадење Дренажа За Одмор Од Нерѓосувачки Челик Лажица Вилушка Стапчиња За Јадење Решетка

DEN 0.33

Лесен и пренослив со удобна рачка За лесна подвижност брзо транспортирајте зачини на скара На отворено

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.