• Новак
WDBBY RM403B Автоматски дигитален мултиметар автоматски опсег True-RMS NCV 4000 брои AC/DC напон Тековна алатка за тестирање, паметно задно осветлување

WDBBY RM403B Автоматски дигитален мултиметар автоматски опсег True-RMS NCV 4000 брои AC/DC напон Тековна алатка за тестирање, паметно

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционално, може да мери напон на AC/DC, струја AC/DC, отпор, NCV, диода, континуитет Мерење на функцијата со еден допир со автоматска опрема за идентификација, лесен за употреба. Стабилна изведба, висока прецизност, TRMS, голем LCD екран. Со функцијата за одржување на податоците, погодно да ги прочитате мерните резултати. Голем LED дисплеј поддржува осветлување на задното осветлување, лесен за читање дури и на темни места. Број на модел : RM403 Boperation Температура : 0 - 40 ℃ Оперативна влажност : ≤75%RHSTORAGE Состојба : -20 ~ 60 ℃ Влажност на складирање : ≤80%Режим на раоперација : Автоматски опсег на напон на DC : 4 V/40 V/400 V/600 VAC Опсег на напон : 4 V/ 40 V/400 V/600 VAC Тековен опсег : 999.99 ADC Тековен опсег : 999 .99 Ameasuring Respance Respance : 4 K/40 K/400 K/4 M/40 M Охмач Припуштена : 3 пати на втора моќ : 2 * 1,5 V ААА батерии (не Вклучени) Карактеристики : Мултифункционални, може да мери напон на AC/DC, струја AC/DC, отпорност, NCV, диода, континуитет. Мерење на функцијата на допир со автоматска опрема за идентификација, лесен за употреба. Дизајн на големина на џеб, лесен за носење за затворен простор и на отворено. Стабилна изведба, висока прецизност, TRMS, голем LCD екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рустикална фарма куќа кафеаво дрво Текстура шема на светло прекинувач за светло 2 банда двојно менување пластична wallидна плоча Декоративна

DEN 255.20

Материјал : Направено од поликарбонат термопластичен материјал за да се обезбеди издржливост, мазна за�

Проверка на јамка Телефон Телефон Телефон Телефон и кабел за континуитет на кабел Телефон Трагер сонда тон Постави електричен телефон

DEN 3.00

Подготвени за употреба на телефони за проверка на електрична енергија Вклучена внатрешна батерија, суп

Кутија за електрични спојници на челик, кутија за електрично куќиште во затворено и отворено, водоотпорна инадлива метална кутија,

DEN 863.84

Дебела челична електрична кутија : Електричната кутија е изработена од густа челична плоча со ладно вал

555 Висок Вртежен Момент Микро Четка ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА Мотор Ниска Брзина Редукција Мотор Ексцентричен Вратило Менувач Дијаметар 37мм

DEN 2.00

Сите запчаници се направени од метални материјали, со стабилна ротација, отпорност на абење и голем врт�

SJSW 3 Пол Дин Железнички Мини Прекинувач За Домаќинство Прекинувач За Воздух Дистрибуција Кутија Механичка Опрема Заштита На Моторот

DEN 609.60

Заштита На Електрични : инсталацијата е едноставна и лесна за употреба, што ефикасно ги штити електричн�

Siemens QSA2020SPD Заштита на целата куќа за пренапони со два прекинувачи на колото од 20 засилувачи за употреба само на панелите на Сименс

DEN 2080.00

Производ 1 : Обезбедува заштита на пренапони од целата куќа Производ 1 : Зазема простор на два стандардни

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.