• Новак
Мерач на ладилник за ладилник за ладилник и црево за ладење, 4 пакет, 4 пакет, 4 пакет, 4 пакет, EZC110-4-4pk

Мерач на ладилник за ладилник за ладилник и црево за ладење, 4 пакет, 4 пакет, 4 пакет, 4 пакет, EZC110-4-4pk

Вреднување на стоката:
DEN 962.40

Пристапност
Во достапна форма

Мерач и црево за еднократно користење R-134 A Диспензерот за рачката на палецот со лесен за употреба. Мерачот прикажува читање на притисок за точно пополнување. 90 степени спојувач за пристаништа во тесни позиции. Компатибилен со и запечатените и само-запечатувачките лименки R-134 A. Мерачот и цревото на EZ Chill R-134 A има во рамките на мерачот, диспензерот за рачката на палецот со лесен за употреба и спојка за деведесет степени. Мерачот е во состојба да дијагностицира доколку е потребно надополнување, да го идентификува тековниот притисок на ниско ниво во системот и да утврди зголемување на притисокот за време на процесот на полнење. Овој производ е компатибилен и со запечатените и само-запечатувачките лименки R-134 A.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мерач на дебелина на сопирачката од 8-во-1 сопирачка, пластична подлога за сопирачка за сопирачка измерете ја алатката за владеење на алатката

DEN 100.64

▶ 【Содржина на пакетот】 : getе добиете сечило за мерачи на сопирачките од 8 парчиња, 2 црвен владетел, 3 жо�

Комплет за алатки за палење SDFNBRA за алатка за сопирање и месинг цевки, цевки за цевки 6 умира од 3/16 -5/8, за поправка на сопирачката на

DEN 303.84

Погодните големини на цевките се 3 / 16 ", 1 / 4", 5 / 16 ", 3 / 8", 1 / 2 ", 5 / 8" Сетот на алатки SDFNBRA Flaring е дизајниран да с�

Орион мотор Техника Омт менувач за влечење, 3 4 6 8 3 комплет за влечење на вилицата за отстранување на макара за меурчиња, отстранување

DEN 639.84

Универзални алатки за отстранување : Овој 3 влеч на вилицата поставен од Орион Мотор Техника одговара на

Додатоци за автомобили Favomoto додатоци за автомобили додатоци за автомобили Jackек стои 2 парчиња приклучок за приклучок компатибилен за Model

DEN 1.33

Специјален дизајн и тој е во фино изработка Тоа е најдобрата замена за вашата стара, скршена Нашите влош

Алатка за поправка на полиција за поправка на автомобили за поправки на автомобили водоотпорен стил на одржување на автомобили за одржување

DEN 3.00

Со нетрпение очекуваме да ја набавите, дајте ви совршено искуство Совршено пакување, совршена логистик�

Пластичен инсерт за менувач на гуми, чувар на машини за гуми, заштитник на работ на раб на тркала за глава на монтирање патка, најлонски

DEN 2.33

✅ Овие убави работи се инсерти за главата што се користат во најчестите глави за монтирање на гуми / де�

Подложни влошки за волна од поливел 7 инчи поставени волна тампон подлога за кука и јамка 3pack, 5/8-11T комплет за подлога за подлога на

DEN 431.84

【Производ вклучува】 : Волна од 7 инчи тампони за тампони x 3pcs, 7инчен подлога + 5 / 811инчен арбор, 7 во полира

Алатка за сепаратор на топката за топка за топка со топка од 32мм, алатка за отстранување на топката за раздвојување на топката за раце,

DEN 3.00

Големина на производот : Отворањето на вилицата на сепараторот на топката е 32мм (1,26inch), а прилагодливата

Прирачник за влечење, 3-вилица Внатрешен лежиште за влечење на тешки пилотски ракави за ракав за извлекување алатка за екстрактор за влечење

DEN 471.84

Структурниот дизајн, нежно свртување на мал клуч може да произведе силна сила за влечење Комбинација на

Внатрешен лежиште за лежиште, повлекувач на влечење на вилицата, екстрактиран јаглероден челик, два алатка за кревање на рака 12‑38мм

DEN 2.00

Темите на алатката се редовни, WHCIH може да обезбеди униформа сила за поправка на делови без да се оштети �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.