• Новак
Танди кожа | X513 Craftool Basketweave Patch #6513-00

Танди кожа | X513 Craftool Basketweave Patch 6513-00

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Танди кожа X513 Craftool Basketweave Patch. Марките на Basketweave се користат за многу декоративни и специјални ефекти. Додадете граничен дизајн околу надворешната страна на дизајнот на Basketweave за готов изглед. Димензии на печат : 7/16x1/4. X513 Craftool Basketweave Patch. Марките на Basketweave се користат за многу декоративни и специјални ефекти. Додадете граничен дизајн околу надворешната страна на дизајнот на Basketweave за готов изглед. Димензии на печат : 7/16x1/4. Занаетчиските марки се инвестиција што ќе трае со наредните години! Марките на Basketweave се користат за многу декоративни и специјални ефекти. Со само една алатка за корпа за корпа, можете да покриете голема површина со убав дизајн во минимално време. Додадете граничен дизајн околу надворешната страна на дизајнот на Basketweave за готов изглед. Нашата книга, „Технички совети“ #66056-00 од Ал Столман, учи како правилно да го поставите вашиот дизајн и правилно да го користите печатот на Basketweave и граничните марки. Димензии на печат : 7/16x1/4.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Златниот сјај картон - еднострано - не -лепете - 20 пакет - 8,5 x 11 инчи - премиум сјајни листови за занаети за DIY, уметнички проекти, забави

DEN 175.84

✨ Број на картички за сјајност 20Уживајте во различни бои, исечете и преклопете ја сјајната сјајна карти

ZGMaxCl 5D Diamond Compate Kits DIY за возрасни и деца околу целосна вежба цвет кристал голема големина дома декор дневна соба уметнички комплет

DEN 1390.40

【5Д голема големина】 5d со голема големина на дијамантска слика, доволно за да ги прикаже деталите за сл�

Sewacc 50pcs кукла Ноќта на вештерките кабохони DIY стаклена покривка занает животинско очното јаболко купола за играчки очи очи очи куклички

DEN 3.33

стакло Топки за очи за занаети : Сè додека е мазна, рамна и чиста површина, овие очи можат да бидат прикач�

Artibetter 3 сетови за гребење книги за гребење хартија уметност сет црни книги за гребење за деца DIY Божиќ роденденски подароци слики

DEN 1129.60

Може да се користи како играчка за возрасни канцелариски работници да ја декомпресираат забавата, а ист

5D DIY специјален облик на дијамантски комплет за сликање, легура прекрасни цвеќиња кристал ринестон дијамантски вез слики слики слики уметност

DEN 160.96

Комплет за сликање на дијаманти : Плеска на дијаманти, силна трета димензија; Совршен натпревар во боја,

Комплетен квадрат/тркалезна дијамантска слика Апстрактна танчерка 5Д DIY дијамантски вез за вкрстено бод, нож за декорација на мозаик за

DEN 1.00

Дијаманти за супер искра Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите

Пенкало за топла жица, секач за топла жица, загревајте брзо пенкало за сечење стиропор за аматерски DIY, правење уметност, резба на пена

DEN 358.24

Секачот се загрева брзо, многу погодно за употреба Ја сече пената мазна и брза, ги запечатува рабовите ч�

Комплетна плоштад/тркалезна вежба 5Д дијамантска слика DIY дијамантска вез за везот Зодијак Сагитариус Дијамант Мозаик Дома Декорар-рунда

DEN 0.33

Дијаманти за супер искра Површината на дијамантот изгледа сјајна и никогаш нема да избледи Комплетите

Пифито бричење се топи и истурете база на сапун │ најголем премија природна глицерин сапун база │ луксузен сапун правење материјали

DEN 511.84

Луксузна база на сапун Премиум 100% природно топење и истурете сапун база, направена од високо квалитетн�

Германски овчар симпатично домашно милениче куче DIY 5д дијамантски комплети за сликање пејзаж животно DIY уметности занает за домашен

DEN 0.33

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.