• Новак
DHTDVD Европска железна уметност шестоаголна мрежа Комбинација на wallидови за wallидови што висат дневна соба спална соба wallидна декорација

DHTDVD Европска железна уметност шестоаголна мрежа Комбинација на wallидови за wallидови што висат дневна соба спална соба wallидна декорација

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Лесно за склопување : Сите додатоци за монтирање се веќе обезбедени од нас и доаѓаат со мала алатка што можете да ја монтирате оваа полица за неколку минути Цврст : Користејќи железо и дрво како главен материјал за полиците е да се обезбеди целото полиња да биде доволно цврсто за употреба. Голем простор за складирање : 3 нивоа полици обезбедуваат да чувате дополнителни артикли и најголемата табла создава максимална површина од 50*19 за вас. Заштеда на простор : Поради дизајнот поставен на wallидот, може да го зачува просторот на подот и удобен за да земете и надвор предмети. Широка апликација : и едноставниот дизајн го прави и погоден за употреба во Кич, дневна соба, спална соба и канцеларија. Лесно за склопување : Сите додатоци за монтирање веќе се обезбедени од нас и доаѓа со мала алатка што можете да ја монтирате оваа полица за неколку минути. Доволно за употреба. Погодно е да влезете и да влегувате и надвор од артиклите. Примена : Имениот дизајн го прави погоден за употреба во Кич, дневна соба, спална соба и канцеларија. Спецификација : Димензија на артикалот : 29,5*25.5*10cmcolor : Црн материјал : Ironелезо и дрво Тежина : 0,5 kgpackage Содржина : 1 x Рустикални дрвени wallидови полици : 1.

Главните карактеристики

Item Dimension:
29.5*25.5*10cm
Color:
Black
Material:
Iron and wood
Item Weight:
0.5 KG
Package Contents:
1 x Rustic Wood Wall Shelves
Notes:
1. Please allow 1-3 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Please use a clean and damp cloth to wipe clean the product. Avoide using irritating chemicals.:
Decorative Cone Hooks :

Избор на клиент

Трансфер на лента за пренесување на винил 6 ”x 30 ft усогласување на црна решетка за апликација за примена совршена за самолеплива винил за

DEN 206.40

Трајната лента за трансфер на винил од 30ft ги задоволува вашите дневни потреби за занаетчиство 1 ролна ле

Мејас Викинг череп пиво кригла пиво Steins Tankard, не'рѓосувачки челик двојна рачка кафеана чаша кафе, средновековна чаша за пијалоци за пијалоци,

DEN 303.84

【Безбеден материјал】 Нашата кригла со пиво од череп е изработена од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки

Јасез Бања Балкон Облека Клип Мулти-Функционални ротирачки Преклопен Ѕид Инсталација Сушење Облека Складирање Клип (Боја: Сива, Големина

DEN 0.67

Изработен е од пп материјал, кој е цврст и издржлив Самолепливи, подготвени за употреба по кинење, без ош

Бестонзон Божиќни Подароци Сребрени Садови Од Не ' Рѓосувачки Челик Комплет 2 парчиња Лажици За Десерт, лажици за еспресо со лажица за мешање

DEN 2.67

МАЛИ ЛАЖИЦИ ЗА ДЕСЕРТ Усвојување на премиум материјал, овој производ е издржлив, практичен и долгогодиш

СПИЕЊЕ ЈАГНЕ 6 Полици Џамбо Виси Плакарот Организатор И Складирање, Виси Облека Организатор За Џемпери, Ќебиња и Палта Во Гардероба,

DEN 351.84

Голем Оддел : Во Споредба со другите слични полици за висечка облека, нашиот организатор на висечка поли

Samgchi 2 пакува држач за очила за сонце за стакло за сонце, магнетна клип за очила за очила за стакло за автомобили, монтирање на кожни автомобили,

DEN 0.33

Материјал со висок квалитет : Направено од врвен кожен материјал, со многу добра текстура Клипот за очил

JKYYDS Вентилатор-Десктоп Тивок Вентилатор За Климатизација Мала Канцеларија Биро Навлажнување Спреј Ладење Вентилатор Ладење Студентски

DEN 853.60

Додадете коцки мраз во резервоарот за вода со голем капацитет, удвојте ја свежината, продолжете да се ла

Племиња Голема Решетка За Чевли Организатор На Чевли Решетка За Чевли За Плакари Тешка Метална Решетка За Чевли Голем Капацитет До 50 Пара

DEN 1.33

[ Голем Капацитет 8 Нивоа Решетка За Чевли ] Нашата метална решетка за организатори на чевли може да собе

Hiliop Балони за вода за еднократно користење на вода, полето за забавни забавни забави за забавни забави за базени на отворено забави

DEN 1.67

【Уникатен дизајн и еднократно】 : Повеќе забавно, еднократно и без ѓубре Со ексклузивната форма на всел�

Пен-Плакс Трева За Одгледување Риби-Скривалиште За Бебиња За Пржење-Одлично За Живописци И Слоеви На Јајца - Пластични Аквариумски

DEN 224.64

БЕЗБЕДНО ЗАСОЛНИШТЕ за ПРЖЕЊЕ : Нашата Природно инспирирана Трева за Одгледување Риби обезбедува безбе

X-Gree црни зелени сечила со компас тип картичка пластична секач за стакло во кругот (црни зелени сечила картичка картичка за компас картичка

DEN 1.00

Име на производот : секач за компас; боја : црна, зелена Материјал : пластика, метал; опсег на кругот на сеч

Кабинет за чување чевли за чевли за чевли за куќиште за куќиште за дневна соба за складирање на кабинет за складирање на кабинети

DEN 1.00

1 Кабинетот за чевли со голем капацитет, висината на шалтер е умерена, во и надвор од вратата може да се п�

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Беспрекорна Музика Забелешка

DEN 431.68

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

Jkyyds fan-вентилатор USB мини мало студентски десктоп канцеларија Ултра-тивки електричен вентилатор преносен вентилатор за електрично полнење

DEN 472.80

Додадете коцки за мраз во резервоарот за вода со голем капацитет, двојно повеќе од ладноста, продолжете

Пззи за гимнастика на плажа, леотарди девојки едно парче костим за капење, слатки животни, печати танцувачка облека активна облека Брзо

DEN 1.67

Повлечете го затворањето Само миење на рацете 【Пријателски за кожата : : 85% полиестер, 15% спандекс, тка�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран П. Д. Морено Сончоглед Избрани Дизајн Кожа Книга Паричник Случај Покритие Компатибилен

DEN 3.33

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран П морено производ Рачно изработена кожна конструкција...

Божиќна врата знаци Божиќ холи венец радост гроздобер wallид уметност дрво знак плакети Божиќ радосен декор за врата дневна соба канцеларија

DEN 483.20

Големина : 4x8 инчи Тоа е идеална големина како исклучителна декорација на домот Премиум материјал : Наши�

Акасаи Бунион Ориентација На Капакот, 5,2 х 3,0 инчи , 11,2 мл, Ориентација на капакот, Засилен / Ресторан, Стилски, Садови, Комерцијална

DEN 926.56

5,3 х 3,0 инчи (13,4 х 7,5 см), Засилени 12,8 мл (340 гр) Во зависност од производот, бојата и обликот на производот мо

30 Еез Еден Кварт Дрвени Корпи Со Бобинки Рефус 5,75 Инчи Квадратни Вентилирани Дрвени Кутии Празни Дрвени Корпи За Велигденски Подароци,

DEN 0.67

Доволна Количина : ќе добиете 30 парчиња дрвени корпи за подароци во оригинална боја на дрво, доволно кол�

Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија За Кабел За Полнач

DEN 0.67

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.