• Новак
ИСОБУ ЛИЛИАНГ-Преносен USB-полнеж на подот, вентилатор, тресење на главата за влажно ладење на спреј за ладење со ноќно светло, преклопување на телескопски вентилато

ИСОБУ ЛИЛИАНГ-Преносен USB-полнеж на подот, вентилатор, тресење на главата за влажно ладење на спреј за ладење со ноќно светло,

Вреднување на стоката:
DEN 1988.64

Пристапност
Во достапна форма

◆ Мулти-намена за една машина : Десктоп/Подна двојна употреба, може да ја тресе главата, преклопот, влажник за спреј, мека светлосна светлина, разни форми за да се задоволат разни потреби, може да се протегаат на 90 см, преклопени само 12 см, одвоено за чистење , Удобно складирање ◆ Далечински управувач : удобна, чувствителна контрола, што сакате. Ноќниот режим на светлина, меката светлина може да ги заштити вашите очи. Големина на многу, лесна за чување. ◆ Врвот на тресење : врвот ротира, удобно и убаво, целата машина е постабилна, без замав, низок отпор, низок шум, тресење од 140 °, без вентилатор за мртов агол, кул во лето. ◆ Вграден навлажнувач : Компатибилен со разни есенцијални масла, додадете неколку капки вкус или вода од чешма за да ја подобрите воздушната околина според вашите преференции. Како да користите Додадете вода од чешма во садот. ◆ USB напојување : USB кабел компатибилен со сите USB, како што се компјутер, мобилно напојување, полнач на wallидови и кое било друго напојување со електрична енергија поддржано од USB, само вклучете го во напојувањето за работа. ◆ Мулти-намена за една машина : Десктоп/Подна двојна употреба, може да ја тресе главата, преклопот, влажник за спреј, мека светлосна светлина, разни форми за да се задоволат разни потреби, може да се протегаат на 90 см, преклопени само 12 см, одвоено за чистење , Удобно складирање. ◆ Далечински управувач : удобна, чувствителна контрола, што сакате. Ноќниот режим на светлина, меката светлина може да ги заштити вашите очи. Големина на многу, лесна за чување. ◆ Врвот на тресење : врвот ротира, удобно и убаво, целата машина е постабилна, без замав, низок отпор, низок шум, тресење од 140 °, без вентилатор за мртов агол, кул во лето. ◆ Вграден навлажнувач : Компатибилен со разни есенцијални масла, додадете неколку капки вкус или вода од чешма за да ја подобрите воздушната околина според вашите преференции. Како да користите Додадете вода од чешма во садот. ◆ USB напојување : USB кабел компатибилен со сите USB, како што се компјутер, мобилно напојување, полнач на wallидови и кое било друго напојување со електрична енергија поддржано од USB, само вклучете го во напојувањето за работа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

XFADR SRLIWHITE Камин Вентилатор Црн Камин Вентилатор 5 Топла Експлозијата Шпорет Грејач На Воздух Моќ Дистрибуција На Топлина Дрво Режач

DEN 3.00

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122) Колку е потопла осн

Qpout Благодарност Подароци За Здравствените Работници, 6 ПАРЧИЊА Ви Благодариме Благодарност Картички За Медицинска Сестра Лекар &засилувач;

DEN 3.00

? Благодарност Подароци За Здравствените Работници : благодарност подароци сет вклучува 6 привезоци, 6 в�

Жица Брз Конектор, Повеќе Големини 60 ПАРЧИЊА Пружински Терминален Блок Лесно Ракување 4kv Максимална Изолација за 0,08-2, 8мм2 Електричен Кабел

DEN 619.20

Изолиран материјал за отпорност на пламен, долг век на траење, отпорност на висока температура, отпорно�

Чдјуф Балкон Преклопен Решетка За Сушење Чевли Облека Воздушен Воздух Нерѓосувачки Челик Пешкир За Перење Складирање 36/100 Клипови

DEN 3301.12

Овој воздухоплов се преклопува за лесно компактно складирање Цврстиот и цврст дизајн изгледа добро со �

[2022 Надграден] Џек Шеф Автомобил Џек Стои 3 Тон Капацитет, Екстра Засилен Двојно Заклучување Автомобил Кревање Штанд Прилагодливи Џек

DEN 1.33

●КАПАЦИТЕТ на ОПТОВАРУВАЊЕ € еден држач за приклучок има опсег на подигнување од 11,3" до 16,8 " со капаците

Жени И Девојки Цртан Филм Месечината Ѕвезда Облак Добра Ноќ Спиење Шминка Торба Пространа Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент

DEN 3.33

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Купер-Аткинс 35140 Серија 351 Акватуф Заврши&засилувач;Складирање Водоотпорен Термоспој Инструменти &засилувач; 55032 Замена Дуранеедл Тип К

DEN 0.33

Производ 1 : двоен дигитален типк термоспој сензор за температура за употреба во индустриски или прехра�

Замена на х-ДРЕ Бела Пластика Внатрешна Диа 14см 12 Коло Мотор Вентилатор Ване(Реемплазо де пластико БЛАН-о дијаметро внатрешни работи

DEN 2.67

Име На Производот : Вентилатор Ване;Ване Количина : 12 Максимален Дијаметар : 12,2 см / 4,8"; Внатрешен Дијамет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.