• Новак
Заградата за продолжување на безбедно осветлување на летање, држач за ламби за летање на батеријата држач за батерии за DJ-I FP-V

Заградата за продолжување на безбедно осветлување на летање, држач за ламби за летање на батеријата држач за батерии за DJ-I FP-V

Вреднување на стоката:
DEN 1083.20

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен : Мултифункционална заграда за монтирање на продолжување е дизајниран за авион DJ-I FP-V Универзал : Мултифункционално продолжение PINCER може да се поврзе за серијалот за движење камера, за Pocke-T 2/1, за сериите на камерата Motio-N, за FIM-I 2/1, за OSM-O акција, Search Ligh-T, Пополнете светло и така натаму. Видови : Постојат три вида за да изберете, монтирајте заграда, ламба за летање или ламба за заграда и лет. Материјал : Направено од пласти-Ц, држачот за монтирање и светлината на летот е практична и издржлива, има долг животен век. Белешки : Дронот и акционата камера не се вклучени во производот. Компатибилен : Мултифункционална заграда за монтирање на продолжување е дизајниран за авион DJ-I FP-V. Универзал : Мултифункционално продолжение PINCER може да се поврзе за серијалот за движење камера, за Pocke-T 2/1, за сериите на камерата Motio-N, за FIM-I 2/1, за OSM-O акција, Search Ligh-T, Пополнете светло и така натаму. Видови : Постојат три вида за да изберете, монтирајте заграда, ламба за летање или ламба за заграда и лет. Материјал : Направено од пласти-Ц, држачот за монтирање и светлината на летот е практична и издржлива, има долг животен век. Белешки : Дронот и акционата камера не се вклучени во производот. Карактеристики : Компатибилен : Мултифункционална заграда за монтирање на продолжување е дизајниран за DJ-I FP-V Aircraft Universal : Мултифункционалното продолжение PINCER може да се поврзе со серијалот за движење камера, за Pocke-T 2/1, за серија на фотоапарати Motio-N, за FIM -I 2/1, за акција OSM-O, пребарувач-Т, пополнете светлина и така, направено од пласти-c, држачот за монтирање и светлото на летот е практично и издржливо, има долги животни услуги : Постојат три типа за Вие да изберете, монтирајте заграда, ламба за летање или заградување за држачи и лампи за летање : Дронот и акционата камера не се вклучени во производите на производи : A (Supplicbracket), B (ламба за летање), C (држач за продолжување, ламба за летање) Материјал : Материјал : Plasti-Ccolor : Blacklamp Батерија : 800m Ah Батерија што може да се надополнува (вграден) Компатибилен : За DJ-I FP-VVPackage Вклучен : Избор A : 1 PC X Extension Bracketchoice B : 1 PC x Flight Lamp Choice C : 1 PC X Mount Bracket1 PC X Flight LAMP.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Апстракт ретро бохо сонце печурки пеперутка Сонце Сонцето 70 -ти хипи жлебови дрвени знаци декор, гроздобер фанки дрвен блок знак за

DEN 2.67

Декорации : Тоа е совршен подарок да се создаде топла вселенска атмосфера како дневна декорација на дом�

Покријте го Универзалниот управувач со автомобили со автомобили Zyhw Универзален 15 -инчен автоматски антилип кожен заштитник цветно зрно кафеаво

DEN 447.84

Погодно за тркала за управување со средна големина со дијаметар 14,5 "15" инчи (37 см38см), оставете ни порака �

Кленплус 3 парчиња. Виолетова Зајак Лепенка Занаети Уметност Шиење Поправка Седи Зајак Цртан Филм Извезени Железо На Шие На Значка Закрпи

DEN 3.33

Големина : 2,7 / 8Х1, 3 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Хуакинглијан пластичен правоаголник тенок јаз отпадоци за отпадоци од корпи за корпи за корпи за корпи за корпи за 1,3 галон со држач за

DEN 2.67

Тенок, тесно тело, може да се вклопи каде било да има само мал простор, како што се внатрешни ормани, под б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.