• Новак
Зорво за еднократна употреба стоматолошка биб 125 парчиња, 3 водоотпорни пациенти со пациенти, 13 „x 18“ за стоматолошка канцеларија, пирсинг за тетоважи, процедури за

Зорво за еднократна употреба стоматолошка биб 125 парчиња, 3 водоотпорни пациенти со пациенти, 13 „x 18“ за стоматолошка канцеларија, пирсинг за

Вреднување на стоката:
DEN 191.84

Пристапност
Во достапна форма

Библиите за еднократна употреба го намалуваат времето за расчистување додека создаваат чист работен простор Мерење на 13 "x 18", удобно одговара на децата и возрасните. Тие ефикасно ги покриваат пределите на градите и вратот на пациентот без да бидат непријатни или да остават изложени големи области. 2 слоеви на ткиво од медицинско одделение и 1 слој поли филм создаваат импресивно силни и високо апсорбирани биб со водоотпорна поддршка. Тие штитат од несакани миризби на вода и течни истури. Тие можат да се користат како ортодентална пракса, пирсинг на тетоважи, процедури за убавина на DIY, техники за нокти, услуги за салони. 【За еднократна употреба за чисти и хигиенски】 Библи за еднократна употреба го намалуваат времето за расчистување додека создаваат чист работен простор. Дизајн за еднократна употреба Избегнувајте ширење на ГЕР/МС во вашиот работен простор и можете да го земете каде било кога на отворено. 【Водоотпорни и не-вештачки】 без солзи и водоотпорни материјали помагаат да се чуваат корисниците чисти, суви и удобни со спречување на протекување на влага и несакани течни дамки. 【3 материјали за пливање】 Овие стоматолошки медицински сестри користат 2 слоја на ткиво од медицинско одделение и 1 слој поли филм создаваат импресивно силни и високо апсорбирани биб со водоотпорна лагер. 【Голема големина за покриеност】 Стоматолошки биб со голема големина од 13 "x 18", удобно одговара на децата и возрасните. Опсег на широка употреба】 Тие можат да се користат како стоматолошка канцеларија, пирсинг за тетоважи, процедури за убавина на DIY, шминка, техники за камшик, технологии за нокти, услуги за домови и салони. 【За еднократна употреба за чисти и хигиенски】 Библи за еднократна употреба го намалуваат времето за расчистување додека создаваат чист работен простор. Дизајн за еднократна употреба Избегнувајте ширење на ГЕР/МС во вашиот работен простор и можете да го земете каде било кога на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

[125 Пакување] 7 Инчен Компостибилен Плочи-Бела Багас За Еднократна Употреба Биоразградлива Плоча, Еко Пријателски Шеќерна Трска, Тешки

DEN 2.67

Идеална Големина овие бели плочи со тркалезна форма се со дијаметар од 7 инчи во горниот дијаметар 125 пл�

н / Забава Риба И Ракчиња Гнездо Украси Риба Резервоарот Декорација Мултифункционална Пластична Симулација Лажни Водни Растенија За

DEN 2110.56

Одликувајќи се со безбедна предност, овие водни растенија немаат влијание врз квалитетот на рибите и во

Кутија За Ручек За Ручек QYTECfh; Кутија За Додаток На Храна; Запечатена Кутија Во Фрижидер; Кутија За Складирање; Кутија За Складирање;

DEN 1.33

Горниот сад се карактеризира со тоа што секој оддел може да собере чаша храна, додека долниот сад може д�

Евелоти Организатор На Обвивка Од Пластика И Фолија На Врата Од Кабинетот Или Решетка За Ѕид Од Оставата, Чајната Кујна-Сендвич, Замрзнувач,

DEN 1.00

Организатор На Врата на кабинетот : овој организатор на кујна ќе го зголеми просторот за складирање на к

Висечка кутија за складирање мулти функција далечински управувач мобилен телефон за полнење кутија за складирање кутија за складирање

DEN 79.36

Сигурен квалитет, изработен од цврст и издржлив материјал Со лепила лента, може да биде цврсто да се држ�

Блиско време Мал дрвен знак добредојде на знак за добредојде Фестивал на вратата на вратата на вратата, тремот, виси знак DIY џуџеста

DEN 913.60

Рачно изработено по квалитетен материјал : Целиот знак на вратата се сече со иверица, а потоа внимателно

6 Кутии Сушено Цвеќе За Уметност На Нокти, Аудаб 190 Парчиња Сушено Цвеќе За Нокти Мини Смола Цвеќиња За Декорација На Смола За Уметност

DEN 1.00

Суво Цвеќе Вредност Пакетаудаб ноктите цвеќиња ноктите уметност рефус вклучува 6 пакувања на мали исуш�

Ахер Мал автомобил за отпадоци со капаче, отпадоци од автомобил може да виси мини за бесење мини автомобили може да има држач за автомобил со

DEN 2.00

【Материјал за заштита на животната средина】Трката за отпадоци од автомобилот е направено од водоотпо�

КУЌА НА ПАРТИЈАТА Виножито Сина Трепет Ѕидна Позадина - 12 Панели Квадратни Светки Треперлива Позадина За Роденденски Украси, Невестински

DEN 3.33

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ПОЗАДИНА НА ВИНОЖИТОТО : Без разлика дали поставувате позадина за светки за роденденска

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.