• Новак
Wenhuali 39-пакувања за работа со дрво, вклучително и 13 шалтерски бит за вежбање за дрво, 6 контра-бит за мијалник, бит за вежбање со 5 чекори, 6 сет за допрете за вежбање и 8 ?

Wenhuali 39-пакувања за работа со дрво, вклучително и 13 шалтерски бит за вежбање за дрво, 6 контра-бит за мијалник, бит за вежбање

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Сеопфатен сет на алатки - Алатките за обработка на дрво од 39 парчиња поставуваат одговара на вашите потреби за сите проекти или поправка со години или разни проекти, што го прави совршен избор и за почетници и за искусни дрвокрадци Премиум квалитет - Изработено од голема брзина челик, бит за вежбање за дрво нуди исклучителна издржливост, јачина и остар највисок раб. Познати по својата отпорност на абење, тие се совршени за повеќе проекти за обработка на дрво, дозволувајќи им на воините за време на викендот да ги завршат задачите со години. Прецизно и ефикасно дупчење- Автоматскиот центар на Центарот го олеснува започнувањето со дупчење на вистинскиот начин, додека бит за вежбање со мијалник за дрво има големи флејти со чипови и пет рабни комори, кои можат да исцедат пилевина побрзо и полесно. Преносни и лесни за носење - Секачите за приклучоци за сет на дрво доаѓаат во удобен пластичен случај за лесен транспорт и складирање. Издржливата брава ги одржува алатките безбедни. Со компактен, лесен дизајн, алатките за Bofter Sink Bit се совршени за алатката за алатки на кој било дрвокрадци. Широка примена - лесно работете на дрво, метал, пластични табли и ПВЦ цевки со употреба на рачни, клупи и електрични вежби, од изработка на мебел и дрвени играчки. Убав подарок за дрвокрадци, тато, overубовник на DIY, домашен хобист. Сеопфатен сет на алатки - Алатките за обработка на дрво од 39 парчиња поставуваат одговара на вашите потреби за сите проекти или поправка со години или разни проекти, што го прави совршен избор и за почетници и за искусни дрвокрадци. Премиум квалитет - Изработено од голема брзина челик, бит за вежбање за дрво нуди исклучителна издржливост, јачина и остар највисок раб.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чадор со чадор со монтирање на wallидот на Faliyors Stand за кратко склопување чадор за чадор за чадор за чување на чадори за домашна канцеларија

DEN 729.44

Сигурен квалитет : држач за чадор за дома, држач за организатор на решетки за чадор, издржлив во употреба

DMWMD Заштитен Ткаенина Анти Зрачење Крпа Проводен Емф Заштита Чиста Бакарна Ткаенина Анти-Скенирање РФИД Облоги Електромагнетни РФ

DEN 1478.40

Отпорност на површината : Под 0,03 оми, Просечно Слабеење од 8595 d B од 30 MHz18 GHz Материјал : бакар+полиестер , об

Јозеб Силиконски Случај Дизајниран За iPhone 13, Отпорен На Удари Против Гребење И Отпечаток Од Прст 4-Слој Заштитен Капак На Целото Тело

DEN 3.33

Овој силиконски случај, дизајниран специјално за i Phone 13, обезбедува одлична заштита за вашиот i Phone додек

Изворите на компресија се погодни за повеќето компресии I компресија со долга пролетна жица со дијаметар од 1,6мм, надворешен дијаметар 14-30мм,

DEN 418.88

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

КУЛ Мажи Жени Кожни Козметички Кеси Функција За Патување Шминка Случај Патент Шминка Организатор Торбичка За Чување Тоалет Тоалет Убавина

DEN 5820.96

Сладок дизајнсуво влажно одвојување Удобна кожна текстура Засилена рачкаВодоотпорна кожа Две еластич�

Голем Држач За Воздушни Постројки, Рачен Керамички Држач, Контејнер Тиландсија, Симпатичен Уникатен Декор За Домашна Канцеларија, Кул Маса За

DEN 287.84

Украсете со стил со овој внатрешен држач во форма на рака кој вклучува вештачки сочни растенија со вист�

100 парчиња Еид Мубарак Муслимански фестивал Место картичка Рамадан шутира цветна чипка табела покана картичка исламска забава за

DEN 333.60

✉ Картите лесно ставете на маса Користете го вашето омилено пишување со рака за да ги напишете вашите с�

Роденденски подароци за жени-возбудливи подароци за мајка, подароци за создавање на жени за жени, експрес loveубов роденденски подарок

DEN 287.84

【Размислен подарок за жени】 : Ideasенски идеи за подароци , Ова подароци за Mom Set е најдобриот избор за ваш

Драгонбту 3 Ниво Кекси Стојат Со Злато Прачка Пластични Нивоа Десерт Кула Послужавник Диносаурус Шема Овошје Бонбони Дисплеј За Свадба

DEN 623.68

●Безбеден Материјал : златни штандови за десерти плочата користи пластика за храна, која е безбедна и н�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.