• Новак
Dewalt DT60004-QZ мулти материјал дупчалка отпорен на удари 8mmx7. 87 x12. 76

Dewalt DT60004-QZ мулти материјал дупчалка отпорен на удари 8mmx7. 87 x12. 76

Вреднување на стоката:
DEN 465.28

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за дрво, пластика, благ челик и обоени метали и ѕидарски За употреба во режими на ротирачко или ударно дупчење. Уникатен врв од 120° мелење за максимална острина. ДЕВАЛТ ги следеше чекорите на неговиот татко и работеше во растенија и градежништво по напуштањето на училиштето. Во сите области на работа наиде на прашањето за високи трошоци за работна сила. За да помогне во намалувањето на овие трошоци, секогаш кога е можно тој инсталирал машина за справување со специфични потреби. Еден убав ден, М. ДЕВАЛТ беше ангажиран да раководи со мелница за дрво, произведувајќи бројни производи, од основни кутии до комплетни куќи. Обемот на работа далеку го надмина капацитетот на компанијата, но нејзиниот сопственик не можеше да си дозволи да го зголеми бројот на вработени. Единственото решение беше да се осигура дека неговите луѓе произведуваат повеќе работа. ДЕВАЛТ изгради јарем, кој го поврза директно со мотор и пила. Потоа го поставил на стандардна рака. Пилата може да биде подигната, спуштена, поместена напред и назад и прилагодена на сите видови агли. Со овој систем, тој можеше да се справи со иста количина на работа како четворица мажи, намалувајќи ги трошоците за работна сила надвор од неговата најлуда имагинација.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Организатор на електроника, Морска Медуза Модел Подводен Мал Кабел За Патување Организатор Торба За Носење, Компактна Технолошка

DEN 367.84

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

ЕЛАГ јасен случај компатибилен со iPhone 12 Mini Case 5.4 инчи, отпорен на шок, отпорен на гребење, флексибилен, заштита на екран и камера, заштитен

DEN 167.84

За разлика од другите генерички случаи што се произведуваат масовно, сите наши случаи се дизајнирани во

Ретро Ѕвезда Знаме На Соединетите Американски Држави Електронски Организатор, Заштитна Кутија За Носење Отпорна На Удари, Торбичка За Торбичка

DEN 1.33

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Елен Бак Елен Партија Балони Во Собата, Вклучува 48 Парчиња Шумски Латекс Елен Балон и 2 Ролни Црна Бенд За Елен Партија Корист Материјали

DEN 151.84

Што добивате : пакетот доаѓа со 48 парчиња латекс балони од елен во 3 различни бои, секоја боја содржи 16 па�

Певогон Бела Велигденска Трева Рафија Филер Хартија Парчиња За Велигденска Кошница Подарок Пакување Полнење Јајце Полнење Партија Материјали

DEN 175.84

Доволна Количинапакетот содржи прибл 200 гр / 7,05 мл велигденска трева во торба, доволно за да ја наполнит�

Ecojeannie на големо со големо 24/410 бел диск врвот капачиња на капакот на капакот на капакот на вратот со шишиња со вратот од 24мм за шишиња

DEN 143.84

Компатибилност Овие капачиња се компатибилни со широк спектар на шишиња со големина на вратот 20 / 410 Врв�

Електронски Организатор Мала Торба За Организатор На Кабел За Патување За Хард Дискови, Кабли, Полнач, УСБ, СД Картичка, Златен Јавор

DEN 1.33

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Ауфрух Симпатична Мачка Шминка Торба За Чанта Патување Тоалет Торба Додатоци Организатор Патент Торбичка Подарок Идеја Водоотпорен

DEN 0.33

[Водоотпорен материјал] е изработен од нашиот висококвалитетен пвц материјал, со мазен ремен за раце, ко

Декорации за Роденденски Забави за домашен Филм, Услуга За Роденденска Забава За Домашен Филм Со Банер, Балони, Топер За Торта, Блузи За Кекси

DEN 383.84

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : Не Гледам Понатаму! 4ВО1 Уникатен Топер За Торта, 18 Парчиња Балони Од Латекс, Несклопе

Малку Нечистотија Никогаш Не Боли Матрица Од Студиор12 | Еднократно Милар Шаблон | Боја Дрво Знак | Занает САМ Дома Декор | Курзив Скрипта

DEN 278.40

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Одлична Колба За Идеи За Подароци-Шарен

DEN 319.68

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.