• Новак
Ланрос Фарма Кујна Приврзок Осветлување Со Рачно Разнесени Јасно Семе Стакло Сенка, Прилагодлив Кабел Мини Таванот Светло Тела За Кујна Островот Мијалник, Мат Црн?

Ланрос Фарма Кујна Приврзок Осветлување Со Рачно Разнесени Јасно Семе Стакло Сенка, Прилагодлив Кабел Мини Таванот Светло Тела За

Вреднување на стоката:
DEN 1439.84

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕНА МЕШАВИНА НА МОДА и РЕТРО : приврзокот од стакло со меурчиња со рачно разнесена сенка, ја додаде сијалицата Во Стилот На Едисон за да го заврши изгледот Ви дава безвременски ретро гроздобер допир и чиста модернаesетика во вашата куќа (особено кујнски мијалник, кујнски остров, сала за скали, бар или трпезарија, бар за појадок). ЛЕСЕН И БРЗ ДИЗАЈН НА ИНСТАЛАЦИЈА : сите наши производи доаѓаат со удобен пакет за инсталација(вклучуваше сенка, метална лесна основа со црн кабел и горно капаче) за да биде многу лесно да се инсталира Со сијалица Едисон. Потребен ви е комплет за конверзија за монтирање на таванот ако конвертирате постоечка светлина во приврзокот. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Користете прилагодливо јаже (51,54 инчи), можете да висат повисоко или пониско (повлечете го кабелот до саканата должина и поправете го со поставената завртка). Светлината е компатибилна со наклонети тавани, закосен таван за да овозможи различни висечки позиции. Применлив простор : 107,6-129,2 квадратни метри. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : Нашите производи се компатибилни со блескаво, LED, CFL и халогени светилки со приклучоци E26 (стандардни приклучоци ВО САД И 60w Max). Светлината е затемнета кога користите сијалица за затемнување. Сијалицата не вклучува. 100% ЗАМЕНЛИВИ и ПОВРАТНИ : ние нудиме 30-дневна целосна наплата. Ако имате дефектен проблем со производот како скршено стакло, ве молиме известете не и ние ќе работиме со вас за да го решиме проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сауна Кошула За Жени, Сауна Костум За Тело Обликувач На Половината Тренер Елек, Краток Ракав Јакна, Пот Топлина Заробување Компресија Врвот

DEN 191.84

Ве молиме изберете ја најдобрата големина според нашата табела со големини (Не се однесуваат на препора

зрнести Стаклени Монистра ОД Семе ОД 6500 ПАРЧИЊА Прибор ЗА Правење Накит ЗА Девојки САМ, Зелени поп Монистра Од 120 2мм, Кутии Со Лабави

DEN 2.00

(Количина и големина) : 6500 стаклени семенски монистра за правење монистра за накит Стаклени монистра со �

Јардве 1 парчиња Месо См Крекери Свадба Ниво Материјали За Торта Послужавник Сервер Отворено База Кук Градина Столб Рустикален Лавици

DEN 1.33

Повеќе Полици За Држачи За Саксии : Убава Рачно Изработена Изработка На Дрво : овие разноврсни тркалезни

Женски обични маици со кратки ракави на кратки ракави карирани крави loveубовни графички маички маички со екипаж, симпатична туника јуниори

DEN 1240.00

❤ висок квалитет на материјал, истегнат, мек и дишење Направени во САД или увезени Feesе ве молам, прочита�

Јосу Здравје Опрема Прекинувач За Компресор За Воздух, Прекинувач За Притисок, Контрола На Прекинувачот За Притисок на Компресорот

DEN 3.33

Идеален Додаток : прекинувачот на овој воздушен компресор прифаќа контрола на воздушниот притисок, тој

Кокостро 10 Сламки За Повеќекратна Употреба-Пиење Од Нерѓосувачки Челик-Комплет Од 10 + Чистач - Еколошки, БЕЗБЕДЕН, НЕТОКСИЧЕН непластичен-Бренд

DEN 159.84

Кокостроу Бренд Повторно Употребливи Сламки За Пиење Од Нерѓосувачки ЧеликПерат, ЧистатНЕТОКСИЧНИ Вкл

11 Колекција На Тибетски Храм Бронзени Насликани Списи Медицина Буда Буда Звук Сад Молитва Сад Магија Оружје Градска Куќа Егзорцизам

DEN 2.67

Бронза Големина : Висина : 13,5 см ширина : См Големина : Висина : 5,3 инчи Долго : 11,4 инчи.Ширина : Инчна Тежина

Црна девојка со магија на пеперутка магија инспиративен цитат wallид декларатор, налепница на wallидови од афроамериканци за расадник игротека

DEN 693.92

【Црна девојка и цитати : : 1 парчиња 30*90 см парчиња налепници на wallидови се отпечатени со позитивни цит�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.