• Новак
Конуси од пена од Амосфун со занаетчиски материјали за занаети за занаети Бели полистирен конуси новогодишно дрво од пена за цвеќиња за цветни аранжмани DIY занаетч

Конуси од пена од Амосфун со занаетчиски материјали за занаети за занаети Бели полистирен конуси новогодишно дрво од пена за цвеќиња за

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Снабдувањето со елката DIY дава многу простор за имагинација за деца Дозволете им на вашите деца да уживаат во радоста на DIY, што може да ја искористи нивната практична и креативна способност. Произведени со материјали со добар квалитет кои се без мирис и безбедни. Класичен дизајн на обликот на елката, во согласност со Божиќната атмосфера. По остварувањето на занаети со DIY, овие новогодишни елки можат да бидат украси за дома. Снабдувањето со елката DIY дава многу простор за имагинација за деца. Дозволете им на вашите деца да уживаат во радоста на DIY, што може да ја искористи нивната практична и креативна способност. Произведени со материјали со добар квалитет кои се без мирис и безбедни. Класичен дизајн на обликот на елката, во согласност со Божиќната атмосфера. По остварувањето на занаети со DIY, овие новогодишни елки можат да бидат украси за дома. Опис Производство со материјали со добар квалитет кои се без мирис и безбедни. Класичен дизајн на обликот на елката, во согласност со Божиќната атмосфера. Снабдувањето со елката DIY дава многу простор за имагинација за деца. Дозволете им на вашите деца да уживаат во радоста на DIY, што може да ја искористи нивната практична и креативна способност.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дизајн КАРТ Виолетова розова мулти-боја Октагон Памук 8 Пли бод за вез за вез на нараквица нараквица нараквица нараквица од нараквица

DEN 1.67

Производ : Purple Pink Multi Color Octagon памук 8 ply Големина : Пакет од 100 грама Употреба : Може да се користи за да се на

Олфа 45мм ротирачки секач на бранот, 1 сечило - не'рѓосувачки челик кружен декоративен раб сечило за занаети, шиење, ватирање, белешка за

DEN 3.00

Остри ротациони лопати од 45мм овие сечила од бран од 45 мм се направени од висококвалитетен не'рѓосувачк

100 парчиња 18мм безбедносни иглички Исклучителни мали метални облеки за намалување на алатката за прицврстување Наоди метални копчиња за

DEN 127.84

Име на производот : безбедносни иглички ; Вкупна големина (секоја) : 18 x 5 x 1,8 mm / 0,73 "x 0,2" x 0,073 "(L*W*H) Издржлив �

Акак продавница 100 парчиња по пакет 25 мм 2 дупки со loveубовни срца копчиња за дрво за шиење за шиење со тркалезно рачно изработени копчиња DIY

DEN 132.00

Материјал : Дрвена материја за заштита на животната средина; количина : 100 парчиња Дијаметар на копчето о

Повлеки за патенти, 10 парчиња портокалова надградена патент, влечење на премија за замена за заменски патент, табулатор за подлога

DEN 1.67

Надградена замена за влечење на патент : многу лесно се прицврстува на повеќето патенти Може да се приме

Фавомото облека занаетчиски секвенцин Спангл Трим Спал Стринг свадба декор, ролна ролна, сјајни ленти со ленти за занаети за занаети шиење

DEN 262.56

Декоративна лента за облекување : Елегантни сјајни бои; Премиум Квалитет; Лесно за работа со Ролна лента

Абоофан занаетчиски материјали топки 12 парчиња Божиќна занаетчиска пена венец Полистирен пена прстени Божиќни цвеќиња за договори за

DEN 0.33

Деца DIY рачно занаетчиски занаетчиски додатоци за напојување со крофни Додатоци за рачно занаетчиски з�

Valiclud 10 парчиња 10см Велигденска пена јајца бели јајца Полистирен моделирање Велигденско јајце виси украси за сликање занаети за цртање

DEN 142.24

Совршени DIY јајца за велигденски занаетчиски проекти, уживајте во добро време со вашето семејство и дон�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.