• Новак
Thermos Cup 500ml Sunset Eles изолирано шише со вода со слама за спорт и патување

Thermos Cup 500ml Sunset Eles изолирано шише со вода со слама за спорт и патување

Вреднување на стоката:
DEN 343.84

Пристапност
Во достапна форма

Cup Термос чаша е изработена од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу здрав и безбеден, така што може да носи различни типови пијалоци - Сламата се појавува на притискање на копче, што го олеснува пиењето. Задебелениот дизајн на дното на патната кригла ја прави оваа чаша потрајна. Cup Thermos Cup усвојува дизајн со двојни wallидови, а внатрешната обвивка на внатрешниот резервоар додава процес на поплочување на бакар за да го подобри ефектот на изолацијата. - Шишето со вода Термос има рачка за носење, што е многу погодно за носење. Шарените отпечатоци ја прават криглата повеќе стилска и интересна. - Овој е совршен детски ден, Божиќен подарок за вашата ќерка, син, внука, внук, внук, внука. ❤material : не'рѓосувачки челик - големина : 19x6. ❤ Тежина : 350g. ❤ Капацит : 16oz/500ml. -Материјал за не'рѓосувачки челик : Шишето со вода е изработено од не'рѓосувачки челик од одделение за храна 304, кој е многу издржлив.-кликнете на отворено : се отвора и се затвора со притискање на копче за лесно пиење. Задебелениот дизајн на дното на патната кригла ја прави оваа чаша потрајни. Производлив дизајн : Шишето со вода Термос има рачка за носење, што е многу погодно за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Драги за послужавник Piaolgyi Поставени за фен за замрзнување на десното замрзнување на големите ленти, додатоци компатибилни со фен за замрзнување

DEN 255.84

5 компјутерски садови за садови сад за сад за фен за замрзнување на десното замрзнување содржи 5 душеци �

Под мијалник, душеци за мијалник за дното на мијалникот во кујната, кастран водоотпорен кабинет лагер силиконски заштита за кујнски и куќи за

DEN 1.33

【Премиум дизајн и материјали】 дизајнирани да изгледаат импресивно додека ги штитат вашите ормани Ваш�

Jeuihau 20 пакувања долги висечки кеси со кромид, торби за складирање кромид, мрежни вреќи со лук, нето торби за складирање, вреќи со мрежи од

DEN 255.84

Издржлива мрежа за дишење Нашите вреќи со кромид што висат мрежи се изработени од полиестер и ПВЦ матер

Lorvies големи правоаголни корпи за складирање, канти за складирање на плакари за слајдови Организирање корпи за полици, расадник играчки

DEN 1.67

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање Материјал 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е ле�

Лавици за вино LXDZXY, решетката за чаша со вино, под кабинетот за вино решетката стакло од не'рѓосувачки челик хром завршница - виси држач за

DEN 383.84

Стандардниот бум од 3060 см е безбеден и сигурен, погоден за ресторани, барови и други прилики Единствена �

Кујнски мудрец на тетка Ем, зелена памучна салфетки, крпа од 20 x 20 преголеми природни рефус постелнина за вечера, настани, свадби, сет

DEN 1.00

✅ Непропустлив квалитет Овие салфетки за крпи се изработени од најубавиот памук на Земјата и ткаени со

Зеродеко солена визба Дрвена зачинета тегла за садови за контејнери со кутија со дрвена капак и лажица за контејнери за храна сос од кујна

DEN 206.08

Усвоен од врвен материјал од дрво, издржлив Ова е држач за складирање на зачини Теглата е погодна за скл�

Цветни дрвени сончогледи од Катаку, јута торбички со рачки и патенти цвеќиња јута торби платно џеб шопинг намирници торбички бурлап торбички

DEN 239.84

【Потсетник за големина】 мал или голем капацитет, многу практичен Четири големини за да изберете Корис�

PDGJG не'рѓосувачки челик сад за сушење решетката кујна Организатор плоча држач за држач за складирање на полици за складирање на прибор

DEN 1.33

Не'рѓосувачки челик : Материјалот е густ, густ и густ, издржлив, силен во отпорност на корозија и водоотп�

Комбиуда 6 парчиња фаворизирање на сувенири за в Valentубезни прозорец на в Valentубените рачки за рачки за рачки за бонбони за бонбони

DEN 1182.40

пластика Транспарентни торби за малопродажба : Дизајн, користете го како презентација за подароци Тран�

Кошница за еднократно шопинг кучиња Dachshund кучиња коски срцев образец преносно преклопување пикник намирници торбички за алишта за

DEN 2.67

300d Оксфордска крпа 【Голем капацитет】 22 Големата торба за корпи за шопинг ви овозможува да спакувате хр

Персонализирана благодарност за кафе, додадете ја вашата сопствена возраст - роденденска керамичка чаша за жена мајка баба пријатели - врвен

DEN 508.80

Обидете своја сопствена кригла за кафе : Удрете го копчето „Прилагодете го сега“ за да дизајнирате сво�

Luxshiny прибор постави прибор сет 1 сет на керамички ради постави традиционални јапонски саки саки поставени чаши за керамички сакети

DEN 2.33

Шише од порцелан за ради, можете да уживате во јапонски јазик со овој комплет контејнери Janpanese Sake Kettle Тие

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.