• Новак
EAI заптивка на маслото 0.500 x1.000 x0.250 TC двојна усна w/пролет. 1/2 x1 x1/4 метална кутија w/nbr облога

EAI заптивка на маслото 0.500 x1.000 x0.250 TC двојна усна w/пролет. 1/2 x1 x1/4 метална кутија w/nbr облога

Вреднување на стоката:
DEN 191.20

Пристапност
Во достапна форма

Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси Оваа заптивка од гума за покривање од 0,5 "ID е лесен и не е лесен за старост. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : повеќе не се нагласуваат од излевање од вашите ротациони елементи! Изработени со гума, гартир пролет и внатрешна метална кутија, овој инчен заптивка за заптивка на масло од нитрил на нитрил масло Ефективно спречува истекување на лубриканти и спречува внесување на прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Димензија : Избрана големина од 0,500 "x 1.250 "Совршен заптивка за двојно масло за усни за автоматски мотоцикли, мотоцикли од мотоцикли, вратилки, вратила на оските, машини , пумпи за вода, вентили, предни и задни тркала и мотори на возила. Отпорност на висока температура : Со својот дизајн на материјал за гума на капакот од 70 A нитрил бутадиен, оваа заптивка на ротирачкото вратило на натоварена инч на пролет ќе издржи температури од -40 ℉ до 226. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа заптивка од 0,5 "x1" x0.25 "ТЦ заптивка на маслото ја зајакнува добрата отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има низок оток во водата , Обезбедување на долгорочна употреба. Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на нафтата се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси. Оваа заптивка за гума на капакот од 0,5 "е лесен и не е лесен за старост. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : Повеќе не се нагласувате од излевање од вашите ротациони елементи! Изработено со гума, гарнирска пролет и внатрешна метална кутија, овој инчен заптивка за масло од нитрил ефикасно го спречува истекувањето на лубрикантите и спречува внесување на прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Димензија : Избрана големина од 0,500 "x 1.250 "Совршен заптивка за масло од двојна усна за автоматски мотоцикли, мотоцикли од мотоцикли, камшици, шахти за оски, машини, водни пумпи, вентили, предни и задни тркала и мотори со висока температура. : Со својот дизајн на материјал од 70 A нитрил бутадиен гума за покривање, оваа заптивка на ротационата вратило на вчитана инч ќе издржи температури од -40 ℉ до 226 ℉. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа 0,5 "x1" x0,25 "TC Заптивката на маслото зајакнува добра отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има мал оток во вода, обезбедувајќи долгорочна употреба. Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината, истекувањето може да доведе до мешање на различни медиуми или да доведе до штетни загадувачи кои влегуваат во вашата машинерија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

КАДИФНИ Кукли ОД МИКВАНГО Симпатична Кукла Кукла Девојка Кукла Кадифен Играчки Розова Кукла Перница Деца Роденденски Подарок Боја:

DEN 2.33

Категорија на модели Дали обликот е цртан филм, аниме Оваа кадифена кукла е погодна како подарок За Божи

Амосфун Ноќта на вештерките лилјак Венец за приврзоци украси од јавор за лисја за Ноќта на вештерките, цветните лисја на партијата за

DEN 2.00

Дизајнирано со елементи на Ноќта на вештерките, совршен за декор на Ноќта на вештерките Направено од вр�

SJYDQ 304 Решетка За Садови од Нерѓосувачки Челик Мултифункционални Кујнски Материјали Складирање Садови Стапчиња За Јадење Решетка

DEN 8377.60

Решетката за одвод е изработена од нерѓосувачки челик, што го олеснува чистењето, така што оваа решетка

Aifieego Наредени Полнење Цвет Пишување Весник Тетратки За Жени Мажи, Ретро Рачно Изработени Гроздобер Еднократно Покритие, Патување

DEN 2.33

?●Двослоен Двослоен Дизајн Дизајниран А5 Нежен Рачно Изработен Капак ● капакот Со Двослоен слој е цврс�

Гума За Џвакање 22 26мм Легура Нараквица За Часовници Компатибилна За Гармин Феникс 5 5Х Плус 6 6 Про 945 Паметен Ремен Со Брзо Ослободување

DEN 1.00

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

MGBD жени плен јога шорцеви контрола на стомакот Контрола на фитнес текстурирани хеланки Панталони тренингот обични летни хулахопки

DEN 1016.00

65%полиестер, 35%спандекс Направени во САД или увезени Затворање на копчињата ★★ Нашата логистика обично

Пареа MOP 2200W 2.2L 4BAR Голем капацитет со висок притисок чистач на пареа за чистење тепих за тепих, подот, пареа од климатик, брзо ослободување

DEN 1104.00

Предност Хемиско чистење на пареа без хемиски : Само додадете дестилирана вода во овој пароброд за хеми�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.