• Новак
M A J J Adimable Streumatic Air Pneumatic Cylinder Double Acting Single Rod Maj16x50-25 maj20x75-50s maj25x100-50s maj32x150-50-s 1pcs

M A J J Adimable Streumatic Air Pneumatic Cylinder Double Acting Single Rod Maj16x50-25 maj20x75-50s maj25x100-50s maj32x150-50-s

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Воздушни цилиндри Air Cylindersm A J прилагодлив мозочен удар Пневматски цилиндер со двојно дејство на единечна шипка MAJ16 X50-25 Maj20x75-50 S maj25x100-50s maj32x150-50-s 1pcsnote : цилиндер од не'рѓосувачки челик значи дека цилиндерот е изработен од не нерѓосувачки челик. Погодно е да се разликува од алуминиумскиот цилиндер. Крајниот капак е изработен од алуминиумска легура. Клипната шипка е изработена од висок јаглероден челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ница 5х7 Златна Бела Лопатка Подарок Фаворизира Чанти Мала Големина, Жица Ткаенина Полка Точка Партија Добрите Торбички За Свадба Узда

DEN 159.84

ЗЛАТЕН ДЕКОР СО ТОЧКИ, КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа памучна торбичка содржи златни светкави точки на кремаста

Itall ги снабдува каишот за рамка за замена на цревата и клиповите компатибилни со p10, удобно вклопување и совршен заптивка без бучава

DEN 815.84

Ние ги разгледуваме сите мали детали и размислуваме за начини да ги направиме подобрувањата на произво�

Повеќебојни брза обработка чувствителна диода што емитува светлина во предводена светлина за очи 12V 10 компјутери за осветлување

DEN 1401.60

LEDбојата е многу привлечна и ве прави подобро свесни за статусот на индикаторот Екстремно ниска потрошу

Астронаут летање на урбат орбита Планета, печатена вечера, салфетка, салфетка, совршена за свадби коктел Божиќни вечери салфетки забави

DEN 1.67

♬ Ако сте ги купиле нашите салфетки за ткаенини и имате какви било прашања, ве молиме слободно контакт

ВЕТЛИ Пневматски 2-Насочен 90 Степен Лактот Машки Навој Цевка Фитинг 1/4 Инчен Цевка од х 1/4 Нпт Притисни За Поврзување Фитинзи ПЛ 1/4-Н2

DEN 255.84

1Име на производот : Машки Лактот Притисни за поврзување фитинзи / Л Тип Машки Навој Пневматски Конекто�

5 парчиња обработка на дрво со рамен крило на трката за дупчење со шарки од 15 до 35мм електрична вежба што ја преиспитува дупката за обработка

DEN 0.33

45 Челик : Овие делови за вежба се направени од челични материјали со голема цврстина 45, обезбедувајќи тр�

Голем отпадоци за отпадоци од отворено во форма на буриња во облик на челик од дрво од дрво од дрво од 32,6-инчи високи отпадоци за конзерва

DEN 1.00

Цилиндричен сад за отпад за паркови, улици, училишта, итн Надворешни димензии : 14,9 инчи долг x 14,9 инчи шир�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.