• Новак
Отстранувач на лакови за нокти на гел, брзо и лесно отстранувач на гел за нокти, професионално отстранување на лак за нокти во рок од 3-5 минути, нема потреба од фолиј?

Отстранувач на лакови за нокти на гел, брзо и лесно отстранувач на гел за нокти, професионално отстранување на лак за нокти во рок

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Лесен за употреба и носење, за да можете да го промените вашиот стил на нокти во секое време, каде било Брзо отстранете го лакот за нокти, намалете го мелењето, а не да ги повредите ноктите. Дозволете ви да го отстраните лакот за нокти за кратко време и да создадете нови дизајни за нокти. Специфичното време да паднеме од ноктите зависи од дебелината на ноктите палто и дебелината на гелот за отстранување на гел. Овој производ не содржи супстанции што се штетни за вашите нокти. Тоа е гел извлечен од растенија, не-иритирачки и неговиот состав е ист како оној на отстранува гел. Ако има само еден слој на палто во боја, ќе падне сите за 3-5 минути. Но, ако има повеќе основно палто од слојот во боја и горниот слој, може да потрае 5-10 минути за да падне сите. Asy да користите и носите, за да можете да го промените вашиот стил на нокти во секое време, каде било. Брзо отстранете го лакот за нокти, намалете го мелењето, а не да ги повредите ноктите. Дозволете ви да го отстраните лакот за нокти за кратко време и да создадете нови дизајни за нокти. Повеќе не треба да ги впивате рацете во ацетон, повеќе фолии, повеќе не стружење!. Бидејќи лак за нокти имаат различна цврстина и дебелина, степенот на пукање и потребното време ќе биде различно. Отстранувачот на лак за нокти не може да ја допре кожата, неговите непостојани растворувачи ќе испарат за кратко време и ќе ја апсорбираат влагата во екстремно време и ќе ја изгубат влагата на површината на кожата, што резултира во мала сензација на горење. За време на отстранувањето на ноктите има мала кул сензација. UV Nail, Nail за продолжување се препорачува прво да се отстрани слојот на заптивката, времето за истовар на ноктите, исто така, треба да биде подолго, советите за нокти треба да се отстранат со отстранувач на лак за нокти. Поради различни методи за мерење, оставете мало отстапување за мерните податоци. Овој отстранувач на лакови за магичен гел го прави трикот - брзо и безбедно! Лесен за употреба, само лесно размачкана, површината на ноктите автоматски ќе пукне по 3-5 минути. Работи со разложување на површината на полската гел по 3-5 минути. Со Magic Sik-Off Gel Lool Lallish, повеќе не треба да одите во професионален салон за нокти за да го направите тоа. Ова е револуционерен отстранувач на лак за нокти што го олеснува отстранувањето во процесот на отстранување на ноктите без да се грижите за тоа како да се отстрани лакот за нокти повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дрвен сет на печурки, SPWOLFRT 3 пакет природни печурки, разни големини дрво печурки самовила додатоци за градина, минијатурни фигурини

DEN 80.00

【Големина на пакетот : приближно 【Материјал】 Нашите украси од печурки се изработени од висококвалите�

Прилагодлив салон за прилагодување на салонот за бербер масажа за убавина кревет со хидраулична столче за акупунктура на лицето на столче

DEN 2335.84

Тешка конструкција, носете товар до 330 bs Димензии на производот : 73,2 x 27,6 x 32,3 инчи; 67 фунти Лесно е да се из�

Ѓумбир Тегла Вазна Храм Тегла Вазна Кинески Стил Прободен Дома Декор Цвет Вазна Декоративна Тегла За Домашна Канцеларија Декорација

DEN 3.00

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Декоративни тегли за домашен декор имаат фина и мазна глазура, уредна уста, фина и�

Џунгла Сафари Животни Зеленило Покана За Крштевање, Покани За Крштевање Со Коверти Покани За Крштевање За Момче девојче Церемонија

DEN 154.56

Секоја картичка за покана мери 4 х 6 инчи Детали за партијата за крштевање се дадени доволно простор на к�

Гроздобер Хаити Флеј Кожа далечински управувач на далечински управувач Смешно кутија за складирање на кутии за десктоп организатор со 5

DEN 0.67

Пу Избрана PU кожа, водоотпорна и нелизга, се чувствувате мазно и удобно За чистење, се препорачува редов�

Абоофан 5 сетови на овошје на Хаваи, тематски овошја Хавајски реквизити Арх роденден Фламинго фаворизира Декорации на плажа Декорации Проп.

DEN 3.33

Партиска фотографија на Хаваи Декорации за забава на Луау поседувајќи ја способноста за абење и отпор, �

Санвута 12 Парчиња Козметички Кеси Торби За Шминка Печатени Мандала Цвет Пространа Тоалетна Торба Водоотпорна Торбичка За Убавина Организатор

DEN 415.84

Голем капацитет : нашите козметички кеси се со димензии 22 см х 12 см х 4 см / 8,67 х 4,72 х 1,6 инчи, доволно голем�

Организатор На Електроника, Козметичка Торба, Организатор На Патувања По Електроника, Технолошка Торба, Апстрактна Розова Шема На Велосипед

DEN 425.60

● Големина На Организаторот на полначот : 15х24х8 см / 5, 9х9, 44х3, 14 инчи ● Материјал За Организатор на патува

50 парчиња Кутии За Наклонетост На Куфер, Мини Куфер За Корист Кутија За Забава За Забави За Бонбони Гроздобер Крафт Хартија Со Ознаки и Канап

DEN 1.33

® ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : кутиите за корист на куферот големи вклучуваат 50 кутии за наклонетост на куфер + 50 х�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.